Şimdi Ara

Sony Xperia X Compact (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.760
Cevap
22
Favori
101.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şu an cihazı nerden bulabilirim hepsi burada da veya teknosa da göremedim varmı sağlam bir yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HepDüşünceli

Kasası çok sağlam. Düşme ile ekranı kolay kırılacak cinsten değil. Akıcılık konusunda piyasadaki amiral gemileri ile yarışacak seviyede. Sony yazılımı o kadar güzel ki hiç sorun çıkartmıyor.

Telefon piyasaya çıkalı 1 yıl olmasına rağmen hala alınabilir. Çünkü Android 8 güncellemesi de gelecek ve telefon 2 yıl daha sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Hocam şu an cihazı nerden bulabilirim hepsi burada da veya teknosa da göremedim varmı sağlam bir yer
  • HepDüşünceli kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafta detay ve netlik namına hiç bir şey yok niçin 8mp'de çekiyorsunuz? Manuel moda alın telefonu (manuel ayar yapmanıza gerek yok) ve en üst mp seviyesine çekin bence :)
  • Ben ve forumdaki çoğu kişi hepsiburadadan aldık. Tavsiye ederim ama piyasada siyah rengi bitti galiba. Beyaz size uygunsa sipariş verebilirsiniz.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafı çekip telefonundan bakınca gözüme hoş geldi burada paylaşayım dedim. Kamerayı sadece keyif amaçlı kullandığım için kalitesini çok önemsiyorum :)

Tabi ki paylaşın hocam benimki sadece öneri :)
    http://www.hepsiburada.com/sony-xperia-x-compact-sony-turkiye-garantili-pm-HB0000019BA4
    hocam bitmiş görünüyor
  • Sony telefonlar malesef piyasaya tek sefer sürülüyor ve bitince tekrar bulması zor oluyor. Yerinizde olsam çevremdeki telefoncuları gezip elden almaya çalışırdım.

hocam haklısınız ama istanbul da yaşamıyorum ve biraz zor bulurum gibi sizce p10 lite nasıl cihazdır bilginiz varmı ?
  • P10 lite hakkında bilgim hiç yok ama nova modelini bulsaydım alacaktım. Küçük ekran model alacaksanız P10 biraz büyük olabilir. Sonuçta tercih meselesi.

• küçük ekran değilde 5.inch tam ideal ama x compact hariç :)
    5.5 inch te büyük ve kaba duruyor
  • Arkadaşlar merhaba,

benim telefonum video çektikten sonra bazen kaydetmiyor, kaydetme tuşuna bastığımda kaydı durduruyor ancak kamera açık kalıyor ve öyle duruyor, ana ekrana bile geçemiyorum,

bu sorunu yaşayan var mı? ya da fikri olan?

Teşekkürler..
  • ruhi13 kullanıcısına yanıt
    Merhaba geçmiş olsun. Maalesef ben de defalarca bu sorunu yaşadım.
    Bazen video kaydı bittikten sonra albümde simsiyah görünüyor ve video oynatılamıyor hatası alıyorum. Hatta bazen albüm uygulaması hiçbir videoyu göstermiyor. Ayarlardan albüm uygulamasının verilerini temizledim, telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm, hafıza kartına format attım ama sorun azalsa da tam olarak çözülmedi. Önemli bir video kaydına başlamadan önce her seferinde deneme amaçlı ufak bir kayıt almak zorunda kalıyorum. Ayrıca kayıt esnasında fotoğraf çekme özelliğinden de video kaydında sorun çıkıp çıkmayacağı belli oluyor. Eğer kayıt devam ederken fotoğraf çekince köşede ön izlemesi çıkıyorsa anlıyorum ki video kaydında sorun çıkmayacak. Ama köşedeki ön izleme bölümünde küçük bir yuvarlak simge durmadan dönüyorsa telefonu yeniden başlatıyorum.
    Sorundan tamamen kurtulamasam da önemli videolarım boşa gitmiyor böylece. Umarım burada bir çözüm bulabiliriz. Bu arada kamera uygulamasında depolama için harici hafıza kartı kullanıyorum. (Samsung Evo+ serisi)
    Herkese iyi forumlar.

• Hepsiburada sitesinden kaldırılmış, geri gelir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: F3SV mağduru

Merhaba geçmiş olsun. Maalesef ben de defalarca bu sorunu yaşadım.
    Bazen video kaydı bittikten sonra albümde simsiyah görünüyor ve video oynatılamıyor hatası alıyorum. Hatta bazen albüm uygulaması hiçbir videoyu göstermiyor. Ayarlardan albüm uygulamasının verilerini temizledim, telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm, hafıza kartına format attım ama sorun azalsa da tam olarak çözülmedi. Önemli bir video kaydına başlamadan önce her seferinde deneme amaçlı ufak bir kayıt almak zorunda kalıyorum. Ayrıca kayıt esnasında fotoğraf çekme özelliğinden de video kaydında sorun çıkıp çıkmayacağı belli oluyor. Eğer kayıt devam ederken fotoğraf çekince köşede ön izlemesi çıkıyorsa anlıyorum ki video kaydında sorun çıkmayacak. Ama köşedeki ön izleme bölümünde küçük bir yuvarlak simge durmadan dönüyorsa telefonu yeniden başlatıyorum.
    Sorundan tamamen kurtulamasam da önemli videolarım boşa gitmiyor böylece. Umarım burada bir çözüm bulabiliriz. Bu arada kamera uygulamasında depolama için harici hafıza kartı kullanıyorum. (Samsung Evo+ serisi)
    Herkese iyi forumlar.

Aynı telefondan abime de almıştım, onda hiçbir böyle bir sorunla karşılaşmadık biraz elektronik şansı sanırım,

Bu sebepten servise göndermeyi planlıyorum,

Olumlu bir sonuca ulaşırsam size de dönüş yaparım,

Teşekkür ederim dönüşünüz için..

• Rica ederim, umarım kısa sürede çözersiniz. İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F3SV mağduru -- 31 Ekim 2017; 12:5:45 >
  • F3SV mağduru kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartından olabilir class 10 hafıza kartıyla hiç sorun yaşamadım fakat geçen gün hafıza kartını başka hafıza kartıyla değiştirdim foto kaydetme süresi dahil uzadı..

• bamiki kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler. Hafıza kartım Samsung evo plus serisi, hızından ve kalitesinden şüphe etmiyorum aslında. Hatta çok kişinin alıp kullandığı bir kart olduğu için tercih ettim, satın aldığım yerde şu an 899 yorum var. Başka bir kartla veya telefonun dahili hafızasıyla da deneme yapmam gerekiyor belki ama arıza çok sık tekrarlamadığı için deneme süresi uzayacak. Ben de sürekli videoları bir yere yedeklemek istemediğimden geçici çözümle idare ediyorum.
  • X Compact da bitti piyasada satış da yok ya da etmeyecek fiyatlarda nadiren var.

Küçük ve güncel ideal güçde telefon almak isteyenlerinde telefon bulamama sorunu başlamıştır.

Ya da Android kullanmayıp iPhone SE almak gerek.

• Daha gelmeyecek herhalde...

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.