Şimdi Ara

Sony Xperia Xa (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.434
Cevap
21
Favori
63.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran paneli kalitesiz onu biliyorum bu sebeple bildirim çubuğunu indirmek özellikle köşelerden sıkıntı olabiliyor.
    Ben olayı Android'in kendi özelliği ile çözdüm.Parmağımı ekranın üst kısımlarında basılı tutuyorum sonra zaten bildirim paneli iniyor.Birazcık zaman kaybı oluyor ama bence çok sıkıntı değil.
  • Telefonun otomatik modda ön kamerası yüz güzelliği modu ile güzel çekiyor arkadaşlar.Güzel ayar yapılabilirse telefonda Kamera gerçekten en iyi özellik olarak alınabilir bence.
    Bu arada batarya oyun oynayınca çok gidiyor ya Mali T860 o konuda gerçekten iyi değil sadece 2.5,3 saat oyun ekran süresi alıyorum oynarsam.
    Beklemede net açık olunca otobüs yolculuklarında (Sar değeri kaynaklı muhtemelen düşük,iyi) arayışlarda olan telefon şarjını yiyor.
    Birkaç gün Edge ile deneyeceğim bakalım sonuçlar ne olacak?
  • Arkadaşlar telefonla konuşurken kulağınızda çınlama, uğultu oluyor mu? Son zamanlarda bunu çok net hissediyorum. Başka telefonlarda olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PislickB3 P kullanıcısına yanıt
    Ben ekran koruyucu cam taktıktan sonra dediğinizin aynısını yaşadım. Camı çıkardıktan sonra düzeldi.

• Beyler ben kulaklik girisi ve ikincil mikrofon arizasi hem de sim kartimi yanlis taktigimdan dolayi icinde kaldigi icin kvkya verdim. Sizce tamir ederler mi ? Teleservice kasadaki hasardan dolayı garanti dışı işleme sokmuştu. Bunlar ne yaparlar sizce ?

• Tamama yakın stamina mod çok kısa süre uçak modu, az oyun indirme(200 Mb),Online film izleme indirerek 4G ile ve izlenilmesi ile elde edildi.

Zirve budur bunun üstü de olmaz 1.sene sonrası maks.5 sa 30 dakika çıkar herhalde.
    Sony Xperia Xa
    Sony Xperia Xa
    Sony Xperia Xa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kty28 -- 11 Nisan 2017; 21:20:25 >

• arkadaşlar size hala alınabilir bir cihaz mı?ne dersiniz?
  • Ön kamera cok bulanık mağazadaki telefonu denediğimde 5mp bile daha kaliteli cekiyor benim telefonumdan sizde de var mı aynı sorun

• esbldgn E kullanıcısına yanıt
    Bence tam tersi arkadaşlar gel seninkiyle çekelim diyor belki ışık kaynaklı fark olmuştur.

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Bataryayı saymazsak bence 1000 lira eder.

Kameraları iyi,beklemesi iyi sayılır.

Hafıza biraz yetmedi bana ama yeterli sınırda.

617 gibi kullanıcı dostu bir işlemci yok ama performansı iyi.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim kardeşim.
  • Geçenlerde gg da 950'ye geliyordu ama sorunları okuyunca insanın alası gelmiyor.
  • daha üstte dokunmatik probleminden bahsetmiştim ama hala kullanım zorluğu çektiğimden dolayı media markta gidip bitane xa inceledim (koruyucusuz) ordaki daha iyi sıkıntı çıkarmıyo çekerken falan ve benim sağ taraftaki yuvarlanmış kısım çalışmıyor aynı zamanda diğer telefonlara göre daha az çekiyor ve lte bağlantısı sürekli kopuyor garantiye yollasam değişim verirlermi ?
  • Android is neden bu kadar internet harcıyor bilen yada aynı durumda olan var mı?
    Sony Xperia Xa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsche911gt2 -- 16 Nisan 2017; 11:47:46 >
    Ben Pazartesi İnşallah Bakırköy Kvk'ya gidiyorum hocam.Aramalarda kesinti azaldı ama devam ediyor.Dokunmatik verimsiz.(Koruyucu Cam ile)

Şu aralar X Compact kovalıyorum iyi fiyat çıkarsa 1100 lira civarına atlamayı düşünüyorum.

Hayırlısı hocam:-)

• kty28 kullanıcısına yanıt
    bende xa1 ler satışa çıksın ondan sonra garantiye gideicem çoğu kişinin telefonu değişmiş eğer olursa xa1 de güzel telefon
    bide garantiden çıkan sonucu söylerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PislickB3 -- 16 Nisan 2017; 14:48:24 >
  • Bu telefon ÇEKMİYOR, EKRANDA KRONİK SARARMA PROBLEMİ var almayın aldırmayın sayfalarca yazıldı şikayet var sitesinde herkes ağlıyor paranızla rezil olmayın.

Henüz gitmedim finaller yaklaşıyor

Satışa çıkmış xa1 ler. Bende iade etmeyi düşünüyorum nasıl bir yol izlemem lazım acaba.

• Alper08 kullanıcısına yanıt
    Hocam şehir efsanesi değildir İnşallah ama Sar değeri Xa1 de 1.9 ya yuh oldu olacak nükleer bomba taşıyalım.

Kesinlikle almam o Sar değeri doğru ise.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.