Şimdi Ara

Sony Xperia X (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.373
Cevap
31
Favori
126.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: macheda10

Sıradaki güncelleme x ve x compact a gelecek. Bu ay geleceğini düşünüyorum en geç ocak ayı.

Güncelleme politikasında X'i amiral gemisi gibi değerlendirirlerse, dediğiniz gibi sıra bizim cihazlarda. Ama orta seviye cihaz olarak değerlendirirlerse, ilk XA1 serileri alır. Bizimkiler Şubat'a falan sarkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X ve x compact orta üst sınıf diye geçiyor sony ekosisteminde snapdragon olduğu için her türlü xa serisinden erken alır güncellemeyi.

• kablosuz sarj cihazı var mı acaba telefonun?
  • Xperia X ile çektim

Sony Xperia X

Sony Xperia X

Sony Xperia X

Sony Xperia X

Sony Xperia X

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    çok güzel kareler.
    kamera uygulması olarak ne kullanıyorsunuz ? otomatik mod mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

çok güzel kareler.
    kamera uygulması olarak ne kullanıyorsunuz ? otomatik mod mu ?

Teşekkürler

Kendi kamera uygulaması ile kullanıyorum ortama göre otomatik veya manuel ayarlar tercih ediyorum

Fotograflarda lightroom ile düzenleme mevcut

• Arkadaşlar merhaba. Galeride fotoğraf videoları gizleme özelliği yeni geldi sanırım. İyi bir özellik olmuş. Peki bu gizli klasörüne şifre tanımlayabiliyor muyuz? Bununla ilgili bir şey göremedim. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trq_

Arkadaşlar merhaba. Galeride fotoğraf videoları gizleme özelliği yeni geldi sanırım. İyi bir özellik olmuş. Peki bu gizli klasörüne şifre tanımlayabiliyor muyuz? Bununla ilgili bir şey göremedim. Bilgisi olan var mı?

2013 yılından beri sony telefonlarda olan bi özellik.ama gizli klasöre şifre koyulmuyor
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    Ben herhangi bir fotoğraf veya videoya tıkladığımda "Gizli" diye bir seçenek çıkmıyordu ya da benim dikkatimi hiç çekmemiş. Şifre koyulmuyorsa zaten hiçbir özelliği yok :)
  • Arkadaşlar 8.0 Şubat ayında gelir mi sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Arkadaşlar 8.0 Şubat ayında gelir mi sizce

Kuvvetle muhtemel... Stabil bir yazılım gelsin de isterse Mayıs'ta gelsin. XZ'ye bir Oreo verdiler, cihaz kepaze oldu.

• Sony güvenlik güncelleştirmesini birkaç gün içinde vermezse bu ay içinde gelir bence Android Oreo.

• Nisan 2017 de aldığım xperia x telefonumda ekran alt kısımda ekran parlaklığı oldu şimdilik zararı yok diye servise yollamadım ama şimdi kulaklık kısmı da çalışmıyor. Fotoğraf çekiminde de parlaklık olmaya başladı

• Telefonunda sorun oluşmaya başlayan var mı,

Konu pek ıssız kalmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemail -- 18 Ocak 2018; 21:48:37 >
  • sendemail kullanıcısına yanıt
    Benim problem olmaya başladı. Telefonda konuşurken olmadık yerde kendiliğinden hoparlöre geçiyor. Bazen telefonu açar açmaz hoparlöre geçiyor. Canımı sıkmaya başladı açıkçası. İşim icabı telefon görüşmesi de sık yapıyorum. Milletin içinde son ses hoparlöre geçiyor. İnanılmaz sıkıntı veren bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Telefonunda sorun oluşmaya başlayan var mı,

Konu pek ıssız kalmış?

21 aralık 2016 yılından beri kullanıyorum,birkere servise vermek zorunda kaldım,sorun şuydu ; kulaklık girişi çalışmıyor,ses hoparlörden geliyordu,meğerse kulaklık girişinin içine iplik dolmuş,kulaklık jackı oraya temas etmiyormuş.iğne ile temizledim başka da sorun yaşamadım..
  • 8 aydır kullanıyorum sorun yaşamadım çok memnunum

• sendemail kullanıcısına yanıt
    Ekranda burn in oldu. Bu yaz garantiye vermeyi düşünüyorum. Yazın yine kamera ısındı diyip kapatacak bunun için Google kamera indirdim tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: macheda10

Ekranda burn in oldu. Bu yaz garantiye vermeyi düşünüyorum. Yazın yine kamera ısındı diyip kapatacak bunun için Google kamera indirdim tavsiye ederim.

Benim cihazda da burn in sorunu var. Servise verecek kadar önemsemedim. Kamera sorununa gelirsek, Android 7.1.1 ile cihazı yaz sıcağında deneme imkanımız olmadı. Belki yazılımsal olarak iyileştirme olmuştur. Yazın Android 8 ile de deneme fırsatımız olacak.

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    İşlemci 28 nm olduğu için çok ısınıyor. Ev ortamında x ve xa1 ultra yı test ettim x 20 dk civarı uyarı verdi xa1 ultra 30 dk durdu hala uyarı vermedi. P20 işlemcisi 16 nm olduğu için bence sonuç böyle oldu. Sd 650 daha güçlü bir işlemci ancak üretim teknolojisi 28nm olduğu için çok ısınıyor sıcak havalarda ve kamera uygulamasında.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.