Şimdi Ara

Sony Xperia X (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
31
Favori
126.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen telefonu düşürdüm sanırım gps'i bozuldu. Kapalı alanda konum bulmuyor yani ev, apartman, avm kapalı alanlarda bulmuyor. Sokağa çıkınca anında buluyor açık alanda. Bunun nedeni nedir sizce. Düşmeden mi kaynaklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben telefonumdan memnunum telefon fiyat performans ürünü vitek işlemcisi biraz ısınıtoe oda normaldir işlemciye göre pilde bana iyi gidiyor

• GökyüzüMavi kullanıcısına yanıt
    Hangi şubeden aldın dostum?Bende almak istiyorum
  • Ağustos güncellemesi 6 ağustosta yayınlanmış yakında gelir beyler 8.1 diye düşünüyorum

• Satılık siyah yada yeşil Sıfır yada 1-2 aylık cihaz aranıyor.Elinde olan yada satmak isteyen yada değişimden gelen yazabilir
  • Merhaba arkadaşlar,Sony Xperia X telefonumda mesaj bildirim sesini nasıl değiştirebilirim?Önceden mesajlaşma-ayarlar menüsüne girip değiştiriyordum ama şimdi girdiğimde bu seçeneğin olmadığını görüyorum,güncellemeden sonra bu ayar kalktı sanırım.
  • kutay86 K kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan ses menüsünü karıştırın mutlaka ayar olması lazım eğer yok ise xda daki Xperia X sayfalarına bakın belki orada bu sorundan bahsetmişlerdir. Baktınız böyle bir sorun yok ise size telefonu yedekleyip yazılım onarımı yapmanızı öneririm.
  • Arkadaşlar google camera kullanan var mı aramızda? Hangi sürüm sağlıklı çalışıyor bilemedim, videoda sürekli kamera başlatılamıyor hatası veriyor...

• albay_alpay A kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum. 5.1.018 sanırım sürüm numarası ama tam emin değilim.

• Merhaba arkadaşlar bende Xperia X kullanıcısıyım eskiden AFAD 112 mesajlarını alırdım sanırım bu telefonda yok. Büyük eksiklik geldi bana. Ayrıca telefonda VoLTE ve Vowifi olmaması da büyük eksikliklerden. Teşekkürler.
  • Google camın en az 10 versiyonunu kurdum hepsi hata verdi bende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albay_alpay -- 6 Eylül 2018; 19:1:13 >
  • albay_alpay A kullanıcısına yanıt
    Benim dediğimi kur hiç hata vermiyor.

• Bir zamanlar sanki biri şarj dolunca ses çalmayı nasıl etkinleştiririm diye sormuştu. 8'e güncelleyenlerde bu sorun olabilir. Bugün şans eseri buldum. Ayarlar > erişebilirlik > pil dolunca ses çal.

• Millet Benimki 7.1 da sürekli güncelleme bildirimi geliyor. Ayarlardan yazılım güncellemeyi zorla durdurunca bildirim gidiyor ama telefonu yeniden başlatınca tekrar geliyor. kökten kurtulmanın yolu yok mu

• Ya root atacaksın komple yazılım güncelleme uygulamasını sileceksin yada böyle kullanacaksın maalesef yapacak birşey yok. Belki bildirim ayarlarında bildirimleri devre dışı bırak varsa o işine yarayabilir.
  • Yeni sistem güncellemesi gelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia X kullanıcıları için 34.4.A.2.118 numaralı güncelleme hayırlı olsun.
  • Arkadaşlar telefonumdan memnunum Ancak güncellemelerden sonra hoparlörden gelen seste (zil sesi) çok ciddi anlamda azalma var. Zil sesini mesaj sesleri youtube videolarındaki sesleri duyamıyorum. Bütün ayarları yapmama rağmen bu sorun geçmedi. Sizdede aynı sorun mevcut mu

• Ekrandaki ufak çaplı ama yazları sinir bozucu hale gelen Ghostscreen arızası nedeniyle cihazı KVK'ya verdim. Bir de arka kameranın üzerinde toz vardı, onu söyledim. Ekran, kasa, şarj soketi, ön ve arka kameraları komple değiştirmişler sağ olsunlar. 24 saat bile geçmeden hallettiler üstelik. Genelde insanlar Sony'nin teknik servisinden memnun değiller ama ben şimdilik gayet memnun kaldım.

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam. Şans diyelim biz buna bende şimdiye kaddar hep memnun kaldım ama bazı arkadaşları üzmediğini de unutmayalım.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.