Şimdi Ara

Sony Xperia X (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
31
Favori
126.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Acaba daha güvenlik güncellemesi almayacak mı cihaz? Haziran gelmedi de hala
    Bana bugün geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergio22

Son birkaç haftadır telefonun ses seviyesinde azalma var, ses seviyesini arttırmanın bir yolu var mı?
    Bugün gelen güncellemeyle (277 mb) sorun çözüldü.

• Yeni Güncellemede pil veya performansda bi farklılık varmı

• İlk şarj an itibariyle bitti. Başlı başına telefon değiştirme sebebi

Sony Xperia X

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Hocam pil grafiğinden bakabilir misiniz telefon derin uyku moduna giriyor mu ? Sony Xperia X
    Fotoğraftaki uyanık kısmı gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StartaBafras

Hocam pil grafiğinden bakabilir misiniz telefon derin uyku moduna giriyor mu ?
    Fotoğraftaki uyanık kısmı gibi
    Sizin romdaki gibi detaylı bilgi ya Sony'nin kendi romunda görünmüyor, ya da ben bulamadım. Ama stamina mod açık kullanıyorum cihazı. Muhtemelen uykuya giriyordur ekran kapanınca.
    Sony Xperia X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanane900 -- 14 Haziran 2018; 16:3:24 >

• Son güncelleme sonrası şarj çabuk bitiyor bende..sizde durum nasıl arkadaşlar...onarım yapsam mı?

• arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır şarj sorunları ile mücadele ediyorum,
    -önce telefon şarjı görüyor ama doldurma yapmıyordu,
    bir kaç şarj cihazı denedim sonunda dolduranı buldum ama zamanla ondada yavaşlama oldu,
    -şuan bazen hızlı bazen yavaş bazende şarjı takınca şarj devamlı takıp çıkıyormuş gibi gelip gidiyor kendi kendine,
    -telefon şarjdayken sağlıklı kullanamıyorum mesela whatsap dan yazı yazacağım her harfi ikiliyor, kaydırma yapacağım basıyor sayfa açılıyor vs.

sizce sorun ne olabilir, makine henüz 1 senelik garantiye vereceğim de gelene kadar telefonsuz kalmak istemiyorum açıkçası
  • Aynı sorun bende de olmuştu telefonu servise vermeden önce bi sorun yoktu sonra hızlı adaptörle şarj sırasında ekran kilidini falan açamıyordum harflere 2 kere tıklıyordu kullanılamıyordu yani şarjda. Başka adaptör aldım sony nin orjinal hızlı şarj böyle bir sorun olmadı. Benim tavsiyem servise yollamanız özellikle teleservice ankara dan çok memnun kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: macheda10

Aynı sorun bende de olmuştu telefonu servise vermeden önce bi sorun yoktu sonra hızlı adaptörle şarj sırasında ekran kilidini falan açamıyordum harflere 2 kere tıklıyordu kullanılamıyordu yani şarjda. Başka adaptör aldım sony nin orjinal hızlı şarj böyle bir sorun olmadı. Benim tavsiyem servise yollamanız özellikle teleservice ankara dan çok memnun kaldım.
    evet bende ankaradayım ama servisten nezaman kadar geliyor sorun neymişpeki bu konuda bişey dedilermi
  • Benim şarjla ilgili bir sorunum yoktu. Kasanın arkası ve kenarları çatlaktı ben kamera ısınıyor, ekran yanığı vardı ve pil değişimi için göndermiştim. Kasayı ve ekranı komple değiştirip göndermişler telefon sıfır oldu kasa olarak. Ama servisten geldiğinde uch10 adaptörüyle şarj ederken bu sorunu yaşamıştım, kendi adaptörü ile ve başka sony adaptörle böyle bir sorun yaşamadım. Teknosa aracılığıyla yolladım 10 gün sonra teknosadan almıştım. Direkt kızılaya teleservice e elden götürürseniz kargo süresinden dolayı 2 3 gün daha erken alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macheda10 -- 18 Haziran 2018; 21:56:7 >
  • Telefon geldi ancak alırken hata yaptım telefon işyerinde yokken oraya geldi yan tarafa bırakabilirsiniz dedik sorun çıkma ihtimalini tamamen unutmuştum ihtiyaç halinde tutanak tutturmayı falan neyse aldık telefonu açılmadı şajra takrım %0 ile gelmiş normal gelmedi bu kutuda açılma izi hiç fark etmedim kargocunun yanında açmadığım içinde sadece kutuyu adım adım açarken fotoğraflar var elimde şimdi telefon 2016 çıkışlı üretim tarihini tam bilmiyorum belki kutuda yazıyordur kutulanma tarihi sizce sorun olur mu ? Üretiminin üzerinden çok zaman geçtiği için sıfırlanmış olabilir mi ? Hemen çıkmam gerektiği için şarjdan çıkardım daha telefonu açmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StartaBafras -- 22 Haziran 2018; 23:8:37 >
  • StartaBafras kullanıcısına yanıt
    Sim takmayın ve wifi ye bağlamayın. Bu şekilde telefonu açın ve kullanın bir sorun varsa aldığınız yer ile görüşüp para iadesi isteyebilirsiniz. İnternet satışında 14 gün süresi vardır iade için.

• macheda10 M kullanıcısına yanıt
    Sim takmadan ve internete bağlanmadan nasıl düzgünce kullanabilirim ki hocam ?

• Ayarlar menüsünde test uygulaması var ordan telefonun özelliklerini test edebilirsiniz kamera sensör ekran gibi. Eğer bu testte sorun görürseniz hemen para iadesi isteyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: macheda10

Ayarlar menüsünde test uygulaması var ordan telefonun özelliklerini test edebilirsiniz kamera sensör ekran gibi. Eğer bu testte sorun görürseniz hemen para iadesi isteyebilirsiniz.
    Yaptım gps hariç bir sorun çıkmadı haritaları denedim orada konumumu buldu. Oreo hariç bütün güncellemeleri yapıldı kötü tarafı şimdi yorumlara bakıyorum oreo geldikten sonra bazıları pilin eskiye göre çok kötü olduğunu söylemiş bazılarıysa pek bir değişiklik olmadı demiş kararsız kaldım akşam zaten otomatik yüklenecek sanırım telefonu da pek kullanmadığım için bir şey hissedeceğimi sanmıyorum en kötü ihtimal flashtool ile eski sürümü yüklemeyi denerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StartaBafras -- 23 Haziran 2018; 13:54:43 >
  • quote:

Telefon geldi ancak alırken hata yaptım telefon işyerinde yokken oraya geldi yan tarafa bırakabilirsiniz dedik sorun çıkma ihtimalini tamamen unutmuştum ihtiyaç halinde tutanak tutturmayı falan neyse aldık telefonu açılmadı şajra takrım %0 ile gelmiş normal gelmedi bu kutuda açılma izi hiç fark etmedim kargocunun yanında açmadığım içinde sadece kutuyu adım adım açarken fotoğraflar var elimde şimdi telefon 2016 çıkışlı üretim tarihini tam bilmiyorum belki kutuda yazıyordur kutulanma tarihi sizce sorun olur mu ? Üretiminin üzerinden çok zaman geçtiği için sıfırlanmış olabilir mi ? Hemen çıkmam gerektiği için şarjdan çıkardım daha telefonu açmadım
    Öncelikle hiçbir kargo görevlisi sizin cihazı kontrol etmenizi beklemez. Kutuyu teslim edip, sıvışma derdindedir. Bu cihazlar 2016 üretimi olduğu için, 2 senede pilin kendi kendini boşaltması gayet olağan bir durum. Ben herhangi bir tuhaflık hissetmedim. Sorun olacağını zannetmiyorum.

Sim kart takmadığınız sürece, 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanıp iade edebilirsiniz cihazı yine de.

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Hocam peki 8.0 sürümüne geçiş için ne diyorsunuz şuan pil %45 te 4 saat 17dk ekran süresi verdi 7.1 sürümündeyim 8.0 sürümünü indirdi telefon akşam 3 te yükleme saati ayarlamış
  • quote:

Hocam peki 8.0 sürümüne geçiş için ne diyorsunuz şuan pil %45 te 4 saat 17dk ekran süresi verdi 7.1 sürümündeyim 8.0 sürümünü indirdi telefon akşam 3 te yükleme saati ayarlamış
    Kesinlikle 7.1'de kalmak lazım. 8.0 neresinden tutsan elde kalıyor. Ben de pişmanım, geri sürüm düşürmeye niyetliyim.

• Arkadaşlar telefonu yeni aldım ben de. Pil yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi 0 geldi. Bence bir sorun yok. Size sorum şu.. Cihazın hoparlör sesi düşük mü bana mı öyle geliyor önceki telefonum lenovo vibe s1 idi ve çok daha fazla çıkıyordu. Bir de 7 sürümünü kullanmayı mı öneriyorsunuz genel olarak. Malum kutudan çıkınca 6 geliyor ve sürekli güncelleme geliyor. Ben de sıkılıp direk 8 yükledim.

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.