Şimdi Ara

sony xperia x mi iphone 5 s 16 g mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefon alacağım bütçe 1500-1600 şu iki telefon arasında kaldım sizce hangisi veya bu bütçeye uygun bir telefon önerirmisiniz.

Aklıma iphone geliyor fakat özelliklerinin sony'e kıyasla daha düşük olması biraz aklımı çeliyor iphone nin özelliklerinin sony'e göre düşük olması bir fark yaratır mı ?
    http://www.istanbulbili...efonu-fiyati,103127.
    htmlhttp://www.istanbulbili...efonu-fiyati,203154.html

• 5sin ömrü bitti hocam hiç bulaşmayın xperia x ondan daha stabil hızlı. Daha iyi kamera şarj.

X compact da düşünebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony telefon kullandınızmı peki daha önce
  • Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    daha önce sony telefon kullandınızmı peki
  • su anda xperia x kullanıyorum.
    Ondan önceki telefonum nokia 5800 daha kullanacaktim whatsapp desteğini kesecekmis buna geçtik işte. Yine uzun yıllar kullanırım umuduyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Kvnç -- 21 Mart 2017; 16:26:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

su anda xperia x kullanıyorum.
    Ondan önceki telefonum nokia 5800 daha kullanacaktim whatsapp desteğini kesecekmis buna geçtik işte. Yine uzun yıllar kullanırım umuduyla.

Peki telefonunun 5sden daha stabil olduğuna nasıl ve hangi tecrübenle karar verdin?

Konu sahibi arkadaşa şu saatten sonra 1500 lira verip sıfır 5s almasını önermem.Biraz daha katıp se modelini alabiliyorsanız iyi olur.Şarjı 5s e göre çok çok daha iyidir, ayrıca işlemcisi de 6sle aynı olduğu için epey seri çalışıyor.

Bütçeyi genişletemiyorsanız da farklı modellere bakın derim.Zamanında sonynin ara modellerinden birini alıp başı yanan biri olarak söylüyorum bunu.
  • 5s nerede x nerede. 5s artik güncellemelerle daha kötü olduğunu da düşünürsek x in i6sden bile de daha hızlı olduğunu düşünürsek daha stabil ve hızlı olduğuna karar veriyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.