Şimdi Ara

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.156
Cevap
49
Favori
254.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: falcon076

aldığım güne lanet olsun bir telefon günde 20 defa kitlenir mi ya canımdan bezdirdi

http://forum.donanimhaber.com/m_71380743/mpage_1/key_/tm.htm
    buradaki sistem performans ipuçlarını uygulayın işe yarayacaktır (linkteki 4. mesajda.) benim tel neredeyse hiç sorun çıkarmıyor çok yoğun kullanmıyorum ama. ayda yılda bir kilitleniyor. telefonu arada bir kapatıp açınca o da olmuyor.

• Anları yaşayın. Yalnızca çekin.
    Gün batımını, dalgaları ve olağanüstü dalışları çekin. Durmadan fotoğraf çekin.
    5 megapiksel hızlı çekim kamerayla, uyku durumundan fotoğraf çekimine bir saniyede geçebilirsiniz. Aklınızda daha hareketli bir şey mi var? Sony Xperia U Android cep telefonunuzla tamamını full HD olarak filme alın.

Şimdi denedim 5 saniye sürdü oda kameranın aktif olması daha odaklanması vs. derken 8-9 saniye sürüyor, sony pişmanlıktır

Bazende şu hatayı görmek insanın içine huzur dolduruyor

@
    themimaki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reliq -- 12 Nisan 2013; 21:49:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mmadmurat

quote:

Orijinalden alıntı: kollektivist

quote:

Orijinalden alıntı: mmadmurat

Telefonumda oyle bi sorun varki sony bile anlamadi muzik seslerini disa vermiyor ama biri beni ararsa ses var radyo hoparlorde caliyor vsvs bide soyle bi hata verip duruyor

arkadaşım bi kaç satır yukarıda sen yine bu sorundan bahsediyorsun ben elimden geldiğince sorunun neden olduğunu nasıl giderileceğini yazıorum tamam hallettim diosun 2 gün sonra yine telden ses gelmiyo yazıyorsun

Cunku ilk yaptigimda oldu tekrar gitti ve daha duzelmedi servise vercem

servise yolladın mı acaba telefonu bide hangi model kulaklıkla denediğinde bu hatayı verdi ?

• Jelly Bean yükleyen var mı ?
    Farklılık ne acaba ?
  • Jelly bean rom yokki xperia u için,yada ben bulamadım? Varsa yüklemek isterim.
  • Evet jb custom falan varsa paylaşırmısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 27serhat

Jelly Bean yükleyen var mı ?
    Farklılık ne acaba ?

Arkadaş nükleer pombayı kurdu ve kaçtı
  • telefon açılmıyor sadece xperia yazıyısı çıkıyor.şarja bitti sabah çıkarttım açmaya çalıştım ama yok.sadece xperia yazıyor ekranda saatlerdir böyle duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

quote:

Orijinalden alıntı: 27serhat

Jelly Bean yükleyen var mı ?
    Farklılık ne acaba ?

Arkadaş nükleer pombayı kurdu ve kaçtı

ahahahah
    Ne zamandır takılamıyorum vizeler filan sorayım dedim yükleyen var mı acaba merak etmedim değil.Ben 4.0.4 yaptım ancak 2.3.7'deki bazı özellikleri aramıyor değilim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandeha

quote:

Orijinalden alıntı: falcon076

aldığım güne lanet olsun bir telefon günde 20 defa kitlenir mi ya canımdan bezdirdi

http://forum.donanimhaber.com/m_71380743/mpage_1/key_/tm.htm
    buradaki sistem performans ipuçlarını uygulayın işe yarayacaktır (linkteki 4. mesajda.) benim tel neredeyse hiç sorun çıkarmıyor çok yoğun kullanmıyorum ama. ayda yılda bir kilitleniyor. telefonu arada bir kapatıp açınca o da olmuyor.

Takılmalardan bende bezmiştim. Geçen teli resetledim herşeyi sildim, bilgisayara bağlayıp onar yaptım. İki gündür telefon resmen ucuyor. Sanki başka telefon oldu. Wifi sorunuda kalkti . Açtığım gibi bağlanıyor. Ivır zıvırda yüklemiyorum. Şikayet ednlere şiddetle tawsiye ederim. Şarzı gece 95lerdeydi sabah epeyce çalan alarm yarım saat video, beş altı mesaj, on dakika görüşme şuan 76da , daha bem ne istiyim. Ahha nazar değdi takilmaya başladı. Şaka şaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusone -- 16 Nisan 2013; 17:48:42 >

• En stabil custom rom nedir arkadaşlar, suan c sürüm stock rom kurulu ve rootlu. Hergün temizlik yapıyorum arada bir önbellek boşaltıyorum. Gereksiz uygulama tutmuyorum. Swap ile toplam 900 mb ram mevcut.

Telefonun kasmadigi bi an yok bunu yazarken bile yazdıklarım sonradan geliyor.

Kısacası ne yaparsanız yapın bir süre sonra sismeye başlıyor.

• Forumdaşlar beni bağışlayın ancak çok merak içindeyim, belkide en düşük kullanıcı seviyesinde olduğumdan soruyorum, jb yahut sürüm yükseltmek sonrası artı olarak neler elde ediliyor, zira benimki halen 2.3.7'de ve dediğim gibi belkide en düşük kullanıcı seviyesinde olduğumdan olabilir bence mükemmel iş görüyor, nedir sürüm yükseltmekten murad?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

En stabil custom rom nedir arkadaşlar, suan c sürüm stock rom kurulu ve rootlu. Hergün temizlik yapıyorum arada bir önbellek boşaltıyorum. Gereksiz uygulama tutmuyorum. Swap ile toplam 900 mb ram mevcut.

benim b.1.54 yüklü kendi orjin romu ve buna nazaran uygulamalarla dolu telefon ics nin kendi az bi kasmasından başka bi sıkıntım yok gayet güzel kullanıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

Forumdaşlar beni bağışlayın ancak çok merak içindeyim, belkide en düşük kullanıcı seviyesinde olduğumdan soruyorum, jb yahut sürüm yükseltmek sonrası artı olarak neler elde ediliyor, zira benimki halen 2.3.7'de ve dediğim gibi belkide en düşük kullanıcı seviyesinde olduğumdan olabilir bence mükemmel iş görüyor, nedir sürüm yükseltmekten murad?

arkadaşım bu telefona jelly bean gelmeyecek.. ics den sorun yaşayan çok var ben yaşamadım memnunum bi sıkıntım yok ama sen daha iyi bilirsin gb daha iyi diyenlerde var... anlıcağın aslında öyle kalsın teleofnun ;)
  • quote:

En stabil custom rom nedir arkadaşlar, suan c sürüm stock rom kurulu ve rootlu. Hergün temizlik yapıyorum arada bir önbellek boşaltıyorum. Gereksiz uygulama tutmuyorum. Swap ile toplam 900 mb ram mevcut.

swap'in ise yaradigindan supheliyim, ben rootladim, uygulamalar>tumu burdan gereksiz olanlari disable et ram rahatlar.. bende cok farketti.. yetmezse bootloaderi ac ve g+, chrome falan kaldirirsin ama garanti biter..
    selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran UN

quote:

swap'in ise yaradigindan supheliyim, ben rootladim, uygulamalar>tumu burdan gereksiz olanlari disable et ram rahatlar.. bende cok farketti.. yetmezse bootloaderi ac ve g+, chrome falan kaldirirsin ama garanti biter..
    selamlar

Bootloader harıc dedıgın hepsini yaptım. Swap konusunda haklısın kapadım daha akıcı oldu. Anlasilan format zamanım geldi.

Root bence enazından bu tel ıcın gereksız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Baran UN

quote:

selamlar

Bootloader harıc dedıgın hepsini yaptım. Swap konusunda haklısın kapadım daha akıcı oldu. Anlasilan format zamanım geldi.

Root bence enazından bu tel ıcın gereksız.

ya aslında gereksiz değil de yetersiz diyebiliriz.. istemediğimiz g+, timescape, talk, chrome gibi programları kaldırmak için bootloader açmak lazım, ya da play'deki ücretli programları alıp freeze ediyorsun, program hiçbir şekilde çalışmıyor..
    xda-developers'da custom rom'lar var, onlarda zaten yapmışlar ama hepsinin bug'ları da var ondan yüklemek istemiyorum... şu .89 versiyonu da çıkmadı bir türlü..
    benim telefonda dediğim olayları yapınca çok rahatladı ama daha da hızlansın istiyorum, olmadı bootloaderi açacağım artık..
    selamlar

• arkadaşlar güncelleme yaptım.öncelikle telefon baya kastı.internette ve geçişlerde.zorladı.sonra fabrika ayarlarına geri döndürdüm.sıfırladım telefonu.gayet güzel çalışıyor şimdi.yalnız uygulamalara fazla yüklenince kasıyor.fazla gereksiz ve zorlayan şeyleri barındırmayın.
    şarj konusunda hiçbir artış söz konusu değil.şarj yine aynı ve az gidiyor.bunun çaresi varmıdır? son sürümde bununla ilgili bir bölüm varmı acaba?
    ayrıca görsel olarak telefon cidden sınıf atladı.
  • Beyler A.s Bende Sony Xperia U 4.04 jelly Beam Güncellemi Fakat Telefondan Veri Silemiyorum Bilgisyarıma Taktım Veri Silmek İçin Dosyaya Girdim Veri Siinmiyor Aygıt Yanıt Vermeyi Durdurmuş Ya Da Baglantı Kesilmiş Olabilir Diyor Ama Öyle Bir Durum Yok Telfon Açık Ve Telefondan Da Baglantı Kesilmedi Bunun Çözümü Nedir
  • Stabil hale gelmesi icin daha cok beklersiniz daha once cekmeme sorunu icin 2 ay beklemistik hatıriıyorsanıZ, sony telefonlarını boyle onemsıyor ıste..

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.