Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.248
Cevap
36
Favori
334.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mavi almayın bir süre sonra sıkıyor basit geliyor göze, en güzeli Platin Gümüş olan bambaşka bir havası var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada son güncelleme(417) ile bendeki ekranı çift tıklayarak açma sorunu çözüldü, şak diye açılıyor artık ;)

Bir de rehberde grupları daha rahat görme, gruplara toplu mesaj atma olayını getirsinler artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Mavi almayın bir süre sonra sıkıyor basit geliyor göze, en güzeli Platin Gümüş olan bambaşka bir havası var

Xperia S - Beyaz (benim en sevdiğim tasarım ve beyazın en çok yakıştığı telefondu)

Xperia Z - Siyah

Xperia Z2 - Siyah

Xperia Z3 - Bakır

Xperia XZ - Mavi

Bunları kullandım, evet biraz haklısın galiba. Güzel telefon görenin içi geçiyor ama siyah bi asalet...

Servise gitse değişim olsa mavi yok diye siyah verseler sesimi çıkartmam heralde ☺️

Senin bahsettiğin renkte güzel ama ekranın üst tarafında çerçevenin kasaya birleştiği yerde boşluk/kavis var ya orası kasa açık gibi siyah bir çukur olarak gözüme takıldığından elemiştim.

• Değerli XZ kullanıcıları ben OTA olarak Nougat yazılımını alamadım en günceline sahip olduğunu söylüyor. Güncel yazılım 6.0.1 , acaba PC den mi güncellemek gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Bu gün bir Xperia XZ aldım fakat titreşimde rahatsız edici bir cızırtı duyuyorum. Daha önce bu sorunla karşılaşan var mı? Ekran jelatinlerini çıkarmadım duruma göre iade etmeyi düşünüyorum. Teşekkürler.
  • arkadaşlar ekranda gölgelenme sorunu olan ve ekran üst barında aşağı çekince beyaz bir çizgi oluşuyo mu en üstte 1-2 mm genişliğinde enine bir şekilde kvk bu sorunu gçzmezden geliyo ama dikkat edince ekranın ortasında resmen kirli gibi silince gitmeyen gri bölge var ve üstte de beyazlık
  • DogacY D kullanıcısına yanıt
    Bir mağazaya gidip başka bir xz ile kıyaslayın hocam.
  • gölgelenme kesin var mağzadakilere göre ama servis yok diyo ne yapabilirim nasıl ispat edebilirim bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingAMRA

Bu arada son güncelleme(417) ile bendeki ekranı çift tıklayarak açma sorunu çözüldü, şak diye açılıyor artık ;)

Bir de rehberde grupları daha rahat görme, gruplara toplu mesaj atma olayını getirsinler artık..

Hocan çift tiklayarak acmak köşelerde ise yaramıyor sizde de boyle mi yani biraz orta kisimlara iki kere dokunmak lazim

• nbbyr N kullanıcısına yanıt
    Nerden ve ne zaman aldınız?Belki mağaza yardımcı olur.Geçmiş olsun hallolur inşallah.
  • a.ihsan kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=-K8SgIAmUmQ Acaba bende mi birşey var diyerek z ultra ile kıyasladım aynı uzaklıktan kaydedildi ses. İlki benim xz ikincisi z ultra. Mağzadaki de böyleyse almam zaten o yüzden iade talebinde bulundum.
    Bendeki bu kadar ses yapmıyordu birşey var gibi.Traş makinası gibi mübarek
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ihsan

Bendeki bu kadar ses yapmıyordu birşey var gibi.Traş makinası gibi mübarek

Tam olarak tabiri budur çok yaşa Şans işte aynısından bitane daha almayı düşünüyorum güzel aletmiş
    Aynen güzel alet.Ben de ekran yüzünden değiştirdim ikinci de aynı çıkınca geri verdim.İnşallah sizinki sıkıntısız olur.
  • a.ihsan kullanıcısına yanıt
    yok ya vatandan aldım 30 günü geçmiş diyo zatenservis arızayı kabul etse gider thh ye başvurur 1-2 ay içinde paramı alırım arızanın servis tarafıdan kabul edilmesi lazım
  • nbbyr N kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam başvurun alın paranızı.Parayla rezil ediyorlar insanları.
  • Bana da denilen güncellemeler gelmedi halen sürüm 6 da :(

Ayrıca titreşim şikayeti için telefon çok yumuşak titriyor o yüzden sizinkinde bir sıkıntı olması muhtemel.

Renk için de maviden niye sıkılasın , çok güzel bir renk tonu orman mavisi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DogacY

https://www.youtube.com/watch?v=-K8SgIAmUmQ Acaba bende mi birşey var diyerek z ultra ile kıyasladım aynı uzaklıktan kaydedildi ses. İlki benim xz ikincisi z ultra. Mağzadaki de böyleyse almam zaten o yüzden iade talebinde bulundum.

Peki telefonda kendi yazılım denetleme testini uyguladınız mı kesinlikle bir sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.ihsan

Aynen güzel alet.Ben de ekran yüzünden değiştirdim ikinci de aynı çıkınca geri verdim.İnşallah sizinki sıkıntısız olur.

Ekranda ne gibi bir problem vardı? Ona göre dikkat edeyim ben de.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.