Şimdi Ara

Sony Xperia X Compact (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.760
Cevap
22
Favori
101.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar cihaz fifa 16 ve world of tanks blitzde kasıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Xperia X Compact

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatgm -- 19 Mart 2017; 21:34:42 >
  • Ben o süreyi alırken 4,5 g full açıktı, 3 saatten fazla okey plus oynadım online, YouTube da bi kaç video, bir saat kadar telefon görüşmesi, geri kalanda whatsap facebook falan işte, bilmiyorum belki bana öyle geliyor ama batarya konusunda çok iyi cihaz..

• merhaba, ben de buradaki arkadaşların yorum ve değerlendirmeleri sayesinde bir xc alarak gruba katılmış oldum.
    herkese güzel paylaşımları için teşekkür ederim. karar vermemde etkili oldu..
  • Hayırlı olsun kardeşim gülerek kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: Canqiri

Merhabalar cihaz fifa 16 ve world of tanks blitzde kasıyor mu?

bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum.

• Merhabalar cihazı şubatta aldım bir kaç haftadır parmak izi okumuyor ayarlarda parmak izi özelliği bile gözükmüyor sebebini çözümünü bilen var mıdır?

• Yürürken çektiğim için pek iyi olmadı

Sony Xperia X Compact

• Sony Xperia X Compact

Batarya kullanımı ile ilgili bir foto paylaşayım istedim bende.
  • excalibur8888 E kullanıcısına yanıt
    ekran süresi ne kadar?
    3 gun bayağı gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKullanıcı Adı -- 21 Mart 2017; 9:55:18 >
  • Gerçekten çok memnunum.:))
    Herkese tavsiye ederim.
    Tabii çoğunlukla wifi ile kullanıldı:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur8888 -- 21 Mart 2017; 10:28:58 >
  • Telefonu yeni aldım. Rehberde kişileri ayıklamak istiyorum. Rehber bölümünde çoklu seçme seçeneği var mı acaba ?
  • Eskişehir Espark Çatı Katından çektiğim fotoğraflar..

Sony Xperia X Compact

Sony Xperia X Compact

8x zoom

Sony Xperia X Compact
    İnternete upload ettiğim için görüntü kalitesi orjinal fotoğrafdan daha az oluyor. İlk iki fotoğrafın yaklaşık 10+10mb lık bir boyutu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuentiDarK -- 22 Mart 2017; 22:44:27 >

• Birkaç gündür kullanıyorum cihazı.

Donanım yönünden çok memnunum şimdilik. Kullanım gayet akıcı. Ekran kalitesi çok iyi. 720p'den şüpheliydim lakin gayet yeterli. Oyun esnasında bile rahatsız edici ısınma yok. Pil ömrü harika. 1g 10s boşta + 9s ekran süresi ve daha %18i duruyor. Uyarlamalı parlaklık ve hotspot güzel çalışıyor.

Yalnız nokiadan android geçişine alışmak biraz uzun sürecek gibi. (Evet nokia dedim) Sorduğum sorular saçma gelebilir o yüzden.

Diagnosticsten baktığımda 1-1,5 gb arası ram kullanımı görüyorum genelde. Normal mi?

Dosya gezgini yok sanırım. Ayarların derinliklerinde saklanmış bir menüden hafızaya ancak ulaşabildim. Ek program olarak ne tavsiye edersiniz?

Altta kare şeklindeki üçüncü tuşa basınca gelen yer nedir? Tümünü temizle deyince arka planda çalışan hersey kapanıyor mu yoksa geçmişi mi tutuyor orası?

Greenify gibi yazılımlar işe yarıyor mu yoksa gereksiz mi?

Ve son olarak telefonu çıplak kullanmak çok hızlı deforme eder mi yoksa cam+kılıf edineyim mi?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam telefon plastik kasa olduğu için çizilmelere çokdayanıklı değil kılıf+cam temin ederseniz çok güzel olur.

Kare tuşa basınca arka planda açık olan uygulamaları görebiliyorsunuz sağa veya sola kaydırdığınızda uygulama kapanıyor.

• Telefonun hem kendi hoparlöründen verdiği ses hem de kulaklıkla verdiği ses çok iyi geldi bana arkadaşlar, gayet iyi ve yüksek ses. (özellikle Z3 compacttan sonra iyi geldi)
  • Beyler x compact alınırmı şuan 1500 tl param var yada başka öneriniz varmı telefon birde bu model su geciriyormu test eden videolarda sıkıntı goremedim ama gecirirr diyorlarda

• dialga16 kullanıcısına yanıt
    hocam ben xperia xi internetteki videolara güvenerek suda yıkadım. Bir şey olmadı.

X compact da japonyada suya dayanıklı olarak satılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xc ip65
    Yani ipx5 yağmur duş şiddetinde suya dayanıklılık
    ip6x toza tam dayanıklılık

https://www.nttdocomo.co.jp/product/smart_phone/so02j/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 25 Mart 2017; 13:50:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuentiDarK

Hocam telefon plastik kasa olduğu için çizilmelere çokdayanıklı değil kılıf+cam temin ederseniz çok güzel olur.

Kare tuşa basınca arka planda açık olan uygulamaları görebiliyorsunuz sağa veya sola kaydırdığınızda uygulama kapanıyor.

http://www.hepsiburada.com/cepsesuar-sony-xperia-x-compact-kilif-silikon-0-2-mm-seffaf-kirilmaz-cam-p-HBV0000018KHG

Bu ürün işimi görür mü hocam?

CaseUp, Mustek, Gpack falan başka markalar da satıyor. Fark var mıdır ki aralarında?

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.