Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.253
Cevap
36
Favori
334.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    söylediklerinize katılıyorum fakat 1 şey daha olabilirdi;

1. dosya yöneticisi olmalıydı...

lg den sonra çok daha iyi gelmiştir tabiki ben de g2 den geçtim! :)
  • alize333 A kullanıcısına yanıt
    Satıcı HB idi. Size de geçmiş olsun. 10 yılı geçkin süredir internetten güvenle-rahat bir şekilde alışveriş yapardık ama son yıllarda bir şey alırken tereddüt ediyoruz malesef. Tükeyiciyi koruyan kanun var mı? Varsa yaptırım var mı? Hangi sitede/mağazada problem çıkmıyor ki? Tüketici hakem heyetinde sürünmeler, uğraş dur.
  • ghostefe kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten seni hatırlıyorum Z forumundan :)

G4'ü seçerken öncelikli nedenim elbette kameraydı ve burada okuduğum bazı yorumlarda Z'deki grenlenme ve düşük ışık performansının XZ'de de nispeten olduğunu görünce, kamera konusunda G4'ü arayacağımı düşünsem de (ki bir iki cihaz dışında G4'ü yine aracağımı biliyorum) kronik sorun olmaması, batarya, bildiğim sade ve az ram harcayan arayüz ve tasarım noktalarında XZ aklımı çelmeye devam ediyor.

G4'ümü ederinde elden çıkartıp aranıza katılırım inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, çektiğiniz fotoğraflardan paylaşsanız da imrenerek baksak, görsek ne güzel olur.

• alize333 A kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun hocam alırlar inşallah.Direk iade isteyin değişim falan sakın yapmayın.Zaten yeni telefonu tamir ettirmek ayrı bir olay,akıllı adam işi değil mecbur kalmadıkça.Etikette şöyle birşey yapmışlar alacak arkadaşlar dikkat etsin xz'de etiketi açınca etikkette sony yazıları çıkıyor.Yani etiket açılmadıysa sadece void gibi bir yazı var,açtığınız an sony yazısı da çıkıyor.Yeni alacaklar dikkat etsinler buna.
  • can59 kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah tecrübe ve araştırmaları paylaşıyoruz sadece, iş yüzünden de giremedim epeydir ancak yazabiliyorum. Kronik sorun çıkmadı XZ'de, istisnai olarak bir-iki arkadaş ekranda gölgelenmeden bahsettiler, değişim talep edince tekrar aynı sorunla karşılaştıklarını söylediler. Bu talihsizlik olacağı gibi arkadaşların gözlerinden ya da varsa gözlüklerinden kaynaklanan bir sorun da olabilir. Eksileri olarak çektiği fotoğraflar ışık, odaklama ve renk açısından muazzam olmasına rağmen, iyice yakınlaştırınca gren dediğimiz çamurlanmalar görünüyor, önceki sayfalarda bol fotoğraf örneği mevcut, görebilirsiniz. Lensi geniş açılı bu arada, epey bir alanı kadraja alabiliyor. Bir diğer eksisi de çift tıklamayla uyandırma fonksiyonu dört dörtlük çalışmıyor, iş görüyor ama. Kimi arkadaşlar ekran kasa oranı kötü diyorlar ama samsung hariç muadilleriyle aynı sayılır, zaten samsunga para verecek insan da hiç buralara gelmez bile. Kılıf bulması biraz zor, yurtdışından aldım ben ama baya kaliteli çıktı, yine önceki sayfalarda arkadaşlar adresini paylaşmıştı. Kasa tipi olarak beğenen var beğenmeyen var, bence güzel, zevk meselesi, ama renk olarak ben dahil çoğunluk orman mavisini beğeniyor ve tercih ediyor. Ses çıkış kalitesi belki de piyasada en iyisi, daha iyisini dinlemedim, ama çıkış gücü zayıf sayılır. Derseniz ki çok gürültüye gerek yok, süper kalite bir stereo olsun, o zaman size biçilmiş kaftan. Ben şahsen simetri hastası olduğum için aşık oldum hoparlörlere, tek çıkış ya da asimetrik stereo çıkışı olsa kanser olurdum. Fiyat olarak da çok uygun bu sıralar, iphone alınacak parayla bundan iki tane alınabiliyor. Kaliteli ve sorunsuz bir cihaz olduğu için pek de sorundan bahsedemiyorum, söyleyeceklerim bu kadar, özel olarak da sorularınız olursa biraz sayfaları gezin, cevap bulamazsanız yardımcı olurum.

• babadol kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran kesin sıkıntılıydı çevremdekilere de gösterdim onlar da gördü.Keşke sıkıntı çıkmasaydı da şu an elimde olsaydı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ihsan -- 7 Şubat 2017; 22:5:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoccAcio

söylediklerinize katılıyorum fakat 1 şey daha olabilirdi;

1. dosya yöneticisi olmalıydı...

lg den sonra çok daha iyi gelmiştir tabiki ben de g2 den geçtim! :)

Aslında indirilenler uygulaması / kısayolu bir dosya yöneticisi gibi çalışıyor ama bahsettiğiniz gibi bir dosya yöneticisi olmalı.

Ben çok az uygulamayı market dışı kuruyorum, "blackmart alpha" diye bi market uygulaması var oradan File Commander Premium indirdim çok kaliteli.

Eskiden astro file explorer vardı sonralardan es file explorer yükseldi ama File Commander bence çok kullanışlı ve stabil...

• andaluz kullanıcısına yanıt
    Z forumu dedin de Gürol abimiz vardı başımızda...

Zaman çok hızlı geçiyor, daha gün gibi.

Mesajda unutmuşum yazmayı da Xperia S, efsane tasarım ile başlamıştı maceram... Hala daha Xperia S beyazın en çok yakıştığı telefon olarak kalbimde ilk sıradaki yerini bırakmıyor.

Z döneminde Sony Center mağazasında çalışıyordum.

Neyse biz buralardayız ama git bi mağazada güncel sürüm yüklü telefonu karıştır. En kısa zamanda bekliyoruz aramıza 😉

• Telefon yarin elime geciyor.Aranızda telefonda kılıf kullanan var mi?Önerileriniz neler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polydos kullanıcısına yanıt
    Aliexpress de yeni gelen çok güzel deri kılıflar var 3d cam ile birlikte sipariş edilebilir tr de fazla bir seçenek yok maalesef

• Link paylaşabilir misiniz?

• Mavi renk Xperia XZ arıyorum. Satmayı düşünen arkadaşlar var mıdır?

İstanbul/Avrupa yakasında teslim alabilirim.
  • Şu telefonsuzum. Hiç telefonum yok. Araştırıyorum, max 2.000 lira bütçe ile 2.el alabileceğim en iyi telefon nedir sizce? Xz bakıyorum ama 1.700-1.800'e olsa da, mavi rengi yok.

İlk seçeneğim xz, fakat başka alternatif olarak ne olabilir?

Birde merak ettiğim Sony'nin yeni telefon modelleri ne zaman tanıtılır? Tahmini ne zaman piyasa da olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polydos

Telefon yarin elime geciyor.Aranızda telefonda kılıf kullanan var mi?Önerileriniz neler?

https://www.sonymobile.com/tr/products/accessories/style-cover-stand-scsf10/ ben bunu kullanıyorum çok memnunum
  • Arkadaşlar acil olarak mesajımı görenler net bir şekilde yardımcı olabilirse çok sevinirim. 20 gün önce alınmış kapalı kutu bir Xperia XZ var. Telefoncu hiç hat takılmadığını söylüyor.

Apple'da fatura 1 senelik bile olsa, hat takılmadığı sürece garanti aktif olmuyor. Sim kart ne zaman takılırsa o zaman garantisi başlamış oluyor.

Sony'de bu durum nasıldır? İşleyiş nasıl oluyor? Garanti Sim kart takıldıktan sonra mı başlıyor? Yoksa Faturaya göre mi başlıyor?

Acil olarak yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    Apple istisna. Garanti, fatura tarihiyle başlar.
    Dipnot: Daha önce Sony Center'dan telefon aldığım için kesin konuşuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 8 Şubat 2017; 19:15:47 >
  • andaluz kullanıcısına yanıt
    Sizce 19 Ocak faturalı Xperia Xz 1.800'e alınır mı peki? Daha öncesinde burada alım yapan arkadaşlar vardı. Apple kullandığım için fiyatlardan haberim yok açıkçası. Telefon 20-21 günlük bir telefon
  • Hiç düşünme al kaçırma

Dediğin gibi sıfır açılmamış kutusundaysa çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.