Şimdi Ara

Sony Xperia Xa (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.434
Cevap
21
Favori
63.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru diyorsunuz. Aslında rootlu olsaydı telefon silinirdi. Annemde de Samsung Galaxy Mini 2 vardı ve hafıza bayağı gidiyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgilenen olursa xperia xa mı satıyorum. Özel den yazabilirsiniz. Uygun fiyata vereceğim

• Galiba telefonun Ram kısmını temizliyor hocam.
  • pil 1 gunu cikarmiyor. teledon beklemesi sarji su gibi iciyor. ayrica mobil internet sikintili ara ara internet baglantisi kopuyor.

• leeshore L kullanıcısına yanıt
    Bugün telefonu servise verdim hocam.Ancak hafif ezilmeler vardı oradaki çalışan gösterdi hafiften moralim bozuldu.
    Bakalım tamir edebilecekler mi? Umarım hafif bozukluklar yüzünden iade sıkıntısı çıkmaz.
    Düzenleme: Anakart değişimi çıktı. Umarım faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kty28 -- 3 Mayıs 2017; 19:13:28 >
  • Herkese merhaba,
    Gecen hafta telefonla konuşurken sesin kesilme, sesin gidip gelmeme sorunu nedeniyle teknik servise gönderdim. Bugun cihaz geldi ama hala ayni sorun devam ediyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba ,

2 Hafta önce cihazın ekranını ıslak mendille sildim . Mendil deki ıslaklık fazla oldu gibi geldi neyse sildim akşama doğru telefon kullanırken kendi kendine bildirim çubuğu iniyor konum açılıyor ve takılı kalıyor acaba yanlardan su nem kacma ihtimali olmuş olabilirmi format attım düzelmedi . Yardım edenlere teşekkürler​

• quote:

Orijinalden alıntı: vyc

Herkese merhaba,
    Gecen hafta telefonla konuşurken sesin kesilme, sesin gidip gelmeme sorunu nedeniyle teknik servise gönderdim. Bugun cihaz geldi ama hala ayni sorun devam ediyor. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Kronik problem bu hocam. Güncelleme ile düzelmesini bekliyoruz.

• M4 aquayı özledim yeminle, cihazın anlamsız şekilde pili hızlı tükeniyor. Aynı pil kapasitelerinde olsalarda m4 aqua pil konusunda bu cihazı üçe katlıyor
  • bende yaklasik 1 hafta once aldim cihazi. bugun para iadesi talebiyle teleservise gonderiyorum. bakalim ne olacak.

• vyc kullanıcısına yanıt
    Bence Güncellemeyi beklemeyin tüketici haklarına gidiniz ve para iadesi alınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Bence Güncellemeyi beklemeyin tüketici haklarına gidiniz ve para iadesi alınız.

Aynen katılıyorum. Servis oyalıyor. Bende müsait oldugum an takriben önümüzdemi hafta ikametimin oldugu tüketici hakem heyetine gideceğim. Bu aralar gidemiyorum çünkü ikametimin olduğu yer ile yeni taşındığım yer uzak. Geçenler de ugradım dilekçe gibi bişey verdiler başvuru formu. Cihazın faturasını servis kağıtlarıyla beraber getir bilirkişi atayıp işlemleri başlatalım dediler. Sormak istediğim o noktadan sonra işlemler takriben ne kadar sürer?

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    En az 2 Ay. Bende 3 Ay olmuştu.
    Bence hava hoş sonuçta o kadar kullanmaya rağmen haklı kişi sen olursan kullandıkların yanına kar kalıyor(Bana kalamadı pek çünkü aksesuarlar çöp oldu)
  • quote:

En az 2 Ay. Bende 3 Ay olmuştu.
    Bence hava hoş sonuçta o kadar kullanmaya rağmen haklı kişi sen olursan kullandıkların yanına kar kalıyor(Bana kalamadı pek çünkü aksesuarlar çöp oldu)

Artık bekleyeceğim yapacak bişey yok. Bilgilendirme için teşekkürler.

• Uzun bir aradan sonra tekrar konuya bakayım dedim şimdi ucuz kurtulduğuma şükür ediyorum resmen. Telefonun tasarımına resmen aşık olup almıştım ancak aldıktan 3 ay sonra lanet ederek sattım, ben de internet kopması ve görüşme sırasında karşıya ses gitmemesi sorunu yaşıyordum ve hemen koydum ilanı sattım çok şükür. Şuan Huawei p9 lite kullanıyorum. Çok memnunum. Eğer servise verip para iadesi alan arkadaşlar varsa ve telefona aşırı para gömemeyecek insanlarsanız, orta segmentin en hızlı ve sorunsuz telefonu açık ara p9 lite diyorum ben. Yeni markalara karşı tüm ön yargımı yok etti bu telefon..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComingWind -- 5 Mayıs 2017; 19:44:48 >
  • ComingWind kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de aklımda aslında,bataryası ekran ve beklemede nasıl ayrıca Gpusu Xa ile karşılaştığında zayıf kalıyor hem Full HD hem de Mali T830.

Ayrıca P9 lite 2017 modeli galiba sizinki Rami 3 hafızası 16 Kirin 655 olan dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ComingWind

Uzun bir aradan sonra tekrar konuya bakayım dedim şimdi ucuz kurtulduğuma şükür ediyorum resmen. Telefonun tasarımına resmen aşık olup almıştım ancak aldıktan 3 ay sonra lanet ederek sattım, ben de internet kopması ve görüşme sırasında karşıya ses gitmemesi sorunu yaşıyordum ve hemen koydum ilanı sattım çok şükür. Şuan Huawei p9 lite kullanıyorum. Çok memnunum. Eğer servise verip para iadesi alan arkadaşlar varsa ve telefona aşırı para gömemeyecek insanlarsanız, orta segmentin en hızlı ve sorunsuz telefonu açık ara p9 lite diyorum ben. Yeni markalara karşı tüm ön yargımı yok etti bu telefon..

bende bu sorunlar yok tek sorunu şarj ı az gidiyor.xa oyun konusunda o cihazdan baya güçlü hem de tasarım olarak sony nin en iyisi.android 7 ile beraber şarj süresi de uzarsa uzun yıllar kullanırım.tlefonun şimdiye kadar donduğunu da görmedim işlemcisi gerçekten çok güzel 720p için fazla bile.belki türkcell kullandığım için böyle düşünüyorumdur.

• quote:

Hocam benim de aklımda aslında,bataryası ekran ve beklemede nasıl ayrıca Gpusu Xa ile karşılaştığında zayıf kalıyor hem Full HD hem de Mali T830.

Ayrıca P9 lite 2017 modeli galiba sizinki Rami 3 hafızası 16 Kirin 655 olan dimi?

Hayır hocam benimki ilk çıkan p9 lite. Ekran süresi 6 7 saat arası alıyorum. Oyun konusunda ise elimde en üst düzeyde telefon olsa dahi telefonda pek oyun oynamam ben. Ama cihazın hızı ve stabilitesi XA'dan önde. Ben kağıt üzerinde bilgilere bakmam. İki cihazı da kullandım ve tecrübe ile sabit yazıyorum bunu. Elimde para olsa P10 lite alırım şuan. Ve evet bunun da ram 3 GB, hafıza 16 GB, parmak izi okuyucu stabil çalışıyor ve kamerası da gayet memnun edici. Şuan illa Sony alıcam diyen varsa ve bütçesi kısıtlıysa X almalıdır. En sorunsuz o. Tabi onda da ekran süresi biraz düşük 4 saat civarı.

• javaprof kullanıcısına yanıt
    Valla şanslısın ozaman hocam. Yani ben XA alırken tamam ben bu telefonu en az 3 yıl kullanırım hem tasarımı hemde stabilitesi yeter de artar dedim ama malesef Sony kursağımızda bıraktı sağolsun. Bir daha da zor alırım Sony filan. Ki en büyük fanlarındandım ben, Z3 compact ile bildiğin aşık olmuştum Sony'e ancak hemen her modelinde kronik sorunlar çıkarıp sonrasında da serviste ilallah ettiriyor, paramla rezil olamam artık açıkçası

• Sony Japonya Genel Merkezine attığım maile cevap verdi. Ben teknik servislerin kötü olmasından ve Sony Türkiye'nin ilgisiz olduğundan dolayı şikayetçi oldum. Onlar da Türkiye şubesi ile iletişime geçin dedi. Sonra o maili yanıtladım ve Sony Türkiye'ye yaptırım yapmaları gerektiğini söyledim. Onlar da bu sefer söyledikleriniz ciddiyetle dikkate alınacaktır dedi.

Ben de teşekkür ettim ve birçok kullanıcının Sony Türkiye'nin ilgisiz olduğundan dolayı şikayetçi olduğunu yeniden ifade ettim

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.