Şimdi Ara

Sony Xperia X (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
31
Favori
126.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: askarali

sen okuduğunuda anlamıyorsun be kardeşim.. sana 8 saat alıyorsun diye bişey söylemiyorum.. diyorumki spesifik olarak yaşadığınız sorunları yazmıyorsun.. misalen 8 saat ekran süresi alıyordum.. ama güncelleme yaptım.. telefon bozuldu 3 saate düştü ekran sürem alın buda ekran görüntüsü gibi mesela anladın mı?? ama bu konuda bunu kimse yapmıyor.. geliyorsunuz 1 cümle ile şarjım kötü oldu.. telefonum kasmaya başladı vs.. bunun altını dolduramıyorsunuz anladın mı?? bu tarz 2-3 tane daha troll var bu sayfada.. adamların elinde bu telefondan varmı yokmu o bile belli değil..

bugüne kadar ne yerli nede yabancı kaynakta bu cihazın kastığına dair ben tek bir kelime dahi görmedim.. varsa gösterin inanayım.. yok kardeşim yok bu telefon kasmıyor çamur atıp durmayın.. ha çok iddialıysan çek bi video.. ispatla kastığını.. ben bıgün kapatıcam üyeliğimi silicem.. varsa ispatlayacak olan hodri meydan..

bak ben diyorum ki 7.0 stamina modunu açtığında kasıyor ve cihazda sıkıntılar oluşuyor.gir profilime bak 1 tane cihazım var oda bu bundan önce 3 xperia kullandım sony severim ama bu telefonun ufak tefek sorunları var.resim ekleyemiyorum işlerim yoğun diyorum.ister inanırsın ister inanmassın.kıvanç zaten konu açıldığından beri buralarda ona sor bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: askarali

işlemci açısından z5e göre çok üstün bir cihaz.. hem çok daha az enerji tüketiyor hemde ısınma hiç ama hiç yok.. yüksek grafikli oyunlarda biraz zayıf kalıyor amiral gemilere göre ama bizim gibi oyun oynamayan kişiler için biçilmiş kaftan..

ayrıca kasa olarak daha kompakt bir cihaz z5e göre.. birde kameranın daha yeni nesil olduğunu biliyorum..

Bugün Sony xperia x aldım hocam şuan memnunum inşallah bir sıkıntı yaşamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 22 Mart 2017; 20:46:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi bir tercih yaptınız inşallah sorunsuz uzun yıllar kullanacağınız bir cihaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler çift tıklama sorunu var diye bir tane almıştım iade ettim onda kamera konusunda sıkıntım yoktu ama şimdi yeni verdiğim saiparişte kamera sanki biraz fazla kumlama yapıyor zoom yapıldığında geriye doğru bikaç sayfa gittim ama örnek resim göremedim siz dikkat ettiniz mi böyle bir şeye acaba?

• Ekran süresi max 4 saat oluyor android 6 da
  • Ekran parlaklığını % kaçta kullanıyorsunuz ve oyun falan oynuyor musunuz?

• Otomatik, oyun oynamadım full instagram face WhatsApp falan ama ilk şarj edısımdı artar inşaallah

• Sizde şebeke 3g+ mı gözüküyor yoksa H+ mı arkadaşlar?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    H+
  • Gittigidiyor üzerinden bu telefonu aldım satıcı mediamarkt. Gelen kutuda jelatin yok.
    Kutunun sony bandrolü bir tarafı sökülüp geri takılmış.
    Kutu kir içinde. Kesinlikle ellerindeki teşhirleri eritiyorlar.
    Bugün geri gönderiyorum

Gitti gidiyor mediamarkt satıcısından bu ürünü almayın arkadaşlar.
  • CallOfTheWild kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-280E950A0 -- 28 Aralık 2017; 21:39:56 >
  • Çok sabırlıymışsın hocam. Bana yapılsa asla dayanamam direk dalarım müşteri hizmetlisinede mağazanın müdürünede.
    Ne olursa olsun gözümü karartırım. Bu insanı enayi yerine koymaktır.
    Ben mediamarketten bugüne dek alışveriş yaptım iade vs yaptım sorun çıkaran olmadı.
  • CallOfTheWild kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-280E950A0 -- 28 Aralık 2017; 21:39:38 >
  • Android 7 ye güncellemelimiyim sizce?

• Kesinlikle evet

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    7 de ekran süresi kaç alıyorsunuz ?
    Ses te azalma falan var mı ?
  • Aldığım gün 7 ye yükselttim o yüzden sesi bilemiyorum ama ekran süresi yaklaşık 5 saat 3g ile durum böyle

• yükseltme bence. Android 6 daha iyi.7de biraz bekleme süresi düştü. 6de ortalama 6 saat ekran alırken 7de 5 5.30 civarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatta bu telefonun rakibi yok.Alanlara hayırlı olsun.

• Huawei P9 Lite
    Htc One S9
    Samsung galaxy a3(2016)-J5 Prime
    Bu 1100 tl civarındaki telefonlardan birini almayı düşünüyordum fakat Xperia x de düşünmeye başladım.Kameraları baz alarak düşünürsek, 1500 e çıkıp bu telefonu almama değecek bir fark varmıdır?Yani kamerası bu telefonlara göre 400 lira fazla vermeye değermi?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.