Şimdi Ara

Sony Xperia X (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
31
Favori
126.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    güncelleme gelse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABALAR ÖNCELİKLE BEN ARKA KAMERASINI KAPATTIĞIMDA GÖNDERECEĞİM fotoğraf ĞİBİ OLUYO BANA GÖRE OLMAMASI GEREKİYO BAZI KİŞLER ODAKLANMAYADA KENDİNİ MODA ALDIĞI İÇİN VS BAHSEDİYO AMA BANA MANTIKLI BİR CEVAP GELMİYO SADECE BENDE Mİ SIKINTI VAR BİLEMİYORUM DENEMEK İSTERSENİZ ARKA KAMERANIZI NORMAL MASA ÜSTÜNE KOYUP UYNI HATA SİZDE VAR MI BKABİLİRSİNİZ EĞER SİZDEDE AYNISI VARSA DEDİKLİR GİBİ ODAKLANMA VSDİR EĞER YOKSA BENİM TELEFONUM SIKINTILIDIR. EĞER DENİYİM BANA CEVAP VERİRSİNİZ SEVİNİRİM HATTA ARAYABİLİRSİNİZDE (05442887315) MEHMETSony Xperia X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet aknar -- 20 Mart 2017; 19:15:5 >

• bu konuya gelip sürekli olarak boş boş telefonda şarj problemi var diyen arkadaşların artık ya troll yada cihazı kullanmadan kötülemeye çalışanlar olduğunu düşünüyorum.. üzerine alınan alınsın umrumda değil açıkçası..

şarj problemi varsa atın ekran süresini görelim ne olmuş ne bitmiş.. bir tane ekran süresi atan yok ama bi dünya şarj sorunu diyen adam..

bir diğer konu full hd ekranlı 2600mah pilli cihazdan ne bekleniyor anlamıyorumki.. 12 saat ekran süresi filan mı?? zaten özelliklerine göre pil kapasitesi düşük bu cihazın.. yinede buna rağmen mobil veri ile 5 saat wifi ile 7 saat ekran süresi veriyor.. daha ne istiyorsunuz??

ha full şarjla 2 saat ekran süresi veriyordur anlarım.. gidersin sıfırlarsın cihazı.. yinemi düzelmedi ver servise yapsınlar..

10-12 saat ekran süresi bekleyipte 4-5saat arası bir süre ile karşılaşıpta sorun var diye düşünen arkadaşların cihazlarında değil algılarında sorun olduğunu düşünüyorum açıkçası..

cihazı almayı düşünenlere hitaben şunu söylemek istiyorum.. cihazda şarj problemi kesinlikle yok.. sadece pil kapasitesi çok büyük olmadığı için çok uzun ekran süreleri veremiyor.. eğer pil süresi sizin için asıl kriterse gidin vibe p1-p2 filan alın yada pili güçlü olan diğer modellere bakın..

bu ekran görüntüleride pili kötü diyenlere gelsin benden..

Sony Xperia X
    Sony Xperia X
    Sony Xperia X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 20 Mart 2017; 22:9:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lanet olası telefona kulaklık işlemiyor kulaklığı takıyorum.hoporlerden ses veriyor
  • az önce cihaz testi yaptım.
    titreşim başarısız.
    ivme ölçer başarısız.
    kulağa yakınlık başarısız
    kulaklık telefon kulaklık girişi bozuk.
    android 6
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

güncelleme gelse

ek güncelleme geliyo arada en son 100mb geldi, şarj dahada kısladı sanki. 7.1.1 le ne değişecek bakalım :) yada 6ya geri döncem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanylcn -- 21 Mart 2017; 20:13:52 >
  • abi bu 7.0 ne iğrenç bişeymiş ya.resmen telefon kasıyor.alt sınıf samsung gibi.sony yapacağın işi seveyim be
  • CA18DET kullanıcısına yanıt
    staminayi kapatın veya düşürün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonu almaya değer mi? Z5 Buna tercih edilebilir mi? Oyun oynayan birisi değilim
  • Salak saçma sorunlarınızı bir tek ben yaşamıyorum herhalde. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, kullanmadan çizenler veya sorun olmasa bile öyle göstermeye çalışanlar var, sanırım.
  • işlemci açısından z5e göre çok üstün bir cihaz.. hem çok daha az enerji tüketiyor hemde ısınma hiç ama hiç yok.. yüksek grafikli oyunlarda biraz zayıf kalıyor amiral gemilere göre ama bizim gibi oyun oynamayan kişiler için biçilmiş kaftan..

ayrıca kasa olarak daha kompakt bir cihaz z5e göre.. birde kameranın daha yeni nesil olduğunu biliyorum..

• yani sorunda olabilir onuda anlarım ama bu adamlar resmen trollüyor konuyu..

4-5 kelimelik cümlelerle şarjım kötü oldu deyip kaçıyor yada 7.0 yükledim çok kötü oldu diyor.. devamı yok.. yani konunun önü arkası hiç yok.. 7.0 yüklemeden önce 8saat ekran süresi alıyordum ama 7.0 yükledikten sonra 3 saate düştü diyip bir ekran görüntüsü atıp izah etse durumu o zaman inanıcam.. ama bu durumda doğru yada yanlış hepsine troll gözüyle bakıyorum ben.. yada başka markaları fanboyudur burda karalama yapıyor cihaz hakkında..

• quote:

Orijinalden alıntı: askarali

yani sorunda olabilir onuda anlarım ama bu adamlar resmen trollüyor konuyu..

4-5 kelimelik cümlelerle şarjım kötü oldu deyip kaçıyor yada 7.0 yükledim çok kötü oldu diyor.. devamı yok.. yani konunun önü arkası hiç yok.. 7.0 yüklemeden önce 8saat ekran süresi alıyordum ama 7.0 yükledikten sonra 3 saate düştü diyip bir ekran görüntüsü atıp izah etse durumu o zaman inanıcam.. ama bu durumda doğru yada yanlış hepsine troll gözüyle bakıyorum ben.. yada başka markaları fanboyudur burda karalama yapıyor cihaz hakkında..

yalan mı atıcam birader işimde gücümde insanım.foruma sık girmiyorum kime sorarsan sor bu cihazda 7,0 stabil değil
    yüzde 99 yalan söylüyorsun birader.. yüzde 1de kullandığın uygulamalarda sıkıntı var..

• quote:

Orijinalden alıntı: askarali

yüzde 99 yalan söylüyorsun birader.. yüzde 1de kullandığın uygulamalarda sıkıntı var..

bak bakalım önceki mesajlarımı araştır ben hiç 8 saat alıyorum yazmadım.dün 7.0 yaptım inanmassan inanma çoluk cocukla işim olmaz ben bu telefonu 3 aydır kullanıyorum öyle saçmalıklarınıza yer yok
  • Uzun araştırmalaırm sonunda GG de mediamarkt %7 indirimiyle ve 100 çiple 1340TL ye almış durumdayım.
    Buna iyi bir ekran koruyucu ve kılıf lazım kullanan arkadaşlardan öneri bekliyorum.
    Bir dünya satan var sitelerde ama pek güvenmiyorum hede hödöcü satıcılara.
  • hocam millet neden yalan söylesin ki? Manyak mi bunlar? Android 7 6.0dan daha kötü. Simdi ben de mi yalan söyledim? Alıp veremediğimiz ne olabilir telefonla? Asılsız suçlamalarla gelmeyin lütfen.

sen okuduğunuda anlamıyorsun be kardeşim.. sana 8 saat alıyorsun diye bişey söylemiyorum.. diyorumki spesifik olarak yaşadığınız sorunları yazmıyorsun.. misalen 8 saat ekran süresi alıyordum.. ama güncelleme yaptım.. telefon bozuldu 3 saate düştü ekran sürem alın buda ekran görüntüsü gibi mesela anladın mı?? ama bu konuda bunu kimse yapmıyor.. geliyorsunuz 1 cümle ile şarjım kötü oldu.. telefonum kasmaya başladı vs.. bunun altını dolduramıyorsunuz anladın mı?? bu tarz 2-3 tane daha troll var bu sayfada.. adamların elinde bu telefondan varmı yokmu o bile belli değil..

bugüne kadar ne yerli nede yabancı kaynakta bu cihazın kastığına dair ben tek bir kelime dahi görmedim.. varsa gösterin inanayım.. yok kardeşim yok bu telefon kasmıyor çamur atıp durmayın.. ha çok iddialıysan çek bi video.. ispatla kastığını.. ben bıgün kapatıcam üyeliğimi silicem.. varsa ispatlayacak olan hodri meydan..

• bu telefonu almayı düşünen arkadaşlara hitaben yazıyorum.. arkadaşlar konu içerinde 2-3 tane troll mevcuttur.. bu kişiler sürekli olarak cihaz hakkında olumsuz konuşmaktadır.. profillerine girip baktığınızda başka cihazlarla ilgili yazdıklarını görebilirsiniz.. lütfen dikkate almayınız saygılar..

• gittigidiyor mediamarktda cihaz 1440 lira. 100 tl de chip para veriliyor. 1340 tl. Kaçırmayın derim.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.