Şimdi Ara

Sony Xperia™ XA1 Ultra (Sony Mobile) - ANAKONU (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
17
Favori
63.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon için ekran koruyucu cam kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi tip kullanıyorsunuz? Ekran 2.5 d kavisli olduğu için merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkar

Bu telefon için ekran koruyucu cam kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi tip kullanıyorsunuz? Ekran 2.5 d kavisli olduğu için merak ediyorum.

Teknosadan aldık, takan kavisli olduğu için bu kadar oluyor, iki haftaya çıkarsa gelin değiştirelim dedi. Oğlan pek memnun değil herhaldeki çıkaracam ben bunu diyor.
  • tkar kullanıcısına yanıt
    Özellikle cam değilde jelatin bulan olursa burdan paylaşırsa iyi olur, bende yeni aldım cihazı.

• med000 kullanıcısına yanıt
    Kutudan jelatin ile çıkıyordu zaten ama kenarlarda çizgi gibi olduğu için çıkarmıştım. Cam taktirdim o da hoşuma gitmedi. Nette gördüm boydan boya hatta aliexpres te var. Birde onu denicem. Aslında basit teknoloji niye yapmazlarsa?!

• Bende 6s i sattım bunu aldım çok hoşuma gitti fiyatına göre çok kaliteli gerçekten

İzlenimlerimi yazarım güncelleme geldi deyip duruyor güncelleyeyim mi bilemedim ios tan çok canımız yandı malum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

Bende 6s i sattım bunu aldım çok hoşuma gitti fiyatına göre çok kaliteli gerçekten

İzlenimlerimi yazarım güncelleme geldi deyip duruyor güncelleyeyim mi bilemedim ios tan çok canımız yandı malum

Güncellemeyi bende ilk çekiniyordum yaptım yava?ladı sonra kapatıp yeniden açınca düzeldi cihaz.Yapabilirsiniz pek etkilemiyor. Açıkcası ağırlığı ho?uma gitti cepte var yoj gibi :D

Evet o jelatin hala duruyor bende, aynen rahatsız ediyor kenarları eksik olduğu için. Bir kırılmaz cam sevdası çıkardılar ama ben koruyucu film ile devam ettim hep, çünkü o camlar sanki iki ekran üst üste gibi varmış gibi saçma geliyor gözüme. Deneyince fotoğraf paylaşırsanız sevinirim.

• Mariachi@ kullanıcısına yanıt
    Bütün güncellemeleri ard arda yaptım bi problem yok. Fakat telefonu hiç kullanmadan açtığınız gibi sabredip güncellemeleri kurun sonra istediğiniz gibi kullanın, yani tavsiyem fabrikasyon haliyle temizken kurun.

• Kullanan arkadaslar telefonun oyun performansi nasil ?samsug a7 2017 ile xa1 ultra arasinda hangisini tavsiye edersiniz

• Arkadaşlar telefonda sebeke sorunu var mi Telefon acik oldugu halde ulasilamiyor gibi sıkıntı yasayan oldu mu? Xa ultrada vardi bu sorun acaba devam ediyor mu

• bugün telefonu inceledim. Alt ve üstte kasa boşlukları olmasına rağmen kenardaki incelikler hoşuma gitti. Diğer telefonların yanında çok büyük duruyordu. Pratikte kullanımı nasıl olur kestiremedim. Biraz önce baktım xa1 plus geliyormuş. Bi de onu görmek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kntrli kullanıcısına yanıt
    Bi kaç gündür kullanıyorum şebeke sorunu yaşamadım, hem çağrı hem internette sıkıntı yok şimdilik.

• Arkadaşlar, daha önce, Note 2 ile karşılaştırıldığında renklerin soluk kaldığından bahsetmiştim, şikayetimizi Teknosa'ya bildirip (çalışanları da diğer telefonlarla karşılaştırarak ikna ederek) servise verilmesini sağladık, yaklaşık 20 gün sonra gelen telefona anladığımız kadarıyla sadece yazılım güncellemesi yapılmış (ki o da günceldi) Renklerde çok bir gelişme olmadı, eşim kameranın yavaş çektiğinden bahsediyordu, o da değişmemiş. İyice soğudu telefondan, Teknosa'ya daha pahalı bir telefon almak üzere iade önerdik, kabul edilmedi.

Sizde de kameranın işlem süresi uzun sürüyor mu? Sıkıntısız kullanan arkadaşlar hangi sürümü kullandıklarını belirtebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: med000

Bi kaç gündür kullanıyorum şebeke sorunu yaşamadım, hem çağrı hem internette sıkıntı yok şimdilik.

Teşekkürler hocam insallah sorunsuzca kullanirsiniz

Rica ederim. İnşallah sağolun

• Merak edenler için faydalı olur belki

Pil durumu ve Ankara Esenboğa havalimanında 4,5G testi.

Ekleme : Stamina modu %3 iken açtım %2 ikende ekran görüntüsü aldım zaten. Ekran parlaklığı hep tam açıktı + uyarlanan parlaklık açıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi med000 -- 3 Ekim 2017; 2:41:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: med000

Merak edenler için faydalı olur belki

Pil durumu ve Ankara Esenboğa havalimanında 4,5G testi.

Ekleme : Stamina modu %3 iken açtım %2 ikende ekran görüntüsü aldım zaten.

6 inc ekran 2850mah batarya ile gercekten beklenmeyecek sonuç demekki 3500 mah batarya olsa neler olurmuş

• burst B kullanıcısına yanıt
    Kamera çekimi yavaş değil fakat gece çekiminde ki YouTube daki teknoseyir incelemesindede bu konu bahsediliyor biraz yavaş.

Benim sürüm

2700 mAh batarya var. Aynen öyle telefon ince olsun diye böyle yapıyorlar herhalde ama başarılılar. 3500 olsa iki günden fazla kullanımı hayal değilmiş demek, tabi çok oyun oynayanlar hariç
    Ayrıca altlarda görünmeyen clash of clans falanda vardı oynadığım ve instagram vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi med000 -- 3 Ekim 2017; 2:47:29 >
    Dokunduğun anda fotoğraf çekip işlenmiyor ya birazcık elin sabit beklemen gerekiyor, bende bundan şikayetçiyim aslında daha iyi olabilirdi. Arkaya da OIS koy ve 100 TL fazlaya sat işte şu telefonu, ne güzel olurdu en azından odak kayması azalırdı, tabi işlemcinin de rolü var ama yinede çok güzel satış rakamları elde ederdi.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.