Şimdi Ara

Sony Xperia™ XA1 Ultra (Sony Mobile) - ANAKONU (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
17
Favori
63.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu cihaza ciddi anlamda isindim sanırım önümüzdeki ay alicam bakalım kismet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kntrli kullanıcısına yanıt
    Valla bende ısınarak aldım biraz araştırıp ama ne yalan söyleyeyim tedirginlik vardı, kullanınca geçti içim rahat şimdilik. Hayırlıysa kısmet olsun İnşallah

• Telefon basarılı bu fiyata harika dusunmeden alın biraz buyuk ama masada elde arabada fln karizması hatsafhada goren herkes soruyor bilginize

• med000 kullanıcısına yanıt
    inşallah hocam çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgcn

ben de telefonu alalı yaklaşık 10 gün oldu.genel anlamda memnunum.bataryası ile ilgili endişeliydim ama bir günü kesinlikle çok rahat çıkartıyor.ki ben sürekli interneti vs. açık tutarım ve müzik ve film izlerim telefondan mutlaka.buna rağmen gün sonunu çok rahat görüyorum. ertesi gün öğlene kadar da dayanıyor.

benim tek sorunum şu. whatsapp'ta gelen mesajların içeriği kilit ekranında gözüküyor. bildirim ayarlarından kapatınca da hiç bildirim gelmiyor. ancak kilit ekranına şifre,şekil vs. gibi bir kilit konulduğunda "hassas içeriği gizle" gibi bir seçenek çıkıyor. ama kilit koymadan kaydırarak açmak istersem "hassas içeriği gizle" seçeneği gelmiyor.ben mi bir şeyleri ayarlayamadım yoksa herkeste mi bu şekilde?

bir de yine whatsapp'a msj geldiğinde ana ekrandaki whatsapp simgesinin üstünde 1-2 falan şeklinde bildirim çıkmıyor. diğer uygulamalarda çıkıyor.sadece whatsapp'ta yok.bunun gibi bir sorunu olan yada nasıl düzeltilebileceğini bilen var mı acaba?

Whatsapp'ta aynı sorun bende de var. Simge üzerinde bildirim çıkmıyor. Düzelmedi de...

• kntrli kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Evet WhatsApp ta sayı rozeti yok, güncelleme vermeleri lazım, kullandığım başka telefonlarda da bazen ilk başta olmuyordu güncellemeyle düzeliyordu, yada WhatsApp a mı güncelleme geliyordu, düzeliyordu yani bi şekilde.

• Arkadaşlar merhaba ben de incehesap tan 1639 tl ye aldım 10 gün önce genel olarak cihazdan memnunum. Ben çok büyük bi beklentiyle almadım açıkçası, kamerası falan güzel bence. Herkes bataryasını merak ediyor. Normal kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor fakat ben sosyal medyada ve clash royale de çok vakit harcadığımdan bana 1 gün gitmiyor açıkçası. 1 kere daha yarım şarj edince karşılıyor 1 tam günü. Benim şu ana kadar bir problemim olmadı açıkçası. Takılma, ısınma, donma gibi problemlerle karşılaşmadım. Telefonu ilk açtığımda bütün güncellemeleri yaptım. Şimdilik bir sıkıntı yok.
    Yalnız bir sorum olacak. Gelen güncellemeler hep xperia güncellemeleriydi. Android sürümü 7.0 gösteriyor. Kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi, en güncel sürüm bu mudur androidde?
  • mustafa2611 M kullanıcısına yanıt
    Evet budur. Oreo 8.0 güncellemesi de alacak

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2611

Arkadaşlar merhaba ben de incehesap tan 1639 tl ye aldım 10 gün önce genel olarak cihazdan memnunum. Ben çok büyük bi beklentiyle almadım açıkçası, kamerası falan güzel bence. Herkes bataryasını merak ediyor. Normal kullanımda 1 günü rahat çıkarıyor fakat ben sosyal medyada ve clash royale de çok vakit harcadığımdan bana 1 gün gitmiyor açıkçası. 1 kere daha yarım şarj edince karşılıyor 1 tam günü. Benim şu ana kadar bir problemim olmadı açıkçası. Takılma, ısınma, donma gibi problemlerle karşılaşmadım. Telefonu ilk açtığımda bütün güncellemeleri yaptım. Şimdilik bir sıkıntı yok.
    Yalnız bir sorum olacak. Gelen güncellemeler hep xperia güncellemeleriydi. Android sürümü 7.0 gösteriyor. Kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi, en güncel sürüm bu mudur androidde?

Hepimizinki o dosttum 7.0 . Bu telefon bana 2 yıl gider gibi görünüyor ekrani cok kaliteli, pilide cillop gibi

• Pil ve ekran olarak çok güzel ama kamera modunda resimi netlemedigi halde orta yuvarlak maviye donuyor bir bunu sevmiyorum birde arama menusune girdigin halde son aramalar ekrana 2, 3 saniye sonra geliyor bir gecikme oluyor buda can sıkıcı önce resimde eklediğim gibi bir ekran gelip bekledikten sonra açılıyor bunu son uygulamalardakileri sonlandirinca yapiyor sizdede oylemi?

Sony Xperia™ XA1 Ultra (Sony Mobile) - ANAKONU

• bizimkoylu333 kullanıcısına yanıt
    Evet oluyor. Gelecek yazılımlarla düzelir inşallah

• Whatsappda goruntulu aramada ses cok boguk gidiyor karsi tarafa. Inatagramda hikaye eklerken de ön kamera sanki zoomlanmis gibi cok yaklastiriyor bu sorunlari yasayan ve cozumunu bilen var mi acaba?

• WhatsApp ile TR ile hollanda arasında gerek görüntülü gerekse de sesli arama çok sık yapıyorum... Seste boğukluk yada sesin azlığı konusunda hiç sıkıntı yaşamadık... Ne karşı tara nede biz...

Bi ihtimal net den kaynaklanıyor olabilir sizdeki sorun...

• SEBEKE SORUNU VAR CILDIRACAGIM NASIL HALLEDEBILIRIM ARKADASLAR? SERVISE YOLLASAM 1 AY YOK?

• Mobil ağlar da hangisini kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tkar

Mobil ağlar da hangisini kullanıyorsunuz?

Hocam aksam yazayim cihazi annem kullaniyor suan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z5 ve z5 premium m4 aqua ve en son xa1 ultra kullandım bir kaç gün önce ikinci el Lg G6 aldım 1400 e bir daha da sony alırsam daha benden aptalı yok hepsinde birsürü sorun yaşadım lüzümsuz yere kendimizü sıkıntıya sokmuşuz maceraya ve sony fatikliği yapmaya hiiiç gerek yok beş para etmez telefonlar yapıyorlar yazıklar olsun...HTC LG ve Samsung varken

• Beyler cihazın kutusunda made in çinmi yoksa Tayvanmı yazıyor ve kronik sorun varmı?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mousasow76 -- 17 Ekim 2017; 0:54:40 >
  • Benim başıma gelen ilk sorun kendi çektiği videoları kaydediyor fakat sonra oynatmıyor hata veriyordu bide günde 3-4 kere kapatıp açmazsan donma takılma yapıyor 2 sefer sony companion dan yazılım yüklemek zorunda kaldım işkence dolu 1 ay.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.