Şimdi Ara

Sony Xperia Xa Ultra (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.250
Cevap
26
Favori
128.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Link neden paylaşamıyorum fotoğrafta yüklenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okkesdagli -- 12 Kasım 2016; 12:50:15 >
  • cümleten s.a arkadaşlar bu fiyat bandında bence almak istiyorum lakin yorumlara baktığımda içim karardı biraz tasarım olarak oldukça şık bir cihaz sizler ne dersiniz önerir misiniz?
  • Yktrnslv kullanıcısına yanıt
    Onu bilemedim ama kullandığım bütün sony lerdr var yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanılan (Türk Telekom, Vodafone vb.) operatör ekranda görülmüyor. Ekranda görünmesi için ne yapmak gerekir?
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    O seçenek yok hocam henüz

• Arkadaşlar m5 kullanıyorum ve xa ultra yı çok beğeniyorum telefonu satıp almak yerine servise göndersem üstüne para versem değişim yaparlarmı?

• merhaba 05.10.2016 tarihinde aldığım beyaz xa ulra mı satıyorum.almak isteyen varsa özelden ulaşabilir.1100 tl ankara
  • AreYouWithMe kullanıcısına yanıt
    Yapmazlar hocam. Upgrade gibi bir kampanya olacak ki olsun. Garantide çözüm bulamadıklarında değişim kararı çıkar genelde, onda da cihaz artık üretilmiyor olacak ki muadil ya da üst bir model ile değişim olsun. Modeli de belirleyemiyoruz üstelik. Biraz şans işi yani gelecek olan model.

• Vodafone kullanıcısı olarak telefonda şebeke problemi çektiğimi söyleyebilirim. Ama sorunun operatör kaynaklı olmadığı hattı başka telefonda kullanınca belli oluyor. Eski telefonuma (Galaxy S3) aynı Vodafone hattı taktım ve internet hızı ve şebeke gayet iyi. Yarın telefonu servise vereceğim bakalım.

Telefona Turkcell ve Vodafone hatlarında pek de bir fark olmadığını, aşağıdaki fotoğrafların ikisinde de ara ara düşmeleri ve şebekedeki zayıflığı görebilirsiniz. Bence bazılarımızda sorun o kadar kronik değil ama bazılarımızın cihazında kronik bir problem var.
    Sony Xperia Xa UltraSony Xperia Xa UltraSony Xperia Xa Ultra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnibrhm -- 14 Kasım 2016; 0:53:45 >

• dgnibrhm D kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom kullanıyorum aynı sorun bende de var 5s kullanırken hiç böyle problemlerim yoktu. Sürekli internet gidiyor. LTE kapatıp açıyorum geliyor sonra yine gidiyor.
  • okkesdagli O kullanıcısına yanıt
    güncelleme ile sorun ortadan kalktı vs. diyorlardı hocam siz güncellediniz mi?
    bende bu cihazdan almak istiyorum önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnibrhm

Vodafone kullanıcısı olarak telefonda şebeke problemi çektiğimi söyleyebilirim. Ama sorunun operatör kaynaklı olmadığı hattı başka telefonda kullanınca belli oluyor. Eski telefonuma (Galaxy S3) aynı Vodafone hattı taktım ve internet hızı ve şebeke gayet iyi. Yarın telefonu servise vereceğim bakalım.

Telefona Turkcell ve Vodafone hatlarında pek de bir fark olmadığını, aşağıdaki fotoğrafların ikisinde de ara ara düşmeleri ve şebekedeki zayıflığı görebilirsiniz. Bence bazılarımızda sorun o kadar kronik değil ama bazılarımızın cihazında kronik bir problem var.
    Sony Xperia Xa UltraSony Xperia Xa UltraSony Xperia Xa Ultra

Sony Xperia Xa Ultra

Sony Xperia Xa Ultra

Ben daha hiç kopma yaşamadım. 3gde sinyal düşüşü var ama 4gde hiç sorun yok bende. Bulunduğum bölgede biraz sıkıntılı Lumia 630, Z1, Xa Ultra ve Core Prime var 3 cihaz da 3gde 2-3 çubuk çekerken Xa Ultra 1-2 çubuk arası gidip geliyor nadiren 3 çubuk çekiyor. 4g Z1de 3 çubuk üstüne çıkmazken Xa Ultra arada full çekiyor.

• Ben Dual kullanıyorum. Turkcell de internet kapalı. Yani 3G operatör seçilmiyor.
    Kavacık-Ataşehir arası hiç düşüş gelgit yaşamıyorum. Ancak Vodafone 4G ile her zaman Turkcell'e
    göre 1 diş daha düşük çekiyor ve ara sıra gidip geliyor. Sim kartların yerini değiştiriyorum yine aynı.
    Yani Vodafone'un sinyal kalitesi belirgin olarak düşük. Müsait bir zaman ekran görüntülerini de atacağım.
  • Arkadaslar m5 servisde degisim cikti sony xa ultra vericekler nasil alsammi

• NomedTR kullanıcısına yanıt
    Bu tel su geçiriyor diğer özellikleri m5 ten iyi ve 6 inç telefon bide arka kapak plastik m5 in malzeme kalitesi daha iyi

• Arkadaşlar internetten kılıf ve ön ekran için koruyucu ama ekrana tam oturmuyor bazısı alan varsa link atabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnibrhm

Vodafone kullanıcısı olarak telefonda şebeke problemi çektiğimi söyleyebilirim. Ama sorunun operatör kaynaklı olmadığı hattı başka telefonda kullanınca belli oluyor. Eski telefonuma (Galaxy S3) aynı Vodafone hattı taktım ve internet hızı ve şebeke gayet iyi. Yarın telefonu servise vereceğim bakalım.

Arkadaşlar telefonu pazartesi sabahı Bakırköy KVK'ya verdim. Salı akşamı cihaz değişimi yapıldığına dair mesaj geldi. Yeni cihazı bugün aldım ve şuanlık hiçbir problem yok. Eğer başka şebeke problemi yaşayan varsa servise götürsün derim. Benim işim 2 günde halloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnibrhm -- 16 Kasım 2016; 21:4:53 >

Peki birşey sorucam dostum. Cihaz değişimi yapılacağı zaman farklı renkte cihaz almak mümkün oluyor mu?
  • nihat_g N kullanıcısına yanıt
    Valla dostum telefon hangi renk ise aynısini veriyolar sanırım ama telefonu servise verirken eğer cihaz değistirilcekse başka bir renk istediğini sorup bir şansını dene derim.

Ben de bugün bakırköy kvk servisine cihazı teslim ettim. Fakat şöyle bişey dedi servisteki kız. Büyük ihtimal anakart değişikliği olur, bir ay içinde servise gelirse değişim yapılıyor dedi. Ben yine de değişim talep ettim. Bakalım şansımıza ne çıkacak.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.