Şimdi Ara

Sony Xperia X (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
31
Favori
126.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony kafayı yemiş mediamarkt ta gelmiş 2300 TL ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorelDraw04

Sony kafayı yemiş mediamarkt ta gelmiş 2300 TL ...
    SNAPDRAGON 650 ve 2300 fiyat hımm baya ucuzmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

SNAPDRAGON 650 ve 2300 fiyat hımm baya ucuzmuş

Alıntıları Göster
    Çerçevesi bana biraz kalın geldi birde böyle bir telefona snapdragon 650 nedir
  • Bataryası tam bir felaket olacak.x serisi sıkıntılı başladı.o kadar para verip şarj cihazı ile dolaşmak ne kadar mantıklı bilinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorelDraw04

Bataryası tam bir felaket olacak.x serisi sıkıntılı başladı.o kadar para verip şarj cihazı ile dolaşmak ne kadar mantıklı bilinmez
    Ben bu cihazın M5'in yerini alacağını biraz daha güncellenmişi olacağını tahmin ediyordum fiyatta 1699-1899 arası makul diyordum ama resmen 2400 lira fiyat biçmişler..Sony'i ciddi derecede seven birisi olarak bu parayı verip asla almam 1900 liralara garantili Z5 çok rahat var 2400 lere zerre kadar sevmesem bile S7 var daha da bir dünya seçenek var.

Cihazın özellikleri donanımı iyi ama fiyat olarak karşılığı bumu bence kesinlikle hayır..
  • Sony baba 2400 tl nedir yav 3000 yap 4000 yap hatta yapmaya yaptin bir bmw parasina yap.
  • tupacamaru T kullanıcısına yanıt
    Sony cari açığını türkiye de çıkaracak anlaşılan
  • Kim demiş bu fiyatla satamazlar diye. Bence birkaç tane satarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuksek

Kim demiş bu fiyatla satamazlar diye. Bence birkaç tane satarlar.
    sony m anyağı biri olarak söylüyorum. sen istediğin kadar optimizasyon yap içindeki işlemci orta üst sınıf. amiral gemi işlemcisi değil. bu fiyat çok çılgın bir fiyat. bu konu ölü. kimse bu fiyata alıpta burda yorum yapmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

sony m anyağı biri olarak söylüyorum. sen istediğin kadar optimizasyon yap içindeki işlemci orta üst sınıf. amiral gemi işlemcisi değil. bu fiyat çok çılgın bir fiyat. bu konu ölü. kimse bu fiyata alıpta burda yorum yapmaz

Alıntıları Göster
    2000 TL nin altına düştüğünde (yani milleti kazıklama girişiminden vazgeçtiğinde) haber ver de değerlendirmeye alalım seni Sony Xperia X

• Bu krizde bu fiyatlara alacak olana şaşarım. Ama yurtdışı ucuz paralel ithalat düşük fiyattan girer
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

2000 TL nin altına düştüğünde (yani milleti kazıklama girişiminden vazgeçtiğinde) haber ver de değerlendirmeye alalım seni Sony Xperia X

Alıntıları Göster
    Şaka gibi. ip68 sertifikası bile olmayan, donanım olarak orta seviyeden biraz daha üst olan, M5den farksız telefona 2400. Gerçekten şaka gibi. Z5 1900 civarına alınabiliyorken kim neden alsın X i ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Afraid

Şaka gibi. ip68 sertifikası bile olmayan, donanım olarak orta seviyeden biraz daha üst olan, M5den farksız telefona 2400. Gerçekten şaka gibi. Z5 1900 civarına alınabiliyorken kim neden alsın X i ?

Alıntıları Göster
    1.000.-1250 civarı ederi var bu para verilmez.
  • Sony çıldırmış olmalı. Z5 alırım be o fiyatan düşüğe. Hemde çok daha üstün özellikli bi cihaz. Bu konu en fazla fiyatı eleştiren yada dalga geçenlerin yorumlarına gebe bir konu. Yazık ettin kendine Sony yazık!
  • Bu telefona bu fiyatı çekebilen sony çalışanları nasıl bir hesaplama yapmış merak ediyorum.
  • Bugün cepa da inceledim, fiyat vermediler, 2400 e televizyon + ipad air 2 alınabilir,, saçmalık ekranı o kadar kalite değil hemde küçük,, neyse sony umarım batarsın,, hıyarr ceolar,,
  • 4K video yok ip68 yok ekran daha küçük işlemci daha kötü bu fiyata bunu değil Z5 i alın arkadaşlar yani paranız cebinizde kalır. 2000 den filan çıksa bişey neyse derdik de 2400 fazla olmuş
  • Sony son zamanlar fiyat konusunda aşırı saçmaladı,, sanki ipad,macbook falan satıyor,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

Sony son zamanlar fiyat konusunda aşırı saçmaladı,, sanki ipad,macbook falan satıyor,,
    şu fiyatları görünce ister istemez sony'nin z5 serisinin stoklarını eritmeyi planladığını düşünmeye başladım dediğiniz gibi bu fiyata bu özelliklerle kesinlikle alınacak telefon değil ama stoklar eridikten sonra ciddi bir fiyat indirimi de gelir mi merak ediyorum doğrusu
  • Telefon şu an ingilerede 460pound 1pound 4,2tl yani 1930tl bu cihaz Türkiye de en fazla 1999tl den girmeliydi piyasaya..:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmlunrssl -- 14 Haziran 2016; 23:49:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.