Şimdi Ara

Sony Xperia XA2, XA2 Ultra ve L2 tanıtıldı! İşte özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fiyatlar açıklanmış XA2 349 Dolar XA2 Ultra 449 Dolar L2 de 249 Dolar.

Fiyatlar makul olcak dediler hakketten öyle tabi kura vurunca 3.80 den vergilerle Ultra 2200-2300 ü bulur herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köşeler keskin. Daha önce köşeleri keskin telefon kullandığımda ergonomi sorunu yaşamıştım. Yatay modda kullanımı rahat olmuyor maalesef.

Motorola'nın bir zamanlar keskin telefon reklamı vardı. Sonyde de amaç bu mu yoksa

https://youtu.be/PhWYkxbVqhs

• quote:

Orijinalden alıntı: roflex

https://www.youtube.com/watch?v=ng8u1NDb6GA

Konuyla alakası yok ama şu tarz videolar izlediğim zaman nedense hüzünleniyorum. Videoyu yükleyenler makarasına dalgasına falan takılmışlar. Çocukluk ne güzel bişey ya. Kelimeyi telafuz edememesi, masumluğu falan... Yaş da ilerliyor, acaba gereksiz duygusallık mı yoksa fazla mı iyi niyetliyim bilemedim.

• Huawei Mate 10 Lite alacaktım. XA2 ultra'yı görünce vazgeçtim. Büyük ekran söz konusu olunca XA2 ultra doğru fiyattan satılırsa kalın olmasına rağmen rakipsiz olur.
    2200'ü geçmez umarım.
    Samsung A8 plus da çok güzel ama ilk girişte samsunglar pahalı oluyor. Fiyatı düşmezse alınmaz. 3000 küsür çok o telefona.

6 inç telefon söz konusu olunca:
    Huaewi mate 10 lite: Bluetooth kulaklıkla müzik dinleyince cızırtı ve kalitesizlik oluyormuş. Arabanın bluetoothda da aynısı olur belki bilmiyorum.
    Samsung A8 plus: Çok güzel ama çok pahalı
    Sony XA2 ultra: Çok kalın

Bunlardan birini seçmem lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thinkwithbrain

Parmak izi okuyucusunun yerini hangi üstün zeka değiştirdi çok merak ediyorum.
    Sony, sonun Nokia gibi HTC gibi olacak paşam.

Amerika'daki cihazlarda patent meselesi yüzünden parmak izi tarayıcısı yanda kullanılamıyor. Bu yüzden şu anki xz1 ve xz premium u Amerika'dan alırsanız, parmak izi tarayıcısını kullanamıyorsunuz.
    Bu patent mevzusundan dolayı parmak izi tarayıcısı arkaya taşındı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.