Şimdi Ara

Sony Xperia X (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
31
Favori
126.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica ederim. Özel mesaj atamıyorum, buradan cevap vereyim. Cihaz 720P HD çekimde ısınmıyor. Isınma 1080p'de başlıyor. 1080p/60 fps'de ise birkaç dakikadan faZla kayıt yapmaya müsade etmiyor ısıdan. Fotoğraf çekerken de kamera uzun süre açık kaldıysa ısı uyarısı verip, fotoğraf çekmeme sorunu yaşatabiliyor. Kamera harici kullanımda ise ısı kabul edilebilir bir seviyede.

Ben telefonu Nisan'da Hepsiburada'dan siyah renk almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Americas Worst Nightmare

Arkadaşlar ifa sonrası bu cihazın fiyatı 1200-1300 lere düşer mi?

Bu cihazın aylar önce üretimi durdu. Turkcell'in elinde kalan stoklar satılıyor internette hep. Stoklar tükenme noktasına gelince karaborsa fiyat çekerler ve fiyat aksine yükselir. Şu an siyah renk olanına bu dediğim fiyat politikasını uyguluyorlar. Alacaksanız fazla gecikmeyin bence.

• Aynen arkadaşın dediği gibi üretimi duralı aylar oldu. Ben haziran ayında siyahını bulamayıp beyazını almak zorunda kalmıştım eğer hala internette beyazı varsa kaçırmayın çünkü büyük ihtimalle yakın zamanda oda biter. Bu arada telefon android 8de alıcak ve şuan 7.1.1 de yağ gibi akıyor tavsiye ederim kesinlikle.

• http://www.gold.com.tr/sony-xperia-x-siyah-cep-telefonu_u

burda cihaz uygun fiyata görünüyor fakat garanti kısmında Distribütör diyor hangisi ama ? sony garantili olan kvk & teleservice falan mı ?
  • Yayıncı kuruluşun sitesinden maç özeti izlemek istiyorum ama chrome da videolar açılmıyor nasıl bir ayar yapmak gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: ali2037

Yayıncı kuruluşun sitesinden maç özeti izlemek istiyorum ama chrome da videolar açılmıyor nasıl bir ayar yapmak gerekir

Bein Sports'un resmi uygulamasını marketten indirirsen en hızlı öyle izlersin hocam.

• Eşimin telefonunda uygulamasız açılıyor flash eklentisiyle ilgili bir şey mi diye merak ettim ama ayarlarda yapılacak bir şey bulamadım

• Arkadaşlar xperia x ile z5 arasında gidip gelip duruyorum bi türlü karar veremedim. Ne önerirsiniz?

• Americas Worst Nightmare kullanıcısına yanıt
    Hocam bence performansları yakın ama güncelliği göz önünde bulundur çünkü Xperia X android 8 i alıcak ama z5 almicak.

• Dostlar SCR 50 kılıf aldım herşey güzel ama normalde parmak izi olmadan açılmayan ekran kilidi, kapağı kaldırdığımda ekranı kaydırarak açılıyor .inşallah ben yanılıyorumdur yoksa çok saçma olur bu durum

Çözüldü yüz tanıma aktifmiş:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_kilinc -- 24 Ağustos 2017; 11:29:37 >
  • Evet arkadaşlar. Servis maceramın sonuna geldim. 4. Kez garantiye verdiğimde kameranın 5 dakika da kapanması ve gsm modunda dokunmatik ekran kendi kendine işlem yapıyor olması sebebiyle telefonun yenisini veremeyiz dedi ama bütün parçaları değiştirdiler. İlk önce anakart sonra ekran ve yan çerçeve yi yenilediler. Dokunmatik kendi kendine işlem yapması sorunu kalktı. Kamera yi henüz denemedim.

4. Verişimde teleservice elemanı nı çağırdım sorunu anlamadıkları için. Gösterdim ve sonunda ekranı degiştirdiler. Telefon sıfır oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: lestet

Evet arkadaşlar. Servis maceramın sonuna geldim. 4. Kez garantiye verdiğimde kameranın 5 dakika da kapanması ve gsm modunda dokunmatik ekran kendi kendine işlem yapıyor olması sebebiyle telefonun yenisini veremeyiz dedi ama bütün parçaları değiştirdiler. İlk önce anakart sonra ekran ve yan çerçeve yi yenilediler. Dokunmatik kendi kendine işlem yapması sorunu kalktı. Kamera yi henüz denemedim.

4. Verişimde teleservice elemanı nı çağırdım sorunu anlamadıkları için. Gösterdim ve sonunda ekranı degiştirdiler. Telefon sıfır oldu.

İnşallah cihazınızdaki sorunlar çözülmüştür. 60 fps ve 30 fps Full HD video testini yaptığınız zaman sonucu bizimle de paylaşırsanız iyi olur hocam. Kameradaki ısınma problemi hemen hemen herkeste mevcut malum.

• Bi şarkı vardı "Alsam mı almasam mı..." o durumdayım :) bir tek kamera hâlâ korkutuyor beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Bi şarkı vardı "Alsam mı almasam mı..." o durumdayım :) bir tek kamera hâlâ korkutuyor beni.

Telefonun fiyatına göre donanımsal özellikleri çok çok iyi. Ancak kamera ısınma olayı ve pil performansı beni hiç memnun etmiyor. Z2'den X'e geçen biri olarak, 6,5 -7 saat ekran süreleri görmeye alışmış birinin, 3,5 -4 saat ekran süresini kabullenebilmesi pek mümkün değil.

2600 mAh pilin temiz 5 saat ekran süresi vermesi lazım aslında.

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Dostum stamina modunu hiç açmadığım halde çok rahat bir şekilde 5 saatlik bir ekran süresi alıyorum. Ve bu süre içerisinde sürekli internete giriyorum video izliyorum yani senin telefonda bir sıkıntı olabilir onarım yapmayı dene bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Immortall

Dostum stamina modunu hiç açmadığım halde çok rahat bir şekilde 5 saatlik bir ekran süresi alıyorum. Ve bu süre içerisinde sürekli internete giriyorum video izliyorum yani senin telefonda bir sıkıntı olabilir onarım yapmayı dene bence.

Ben de ondan şüpheleniyodum zaten. Nisan'dan beri her ay güncelleme üstüne güncelleme yaptı. Flashtool ile sıfırdan temiz bir rom kurup tekrar deneyecem üşenmediğim bi zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane900 -- 25 Ağustos 2017; 22:49:55 >
  • arkadaşlar telefonu bilgisayarda göremiyorum. iki farklı kablo ile denedim biri sadece şarj etti. a101 de satılan kablodan aldım üzerinde ayrıca veri transferi de yazıyor. bu da bilgisayarda gördü ama yüklü dosyaları transfer etmiyor cihaz meşgul hatası veriyor. 5-10 mb dosya tyransfer ediyor sıkıntı yok ama 500-600mb dosya transfer etmıyor. cihaz meşgul dıyıp ıptal cekıyor. sony companiton programına bagladım cıhazı gordu ama onarım yapmıyor. wipe cache de yaptım ama olmuyor. bu sorunla karsılasan var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar bizim telefonda gorilla glass varmıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

Evet arkadaşlar. Servis maceramın sonuna geldim. 4. Kez garantiye verdiğimde kameranın 5 dakika da kapanması ve gsm modunda dokunmatik ekran kendi kendine işlem yapıyor olması sebebiyle telefonun yenisini veremeyiz dedi ama bütün parçaları değiştirdiler. İlk önce anakart sonra ekran ve yan çerçeve yi yenilediler. Dokunmatik kendi kendine işlem yapması sorunu kalktı. Kamera yi henüz denemedim.

Hocam kamerayı test ettiniz mi servis çözdü mü o işi? Eşimin telefonu da kamera uyarısı verip kapatıyor. Can sıkıyor bu durum, servis çözüyor ise servise yollayacağım.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.