Şimdi Ara

Sony Xperia X (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
31
Favori
126.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fayda-i maksimize F kullanıcısına yanıt
    Bence X alın hocam. Z5 SD810 kullanıyor ve o işlemcinin ısınma sorunu mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Immortall I kullanıcısına yanıt
    Hocam x alırsam ikinci el alacağım büyük ihtimalle. Araştırıyorum 900tl ve altı temiz bulursam. Mantıklı bir seçenek olur mu? Foruma sordum al diyende oldu, pişmanım diyende. Aslında x hiç aklımda yoktu. Arkadaşın biri önerdi. Hem güncel hemde kamera bakımından z5 ten daha iyi olduğunu söyledi, ayriyeyten s810 kadar isinmiyormus. inceleme videosu izledim. Ekran kasa oranı ile o zamanın pahaliligini eleştirdiler.

• Sony Xperia X

• Benimde o kafamı kurcalıyor.kamera konusunda da x daha iyimiş

• quote:

Orijinalden alıntı: aliakcky

Telefonu ne kadar kullanacağınız ile ilgili bir cevap verebilirim ancak. Eğer 2 sene idare etsin beni derseniz X öneririm. Seneye Z5'lerin yavaş yavaş çürüyeceğini düşünüyorum açıkçası. Ben de alırken çok düşündüm bu telefon arasında ama güncelliği seçip X aldım. Ki Z5ten aşağı kalır bir yanı yok. Tabiki bütün bunlar mali durumunuzun X alabilecek düzeyde olmasıyla geçerlilik kazanacaktır. Eğer bütçeniz 900 civarı ise Z5i kaçırmayın.

Hocam bende x e daha sıcak bakıyordum fakat yıllarca teknoloji mağazasında çalışan ve Sonyleein promatörlügunu yapmış bir arkadaşıma sordum. Z5 dedi. Suya toza dayanıklılık, güçlü islemcisi olduğunu söyledi. O da z5 deyince kafa iyice karıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayda-i maksimize -- 29 Temmuz 2017; 15:41:44 >

Z5 kullanmadığım için bir kıyas yapamayacağım ama X'in kamerası gayet yeterli bence.
  • Sıcaklık uyarısı verecek kadar sıcak oluyor mu hocam telefonunuz?

Hocam kendi kamera uygulamasını kullandığımda 10 dk sonra uyarı veriyor ama kamera kapanmıyor. Ben şu an htc nin kamera uygulamasını kullanıyorum onda daha stabil çalışıyor kamera.

• dostlar hangi not alma programını kullanıyorsunuz ?
  • CA18DET kullanıcısına yanıt
    Kağıt ve dolmakalem. şaka şaka. Kindle'ım ile uyumlu olduğu için Evernote kullanıyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: aliakcky

Kağıt ve dolmakalem. şaka şaka. Kindle'ım ile uyumlu olduğu için Evernote kullanıyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazAfro

Bir süre önce yoğun miktarda ghost screen yaşadığımı ve ekranın kenarlarında büyük miktarda mavi bulut oluştuğunu yazmıştım. Ama KVK mail yoluyla uzun uzun laf anlatmama rağmen ekranla ilgili bir işlem yapmamakta diretiyor. Yazılım güncellemesi yaptık bir sorun yok diyor. Üstelik 2 kere test etmişler sözde. Ne yapabilirim benzer durumla karşılaşan oldu mu ? üstelik burda ısınma sorunu yaşayanların anakartlarını değiştirmişler ama benimkine dokunmadılar bile.

?

• BeyazAfro kullanıcısına yanıt
    Sırf up'ladınız diye yazıyorum hocam. Ben böyle bir sorun yaşamadım o yüzden yardımcı olamayacağım size.

• BeyazAfro kullanıcısına yanıt
    Teleservice ye gönderin bi de

• Stamina modda telefon kasıyor biraz.pc companiondan yazılım onarma yapmalı mıyım.sizde durum nasıl stamina moddayken?

• quote:

Orijinalden alıntı: forum13

Stamina modda telefon kasıyor biraz.pc companiondan yazılım onarma yapmalı mıyım.sizde durum nasıl stamina moddayken?

Stamina'da tüm modeller kasıyor. Yazılım onarma bir şeyi değiştirmez. Kafaya takmayın o durumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şu anda telefon 1450 tl hepsiburadada. sizce alınır mı ? önceki yorumları okudum. telefonun kamera ısınma sorunu güncellemelerle geçti mi? alıp sorunsuz kullanmak istiyorum kronik sorun istemiyorum artık. (lg g4'üm bootloop oldu malum) z5 dual mi x mi sizce? kesin bişey söyleseniz çok iyi olucak alınır mı bu ya ??
  • murat karaa M kullanıcısına yanıt
    X alınır hocam. 3 haftadır kullanıyorum, hiçbir sorunla karşılaşmadım. Kamera ısı uyarısını da htc nin kamera uygulamasıyla çözdüm.

• Kardeşim htc nin kamera uygulamasını nasıl kurdun apk sını ve nasıl yapıldığını anlatır mısın?

• Immortall I kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle Sony'nin kendi kamera uygulamasını devre dışı bıraktım. Sonra HTC'nin kamera apk dosyasını normal olarak kurdum. İndirme linki aşağıda ;

https://drive.google.com/file/d/0Bx_CM5OqZWGoNk8yUkZOZUlpTnc/view?pref=2&pli=1
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.