Şimdi Ara

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.156
Cevap
49
Favori
254.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefondan ses çıkmıyorki, xloud açıkken biraz idare ediyor ama ses cızırtılı çıkıyor. Xloud kapayınca son sesde müzik açıp telefonu yanıma koyuyorum arasıra bakıyorum acaba telefonmu kapandı diye çünkü aşırı düşük ses çıkıyor hey Allahım ya
  • Dostlar uzun zamandır telefonumda yok elimde o yüzden bende yoktum sitede bişey merak ettim sony u için düzeltme yaptımı son sürümde bi haberi olan varmı yada yükleyen felan
  • Xperia U telefonumda daha önce wifi üzerinden internete evden sorunsuz bağlanabildiğim halde, 1-2 gündür bağlantım sürekli kesiliyor (10 saniyede bir) tekrar IP almaya çalışıyor, alıyor bağlanıyor fakat tekrar kesiliyor. Evdeki diğer cihazlar (notebook, Sony ArcS) sorunsuzca bağlanıyor. Ne yapmam gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: damien1970

Xperia U telefonumda daha önce wifi üzerinden internete evden sorunsuz bağlanabildiğim halde, 1-2 gündür bağlantım sürekli kesiliyor (10 saniyede bir) tekrar IP almaya çalışıyor, alıyor bağlanıyor fakat tekrar kesiliyor. Evdeki diğer cihazlar (notebook, Sony ArcS) sorunsuzca bağlanıyor. Ne yapmam gerekir?

Çöpe yada duwara. Bir haftadır bende de wifi sorunu var. Adamı çıldırtıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmadmurat

Telefonumda oyle bi sorun varki sony bile anlamadi muzik seslerini disa vermiyor ama biri beni ararsa ses var radyo hoparlorde caliyor vsvs bide soyle bi hata verip duruyor

hocam ics ilk çıktığında güncellemiştim bende de böyle bir sorun oldu servise gönderdim ana kartı değiştirdiler telefonun ve düzelttiler yalnız telefon 15 gün sonra geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

Xperia U telefonumda daha önce wifi üzerinden internete evden sorunsuz bağlanabildiğim halde, 1-2 gündür bağlantım sürekli kesiliyor (10 saniyede bir) tekrar IP almaya çalışıyor, alıyor bağlanıyor fakat tekrar kesiliyor. Evdeki diğer cihazlar (notebook, Sony ArcS) sorunsuzca bağlanıyor. Ne yapmam gerekir?

Evvela telefonun wifi modu kapatın, sonrasında telefonu kapatın, son olarak modemi aç kapa yapıp, teefonu açıp wifi tekrar aktif edin, uzun oluyor ama, ara ara bendede oluyor bu şekilde çözüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

quote:

quote:

Evvela telefonun wifi modu kapatın, sonrasında telefonu kapatın, son olarak modemi aç kapa yapıp, teefonu açıp wifi tekrar aktif edin, uzun oluyor ama, ara ara bendede oluyor bu şekilde çözüyorum.

İşte sorun o. Telden wifi kapatılamıyor ve en son aağlı olduğu modemde kaliyorve yeni modemleri görmüyor. Teli aç kapa düzeliyor ama herdafa şifre girmek adamg çıldırtıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşte sorun o. Telden wifi kapatılamıyor ve en son aağlı olduğu modemde kaliyorve yeni modemleri görmüyor. Teli aç kapa düzeliyor ama herdafa şifre girmek adamg çıldırtıyor

İlginç wifi kapatmak için benzer durumda başlangıç ekranından en sola gittiğimde çıkan wifi sembolünden rahatça tek dokunuşta kapatıyorum, kapattıktan sonrada telefonu aç kapa yapıp modemide aç kapa yapınca oluyor, tabii bu kıyıtırık sorun için herdefa aynı işlemi yapmak hoş değil, acaba farklı bir sürümmü söz konusu benimki halen stok 2.3.7.

• Teşekkür ederim, deneyeceğim...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlginç wifi kapatmak için benzer durumda başlangıç ekranından en sola gittiğimde çıkan wifi sembolünden rahatça tek dokunuşta kapatıyorum, kapattıktan sonrada telefonu aç kapa yapıp modemide aç kapa yapınca oluyor, tabii bu kıyıtırık sorun için herdefa aynı işlemi yapmak hoş değil, acaba farklı bir sürümmü söz konusu benimki halen stok 2.3.7.

Bence sürümden değilde sanki yüklediğim damardan uygulamalardan biri yapıyor sanki son zamanlarda abudik kubidik programlar yüklemiştim belki ondandır .böş bir anımda teli bi sıfırlayayım

• arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum satıcak olan arkadaşlar pm atabilirmi
  • Aynı şey bana da olmuştu hatta mesajım da duruyor konuda. Tam mantıklı bir açıklama bulamadım ama bir çözüm buldum kendi çapımda. İşe de yarıyor bende. Gözlemlerime göre wifi saatlerce açık kaldıysa, sen internette gezinirken uyuyup sabaha kadar wifi çalıştıysa böyle bir sorun oluyor. (Enazından bende öyle çünkü bir kez bilmeyerek bir kez de bilerek tecrübe ettim.) Çözümü ise yaklaşık 6 saat felan internet yüzü göstermeyeceksin telefona babacım. Wifi kapat veri trafiği kapat git gez dolaş eğlen sonra gel evine tekrar dene umarım düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora06930

Aynı şey bana da olmuştu hatta mesajım da duruyor konuda. Tam mantıklı bir açıklama bulamadım ama bir çözüm buldum kendi çapımda. İşe de yarıyor bende. Gözlemlerime göre wifi saatlerce açık kaldıysa, sen internette gezinirken uyuyup sabaha kadar wifi çalıştıysa böyle bir sorun oluyor. (Enazından bende öyle çünkü bir kez bilmeyerek bir kez de bilerek tecrübe ettim.) Çözümü ise yaklaşık 6 saat felan internet yüzü göstermeyeceksin telefona babacım. Wifi kapat veri trafiği kapat git gez dolaş eğlen sonra gel evine tekrar dene umarım düzelir.

Yatarken zaten kapatıyorum iştede nerden baksan on saat internet yüzü görmüyor ama sorun dewam ediyor. En son bütün mahallenin modemini buldu evdeki yok. Var bi numarası ama çıkar yakinda kokusu

• Buradaki bir kaç arkadaş da bazı çözümler üretmiş geçmiş mesajları oku belki işine yarayabilir.
  • aldığım güne lanet olsun bir telefon günde 20 defa kitlenir mi ya canımdan bezdirdi
  • @falcon076

Seninki yine iyiymiş benimki günde 20 defa akıcı çalışıyor

Telefon geçen gün arabada yere düştü kırılsın diye dua ettim yemin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bora06930

Buradaki bir kaç arkadaş da bazı çözümler üretmiş geçmiş mesajları oku belki işine yarayabilir.

Forumu başından beri takip ediyorum. Neyse daöyle idare ediceğiz zaten bir sene daha ömrü var. Sonrası malum s3 mini .:|

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

@falcon076

Ûzerinden geçseydin arabayla. Kesin çözüm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

@falcon076

Ûzerinden geçseydin arabayla. Kesin çözüm

O kadarda acımasız değilim, beni askere gidene kadar idare etmesi lazım ama bu süreçte kırılırsa sevinirim açıkçası

• birincisi kamera çok geç açılıyor beni ençok sıkan konu bu diğeri ise wiggetlerin aktif olmaması bentıklayınca kendini güncelliyor
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.