Şimdi Ara

Sony Xperia X Compact sesleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tasarım yine olmamış özellikle çerçeveler ama gpu delisi oyun oynatır...

• yahu biz söylemekten dilimizde tüy bitti. Sen ki bir teknoloji firması olarak bu forumları hiç mi dikkate almazsın be hey Sony!

1-çerçeve işini hallet

2-kapasitif tuş koyma

3-fiyat politikanı bi değiştir
    4-batarya optimizasyon falan iyi de biraz daha büyük kapasiteli batarya koy
    5- sensõrünü yapan sensin ama kamera yazılımını bi gelistir artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilasat -- 27 Ağustos 2016; 0:54:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd
    Sony XPC den beklentilerim su sekilde:

4.4" FHD(500ppi) ekran , CGG5 ve IP68 max 9.9mm kalinlik
    Snapdragon 821 , 4GB dual ddr4 ram , 64gb hafiza
    21MP OIS kamera , 4K 30fps , 2K ve FHD 60fps , HD 120fps video kayit
    2+1 , 24-bit/192kHz audio , Active noise cancellation with dedicated mic , Dolby Atmos
    Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
    Bluetooth v4.2, A2DP, EDR, LE
    GPS , NFC ve FM Radio RDS
    USB v3.1 Gen2
    Android OS 7x
    Removable Li-Po(Li-Ion) 3300 mAh Battery

Sony buna güldü..
  • Bu compacta hafif edge ekran ver yan çerçevesiz, bak bakalım bu telefon nasıl satıyor

• ahnksqualt kullanıcısına yanıt
    Valla z3c kullandım 2 yıla yakın.Birdaha bırak compact Sony asla almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Rekorlara imza atmaya hazırlanan Galaxy Note 7 modeli, LG’nin büyük yatırımlar yaptığı V20 amiral gemisi ve yeni nesil iPhone modelleri, Xperia X Compact modelini oldukça zorlayacaktır. "

Note 7 ve LG V20 serisi Compact serisini nasıl zorlayacak anlamadım. Editör kafa mı buluyor bizimle arkadaş.

• Sony'nin mobil piyasada yaptigi en iyi iș compact serisidir herhalde....mini telefonlarda en guclusu hep Sony'de oldu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 27 Ağustos 2016; 12:44:10 >
  • Bir çok haber sitesinde 2 gb ram ile geleceği yazıyor ama

• sony tasarım için mühendis almalı acilen. bu vasat tasarımdan vazgeçilmeli.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Z5C snapdragon 810'luydu.Buda 820-821 ile gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RKeles93

Z5C snapdragon 810'luydu.Buda 820-821 ile gelir.

Benim söylemek istediğim işlemci ile alakalı değil ki. 4.7" telefon adı üstünde Compact olan telefonu 5.2" lerle bile 5.7" telefonlara rakip olarak göstermiş.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Performans olarak eğer fullhd çözünürlükle gelirse rakipsiz olur.Ekran büyüklüğü pek önemli değil.
  • Üst taraf değilde alt çerçevenin kalınlığı nedir öyle yav?!!

• Ericsson isveç malı, motorola ve nokia ile birlikte mobil ile işimin öncülerindendir ve kalitedir. Sony gibi dandik japon malı degildir. dandik Uzak doğu malı degildir. Avrupa ve abd firmalari hi-tech + hi quality dir. Sony kim hi-tech kim. Sony nin haddimi smartphone yapmak. Dc motorlu kayışlı manyetik kasetçalar yapsın anca, 1960 teknolojisinde bi firma, yada mika cd'yi bulur anca. Hi-tech olmayan ürün yapsın sony. gücü yetmiyo. Sayfası sorun dolu.

• Xr modelinde sd820 compact modelde sd650 kullanabilir

• şuan z3c kullanıyorum, 9 ay önce aldım. en az 2.5 sene daha kullanmayı düşünüyorum. umarım sony compact ailesinin devamını getirir, ben de compact serisi ile devam ederim. çerçeve ile dalga geçenler iphone görmedi sanırım. benim telefon kasa olarak ip5s ile neredeyse aynı. ama ip5s 4" iken z3c 4.6"

• Arkadaşlar sizce bu telefon ne zaman satışa çıkar ve fiyatı ne kadar olur sizce ?

Snapdragon 650 ile geleceğini varsayarsak ''Xperia X Compact'' ı beklemeli miyim , yoksa bir iki hafta içinde ''Xperia XA'' mı almalıyım ?

Birde mobil işlemciler hakkında (sd 650, sd820, sd810, mediatek, exynos farkları nedir ?) bilgi alabileceğim forum adresi hakkında bilgilendirir misiniz?
  • Artık yapılabilecek olan şeyleri insanlara sunmaları gerekiyor. Planlı eskitmeyi kabullendik de artık yapılabilir teknolojileri eklemek lazım, insanlar aptal değil diye sonlandıracaktım fakat öyleler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşlar Snapdragon 650 ile gelebilir demişler; benim fikrime göre öyle bir şey olursa sony büyük hata yapmış demektir. IFA'da ilgi toplamak için canavarı uyandırmaları gerek. Hele ki ben hariç, bunca insan Sony'nin tasarımlarından, alt ve üst çerçeve uzunluklarından veya pilinden şikayetçi durumdayken, bu durumu kurtarmasının tek yolu olarak işlemci ve ram kalıyor. Eğer X Compact, X Performance'ın değil de X'in bir minyatürü olarak gelirse, çoğu insan X Compact yerine X Performance'ı tercih edecektir diye düşünüyorum.
  • up
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.