Şimdi Ara

Sony Xperia Xa kullanıcıları bakabilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 2-3 güne telefon almayı düşünüyorum 1-2 haftadır arastırıyorum Sony Xperia XA da karar kıldım.Benim günlük telefon kullanımım şöyle;
    2 saat kadar youtube da video(ders çalıştığım zaman süre artabiliyor), 2 saat kadar kulaklıkla müzik, 1-2 saat facebook dh haber siteleri falan,arada bir sıkılınca faln 15-30 dk okey pişti falan zaten telefonumda en fazla okey pişti gibi küçük oyunlar oluyor messenger yüklü olur,google translate,bankaların cep şubeler ifalan yüklü oluyor yani oyun pek oynamam telefonda ve gün boyu genelde kapalı alanlarda oldugum için ekran parlaklığım şuanki telefonumda(G3 beat) %40 civarlarında oluyor XA yı bilemem artık benim asıl sorularım şunlar

1-Okudugum yorumlara göre cogu kişi batarya sorunundan bahsetmiş ben günlük kullanımımı yukarıda yazdım sizcce günü kurtarabilirmiyim
    2-Kırılmaz ekran koruyucu almayı düşünüyorum ama piyasada varmıdır bilmiyorum(Eskişehirde yaşıyorum) gittigidiyorda hepsiburada da n11 de falan gördüm o koruyucuların bazıları ekranın tamamını kaplamıyormus kırılmaz koruyucu bulabilirmiyim
    3-Sony kullanan insanlarla konustugumda cogu ısınmadan bahsediyor bu telefonda öyle bir sorun oluyormu?
    4-Kutu içerisinden kulaklık çıkmıyor deniyor doğrumudur acaba?

Soracaklarım bu kadar cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Xa ve xa ultra 1günü zor çıkartıyormuş diyor kullanıcıları.
  • Batarya sıkıntı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi alın mi 5 biraz daha 100 200 lira farkla her yönden üstün bir telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.