Şimdi Ara

Sony Xperia™ XA1 Ultra (Sony Mobile) - ANAKONU (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
17
Favori
63.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de batarya önceden daha performanslı idi sanki yada bana öyle geliyor bu arada Önbellek temizleme kısmını bulamıyorum kaldırmışlar mı acaba bulabilen var mı yardımcı olabilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefonu 1 hafta önce aldım...oreo güncellemeyi yaptım...ancak pip(pencere içinde pencere) özelliği olmuyor...nette bir kaç video izledim,konuyla ilgili....orada nasıl yapıldığı var...ancak bende olmuyor....bilen varsa tarif edebilirmi....(oreo ile gelen pip)
  • pip özelliğini sadece google haritalarda kullanabiliyorum..

youtube vs henüz çalışmıyor...
    yada ben beceremiyorum çalıştırmayı...
  • haritalarda denemedim henüz,akşam bakıcam hemen....youtube için falan beklicez o zaman
  • Xa2 ultra çok iyi olmuş sony orta segmentte birde çerçeveleri inceltse cidden çok iyi satışlara ulaşır.
  • Hala dilimi ısırıyorum :)

Telefon, telefona benzedi oreo güncellemesi sonrası. İyiki servise gönderip kurcalatmamışım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Kız arkadaşıma almayı düşünüyorum. Nasıldır cihaz? Kronik sıkıntısı var mı? Sinyal sorunu olduğunu kasma yaptığını ekraninin kronik olarak sarardigini söylüyorlar doğru mudur? Teşekkürler herkese.

• bende almak üzereyim bu telefon yerine sony xz xz1 hariç,yine sony ailesinden hangi telefonu tavsiye edersiniz, daha önceki telefonum X kararsızım,
    X inmi arka kamerası daha iyi yoksa xa1 ultra nın mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Arkadaşlar merhaba. Kız arkadaşıma almayı düşünüyorum. Nasıldır cihaz? Kronik sıkıntısı var mı? Sinyal sorunu olduğunu kasma yaptığını ekraninin kronik olarak sarardigini söylüyorlar doğru mudur? Teşekkürler herkese.
    ne yaptınız hocam?
    video izlerken kalitesizlikler olduğunu,ekranında sorun olduğunu ve dediğiniz gibi sinyal sorunu olduğunu okudum.
  • yjlmaz Y kullanıcısına yanıt
    Henüz bir karar varamadım. Kendim kullanacak olsam umursamam da sıkıntılı ürünü de değer verdiğine alamıyor insan.

• Oreodan önceki sürüm numarası nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Avantajı ön kamera ve büyük ekran, fakat renkler cansız geldi xperia x ten sonra, büyük ekran ama soluk

Bende x ve xa1 ultra var karşılaştırınca xperia x bir adım önde herzaman bunuda buraya yazayim, x yağ gibi kayıyor, renkler canlı, ses kalitesi süper, stereo hoparlör var, xa1 ultranın ses seviyesi bir tık daha yukarıda bunuda söyleyebilirim, güç tüketimi iyi sanki x daha çok pil harcıyor gibime geldi
    2 gündür elimde telefon android 7, 0 de 3-5 güncelleme sonrası kaldı güncelleme gelmedi merakla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beykozz -- 10 Nisan 2018; 21:6:42 >
  • Beykozz kullanıcısına yanıt
    X'in ön kamerası nasıl hocam? Bizim hatunun kriterlerinden biri bu. :)

• İyi vasat değil kesinlikle sadece ois yok

• Ön kamerada normal kamera uygulaması ile Retrica uygulamasında bazen arada çok fazla takıla takıla gittiği oluyor kameranın böyle düşük fps olarak sanki kasarak görüntü veriyor sebebi ne olabilir acaba yardımcı olabilecek varmı ?
  • XA1 serisi için 48.1.A.0.138 numaralı yeni sürüm yolda.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Ne içeriyor acaba hocam performansa mı dayalı yoksa hata ya dayalı bir güncelleme mi bakalım 🤣

• FallenDemon kullanıcısına yanıt
    Nisan güvenlik güncelleştirmesi büyük ihtimalle hocam.
  • wifi kopmaya başladı

• Selamlar herkese bende neden hala güncel diyo 7.0 da kaldı bilgisayardan deniyorum güncel telefondan deniyorum güncel nerden yapıcam bu güncellemeyi acaba ? Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.