Şimdi Ara

Sony Xperia X (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
31
Favori
126.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sivert

xperia xz ile bu telefon arasında kaldım. arada 300 tl fark var. performans ve batarya kounularında bu farka değer mi sizce?

ben de aynı durumdayım. xz din tek eksisi radyosu olmaması :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trueblueee kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle xz alın. xz nin artıları sd 820, lazer otofokus ve renk sensörü, ip68, arka kısım metal. sd 650 28nm olduğu için sıcak havalarda kamera kullanılamaz hal alıyor. sd 820 14 nm sıcak havalarda kamera kapanma sorunu yaşıyor ancak iki telefonu kıyasladığımız için daha geç kapanıyor işlemciden dolayı. google kamera uygulamasını tavsiye ederim bu sorun için. 1700 bandında en iyi telefon bence xz. Kesinlikle android sürümünü yükseltmeyin pil süresi baya düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macheda10 -- 12 Mart 2018; 10:54:52 >
  • Otomatik mod güzel çekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia X kullanıcıları için 34.4.A.2.32 numaralı sürüm hayırlı olsun.
  • Yeni güncelleme ne hakkında acaba bilen var mı

• Aylık güvenlik güncellemesidir büyük ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: the_exorcist

Yeni güncelleme ne hakkında acaba bilen var mı

Valla hocam yükleyenler birşey yazmamış şu an sadece mart güvenlik güncellemesi bilgisi var.
  • Yükledim ben de sadece mart güvenliği farkettim. Başka bi şey göremedim.

• Arkadaşlar şu ana kadar ekran parlaklığını otomatik ayarlama dahil hiçbir sorun çözülmedi acaba bu cihazdan yavaş yavaş elini eteğini çekiyor mu sony?

• Güncellemeden sonra sanki pil daha hızlı doluyomus gibi geldi

• merhaba.

telefonu 2 gün önce aldım. 2 gündür sürekli güncellemeler geliyor telefon reboot yapıp duruyor, loopa girmiş gibi. bu sorunun çözümü nedir bunu yaşayan var mı?
  • quote:

merhaba.

telefonu 2 gün önce aldım. 2 gündür sürekli güncellemeler geliyor telefon reboot yapıp duruyor, loopa girmiş gibi. bu sorunun çözümü nedir bunu yaşayan var mı?

Telefon piyasaya çıktıktan sonraki tüm güncellemeleri sırayla yapıyor. Otomatik güncellemeleri iptal edip manuele getirirseniz durur.

Benim size tavsiyem xperia companion ile yazılım onarma yapıp doğrudan son sürüne geçiş yapmanız.
  • Telefonu alalı bir yıldan fazla oluyor ve pil ömrü sinir bozucu derecede azaldı. Oreo güncellemesinden sonra özellikle, telefon boştayken bile eriyor pil. Bazen gece şarja takmayı unutuyorum, pil %15+ olmasına rağmen sabahı görmüyor telefon. Bu alarm niye çalmadı diye telefonu elime aldığımda kapanmış olduğunu görüyorum. Pil kullanım bilgilerinde şuan "Telefon boşta" %20 ile ilk sırada.

Aynı şekilde %3 şarj örneğin 7 dakikalık bir Youtube videosunu izlemeye yetmiyor, üstelik ekran en düşük parlaklıkta ve Wifi'da iken.

Bazen öyle en olmadık zamanda yarı yolda bırakıyor ki bu pil konusu yüzünden, fırlatıp atasım geliyor telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreDZ -- 17 Mart 2018; 0:8:1 >
  • quote:

merhaba.

Hocam telefondan tüm güncellemeleri durdur. Companiona bağla eğer son sürümde değilisen tabi companion üzerinden güncelle. Sonra da açılınca uygulama güncellemelerini yaparsın olur biter. Öyle 2 gün falan sürmemesi lazım.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    companion üzerinden güncellersek direkt oreo'ya mı geçiyor. ben şu an nougat'dayım, oreo istemiyorum.
  • sivert kullanıcısına yanıt
    O zaman flashtool ile nougat için çıkan son sürümü yükleyebilirsiniz hocam.

• yeni güncelleme ile yanlızca mart ayı için güvenlik yaması gelmedi telefonun performansında ciddi artışlar yaşandı bence kesinlikle güncelleyin internetten araştırdım bende farkına vardım
  • Alarm sonlandırı bildirim çubuğundan kaldıramıyorduk, son güncelleme ile bu hata giderilmiş

• Herkese merhaba kardesım x kullanıyo bugun sabah "sıstem arayuz hatası" vermeye basladı ve ekran gelıp gıdıyo. Yazılımsal mıdır bu sorun.

• Son güncellemeden sonra hoparlörden fazlaca cızırtı geliyor, aynı sorunu yaşayan var mı yoksa farkında olmadan hoparlöre zarar mı verdim? Son ses açmasam bile orta seviyeden biraz fazla açtığımda cızırtı başlıyor.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.