Şimdi Ara

Sony Xperia X Compact (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.760
Cevap
22
Favori
101.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bence fazla tüketiyor, Sony kaliteli batarya yapıyor, bu sıkıntı yazılımsal olmalı benim z1 compact var oda böyle dahada kötü sırf bu yüzden bu telefonu hala almadım, başka arkadaşlarda fikir verirse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    iyi günlerde kullan dostum :)
  • emetovic E kullanıcısına yanıt
    Ben yeni aldım telefonu bu geceden bi bakayım tekrar nedir durum yarın yazarım boşta ne kadar tükettiğini

• BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slord236 -- 20 Haziran 2017; 20:29:24 >
  • Eyvallah kardeşim bekliyorum yarın bilgileri

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    -Hocam stamina modunda kasmasının sebebi geçiş animasyonlarını kaldırmasından kaynaklanıyor. Ayarlardan stamina modunda nelerin kısıtlanacağını ayarlayabiliyordunuz yanlış hatırlamıyorsam.

-Telefonu boşda iken sarjı düşen arkadaşlar yazılım onarımı yapabilirlermi? 6 dan 7 ye yükseltilmiş cihazlarda yazılımsal problem olabiliyor.

-Telefonun kulaklığının sol tarafındaki hoperlörün sesi diğerinden daha az çıkıyor. Ses kalitesinden çok memnunumdum, garantiye versem muhtemelen değiştirmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuentiDarK -- 21 Haziran 2017; 4:59:28 >
  • Arkadaşlar stabilite ve şarj konusunda hangi sürümü önerirsiniz. Telefonu bugün aldim, nougat a geçmeli miyim?

• Ben hala kılıf ve 2.5D ekren koruyucu bulamadım.
    Bu forumdaki insanlar kılıv ve koruyucu olmadan kullanmazlar herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emetovic

Valla bence fazla tüketiyor, Sony kaliteli batarya yapıyor, bu sıkıntı yazılımsal olmalı benim z1 compact var oda böyle dahada kötü sırf bu yüzden bu telefonu hala almadım, başka arkadaşlarda fikir verirse sevinirim

3g'deyken mobil veri kapalı, wifi açık şekilde 7 saatte %37'den %34'e düştü hocam. Ben de 6'dan yükseltenlerdenim. 4,5 G'de daha fazla yiyor gibi geldi bana, ama o 4,5 g'nin hattım dolayısıyla iyi çekmemesinden kaynaklı sanırım.

Kullanım sslerini de ekliyorum:

Ben de yeni kullanıcıyım, diğer arkadaşlara da sormuş olayım, değerler normal mi?

• abzkvby A kullanıcısına yanıt
    Kimden kaça aldın

• abzkvby A kullanıcısına yanıt
    Pil adına konuşuyorum, burada gördüğümüz yorumlardan yola çıkarsak 6.0 daha verimli ama telefonu kullanan arkadaşlarda bi yorum yapabilirler.
  • emetovic E kullanıcısına yanıt
    10 saat boşta durdu wifi yada mobil veri açık değildi %2 lik bir düşüş olmuş birde şöyle birşey var telefonu elime aldığımda %2 zaten düşmüştü sonrasında birdenbire %2 bir düşüş daha oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazef -- 22 Haziran 2017; 1:20:57 >
  • Sesi bana çok az geldi ayarlardan falan bir nebze de olsa yükseltebilirmiyiz ?

• Arkadaşlar aldığım cihaz Android 7 kurulu fakat 6 nasıl bilmiyorum.
    6"ya geçmeye gerek var mı?
    Hangisi daha iyi çalışıydR?
    Eğer 6 daha iyi ise nasıl geri döneriz 7 den 6 ya?
  • Iscoo I kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdan muzdaribim dostum. çözümü zil seslerini tek tek deneyerek en çok ses çıkanı ayarlamakta buldum şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Ben hala kılıf ve 2.5D ekren koruyucu bulamadım.
    Bu forumdaki insanlar kılıv ve koruyucu olmadan kullanmazlar herhalde.

https://tr.aliexpress.com/item/Nillkin-frosted-phone-bag-case-for-Xperia-X-Compact-hard-plastic-back-cover-Gift-Screen-Protector/32770839963.html

Ben bundan memnunum...

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Kutudan çıkarttığım gibi kullanıyorum, bu güzelliği kapatacak bir şey almak/takmak hoşuma gitmedi.
    Bir kaç defada düşürdüm :))
  • Biraz önce sistem güncellemesi geldi.

7.1.1 e geçti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 6 mı 7 mi diye soran arkadaşlar için ben hala Android 6 nın daha stabil ve performanslı olduğunu düşünüyorum..

• Dün 7.0 a yükselttim onarma yapıp. Bugün otadan güncelleme yaptim 7.1.1 sürümü. Dün gece sarji bitiremedim yani çok güzel bi şarj performansı verdi ama telefon devamlı elimdeydi. Performans da çok iyi 7.0 ve 7.1.1 de. Ben suanlik çok memnunum tavsiye ederim nougat'ı

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.