Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesela yeşil arka plan açtığımda bir bölgede ışık daha fazla gibiydi,beyazlama gibi birşeydi.Tam adı nedir sorunun bende bilmiyorum, o yüzden yarif edemiyorum tam olarak.Mavi,yeşil tarzı birkaç renk açıp son parlaklıkta kontrol edin anlarsınız ne demek istediğimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de internetten orman mavisi XZ siparişi vermiştim, bugün geldi. heyecanla kutusunu açtım bir baktım ki ekran da duman & gölge lekeleri var. neyseki satıcı çok ilgili çıktı, değişim istedim. inşallah yeni gelen cihazda da aynı sıkıntı çıkmaz. yoksa bu kronik bir sorun demek :/
  • Almayı düşünüyorum ama internet üzerinden olmayacak, belli oldu...

Ekranı iyice incelemek lazım.

• Bu kadar çok problemin olması Sony'nin kalite kontrole önem vermediği izlenimi yarattı bende. Hepsiburada'dan almıştım, sorun çıkmaz umarım.
  • Hakikaten de dediğiniz gibi, sadece orta kısımda kesintisiz açıyor ekranı, köşelerde tık yok. Ama sorunun donanımsal değil yazılımsal olduğu bence netleşmiş oldu.
  • Arkadaşlar ekranla ilgili bahsettiğiniz ve rastladığınız sorun linkteki görsellere benzer bi şey miydi?

https://forum.xda-developers.com/xperia-xz/help/xperia-xz-display-problems-t3545311

• andaluz kullanıcısına yanıt
    evet benim bahsettiğim bulutlanma bu şekilde, ta kendisi ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Xz'nin ilk kronik sorunu da tespit edilmis oldu oyleyse.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Hocam konunun açıldığı xda'da bu sorunu yaşayanlar ikinci veya üçüncü değişimlerinde sorunsuz ekranlı telefonlarına kavuşmuşlar. Bizdeki müşteri memnuniyeti durumları malum... Belki büyük çapta bir kronik sorun değildir ama kesin olan şu ki alırken ekran iyice incelenmeli...

Sony'nin ekranla ilgili böyle garip sıkıntıları serinin başlangıcı Xperia Z'de de vardı, iki farklı ekran paneli kullanmışlardı, gölgelenme sorunları da mevcuttu... Umarım bu sorunlar çok düşük oranda kalır XZ için.

• Ne güzel kronik sorunu olmayan telefon buldum demiştim. Kendi telefonumdan tıraş makinesi gibi ses geliyor, bi de ekran sorunları patır patır çıkmaya başladı. Önceki xperia z de de 6 ölü pixel vardı.

Aynen bu tarz birşeydi hocam demek ki kronik sorun bu olay.

İkinci gelen de aynıydı benim üçüncü sefer değiştirmeyi gözüm yemedi,geri iade ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: a.ihsan

İkinci gelen de aynıydı benim üçüncü sefer değiştirmeyi gözüm yemedi,geri iade ettim.

bakalım benim değişimde sorunsuz teli bulabilecekmiyim ;) tel çok güzel, lakin bu tür şeyler soğuyutor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desarc -- 10 Şubat 2017; 10:9:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desarc

quote:

Orijinalden alıntı: a.ihsan

bakalım benim değişimde sorunsuz teli bulabilecekmiyim ;) tel çok lakin bu tür şeyler soğuyutor...

İnşallah bulursunuz hocam.Ben korktum bir değişim daha istemeye.Üçüncü gelen de sıkıntılı çıksa sende mi sorun var arkadaş diyip değişim yapmamaları gibi bir durum olabilir diye düşündüm İşi şansa bırakmadım.

• Ben hepsiburada.com'dan 2.279'a pazar günü platin modelini aldım. Salı gününden beri cihazı kullanıyorum. Cihaz güvenlik bantları kapalı şekilde bana ulaştı. Ne ekranda ne de herhangi bir yerinde sorun çıkmadı. Özellikle iPhone 7'den sonra ekran ve kulaklık muazzam geldi. Bu fiyata almayanı döverler :)) Gelir gelmez companion ile temiz şekilde yüklesin diye onarma yaptım. Cihaz 7.0 şubat güncellemesi ile açıldı. Şarjından daha şimdiden çok memnunum. Nazar değmesin her anlamda taş gibi cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba dostlar .
    Sony xperia XZ'De kronik bir sorun varmı ?
  • happycnck H kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım ekranda bulutlanma tek kronik sorunu. Benim alette de titreşim motoru tıraş makinesi sesi yapıyor.
  • Kardeş ben de mediamarkttan aldım. 28 ocakta. Hala 7.0 gelmedi. Sorunlu diye geri çekmişler 7.0ı. Tekrar ne zaman gelir acaba

• ibrahimgs88 İ kullanıcısına yanıt
    Ben ota üzerinden denemedim. Belki ota ile yüklemek sorunludur. Sony companion ile onarma yaparak temiz geçin. Sorunlu olsa sony companion üzerinden dağıtım yapmazlar.

Edit sürüm no: 39.2.A.0.417-R3C

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 10 Şubat 2017; 8:56:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Update etmek kirli mi hocam

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.