Şimdi Ara

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.156
Cevap
49
Favori
254.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye bir kamera için telefonumu değiştireyim ben kamera hakkındaki görüşlerimi paylaştım gece veya loş ışıkta berbat ığrenç rezalet çekiyor. Ama gündüz veya ışığın ye yeterli olduğu yerde on numara lumia 920 den keskin görüntüler çekiyor. Bu cevabıma neden taktın anlamadım. Zaten ye yeterli bütçem olsa bu 2 de bir donan, bellek hatası veren gta oynarken çağrı gelince kilitlenen telefonda durmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 3 gün önce aldım. normal çalışıyordu dün akşam şarja takıp yattım. sabah kalktığımda bildirim seslerinin felan gelmediğini gördüm ama kulaklıktan geliyor. nedeni ne olabilir?
  • Sonunda istediğim gibi sade, koruyucu bir kılıfa kavuştum beraberinde 3 adette filim var, 23 tl'ye bu dertten kurtulmuş oldum herkese tavsiye ederim, bir iki küçük kusuru var, kamera penceresi biraz kapatıyor hissi veriyor, ekran kitleme tuşuna basmak için alışmak gerekiyor, ancak koruması kalitesi 10 numero, telefon içinde iken çekemedim başkaca kameram yok.

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi

Aldığım link, http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/xperia-u-st25i-lux-kapakli-flip-kilif-1-kalite-80027865?sciid=hpifu1#

• quote:

Orijinalden alıntı: mmadmurat

bende 3 gün önce aldım. normal çalışıyordu dün akşam şarja takıp yattım. sabah kalktığımda bildirim seslerinin felan gelmediğini gördüm ama kulaklıktan geliyor. nedeni ne olabilir?

orjinal kulaklık kullanmadığından olmuştur bendede oldu kulaklık yuvasına kulaklığın ucunun yarısını sok çıkar düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollektivist

quote:

bende 3 gün önce aldım. normal çalışıyordu dün akşam şarja takıp yattım. sabah kalktığımda bildirim seslerinin felan gelmediğini gördüm ama kulaklıktan geliyor. nedeni ne olabilir?

orjinal kulaklık kullanmadığından olmuştur bendede oldu kulaklık yuvasına kulaklığın ucunun yarısını sok çıkar düzelir

durmadan uyarı geliyor bu aksesuarın mikrofonu ve düğmeleri kullanılmıyor diye
  • quote:

quote:

quote:

şimdi bu kulaklıklarda omtp ve ctia die 2 standart varmış xperia u ctia destekliyor eğer omtp tip kulaklık kullanırsan bu şekilde hata veriyor dediğim gibi kulaklığı tak çıkar bi kaç denemde düzelir

• quote:

quote:

quote:

quote:

şimdi bu kulaklıklarda omtp ve ctia die 2 standart varmış xperia u ctia destekliyor eğer omtp tip kulaklık kullanırsan bu şekilde hata veriyor dediğim gibi kulaklığı tak çıkar bi kaç denemde düzelir

Aynen kardesim takip cikarinca oluyor tesekkur ettim

• Tekrar ayni sorun oldu ya komple cozumu yok mu bunun?

• quote:

Tekrar ayni sorun oldu ya komple cozumu yok mu bunun?

CTIA kulaklık alacaksın çözüm bu yada bi aparatı var onu bulacaksın tabi bulabilirsen
  • quote:

quote:

CTIA kulaklık alacaksın çözüm bu yada bi aparatı var onu bulacaksın tabi bulabilirsen

Kulaklığın cinsini nasıl anlayacağız

• Ben de dün ikinci el bir xperia u aldım. Arka plan aktivitilerini kısıtlayan güç tasarrafu modu çok iyi çalışıyor. 3 gün falan gidiyor şarj fazla kurcalanmazsa. Bir de benim android sürümü 4.0.4 ve çekirdek sürümü 3.08+. Yapmam gereken bir güncelleme var mı?
  • arkadaşlar,

telefona yazılım güncellemesi yapmak gerekmi acaba? ilk aldığım gibi şu an.android ics sanırım son güncelleme yapmak gereklimi acaba?
  • Ics 6.1.1.C.1.0 sürümünü kullanıyorum. Eski gb ve ics b sürümüne göre biraz daha başarılı. İcs sürümüne geçeceklere kurmasını tavsiye ederim.

Pm atmayın nasıl kurulduğunu unuttum artık xperia u ya bir özelleştirme yapmamaktayım yakında satmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

quote:

quote:

Kulaklığın cinsini nasıl anlayacağız

işte sıkıntıda bu kulaklıkların çoğunun üzerinde hangi tipe ait olduğuna dair bir ibare yok creative ep-630 ve philips SHE2675YB/10 kulaklıklarıyla uyumlu olduğunu biliyorum sadece yada 3.5 mm lik kulaklıkların ucuna sony samsung vs telefonlarda çalışması için uyumlu 3.5 mm lik kulaklık giriş aparatını takmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: blackwinterday

Ben de dün ikinci el bir xperia u aldım. Arka plan aktivitilerini kısıtlayan güç tasarrafu modu çok iyi çalışıyor. 3 gün falan gidiyor şarj fazla kurcalanmazsa. Bir de benim android sürümü 4.0.4 ve çekirdek sürümü 3.08+. Yapmam gereken bir güncelleme var mı?

Ne kadara aldın birader ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnylmz-1905

quote:

Ben de dün ikinci el bir xperia u aldım. Arka plan aktivitilerini kısıtlayan güç tasarrafu modu çok iyi çalışıyor. 3 gün falan gidiyor şarj fazla kurcalanmazsa. Bir de benim android sürümü 4.0.4 ve çekirdek sürümü 3.08+. Yapmam gereken bir güncelleme var mı?

475 lira.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gkhnylmz-1905

quote:

475 lira.

10 gün önce bu telefonun sıfırı 606TL idi ve Eurasia garantili. (İNDİRİMDEYDİ)

• Tamam, ben aldığım fiyattan ve telefondan memnunum. Konunun amacını saptırmayalım.
  • Telefonu alalı 1-2 hafta oldu. 4.0'a güncelledim AMA LANET OLASI ŞEY KASIYOR! ram'da ise free ram 40mb! 290 mblık telefonumda EN AZ 100 mb boş iken.Bu lanet şey çok fazla ram yiyor ve kasıyor! Eğer böyle gidecekse 2.3.7'ye döneceğim.Ne yapmamı önerirsiniz? Smartwatch'a uyumlu olsaydı çoktan nexus 4 almıştım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

Telefonu alalı 1-2 hafta oldu. 4.0'a güncelledim AMA LANET OLASI ŞEY KASIYOR! ram'da ise free ram 40mb! 290 mblık telefonumda EN AZ 100 mb boş iken.Bu lanet şey çok fazla ram yiyor ve kasıyor! Eğer böyle gidecekse 2.3.7'ye döneceğim.Ne yapmamı önerirsiniz? Smartwatch'a uyumlu olsaydı çoktan nexus 4 almıştım!

O ram miktarının 40 mb olduğuna bakma gayet yeterli bir değer. Çünkü bir program açmaya çalıştığında mesela tarayıcı bir kaç dakika sonra ram kullanımı 100 mb veya üstü olabiliyor. Ee 40 mb ram var ne olacak? Telefon kendi kendine ram miktarını boşaltıyor. Zamanında birkaç test yapmıştım bu konuda resimleri mevcuttu. Ram miktarı 220 mb'a kadar çıkabiliyor gerektiğinde.

Kısacası telefon ayarlıyor kendi kullanım oranına göre.

Buda yaptığım testten bir resim.

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.