Şimdi Ara

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.156
Cevap
49
Favori
254.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sakın ama sakın go launcher veya go locker gibi şeyler indirmeyin. indirdim ve kaldırmama rağmen ekranım çok şarj yemeye başladı yüzde 59 şarj yiyor.
  •  Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutuklu002

quote:

Orijinalden alıntı: osmandeha

quote:

Orijinalden alıntı: tutuklu002

tşk ederim,ben sizin anlattığınz gibi telefonu eski sürümü kurayım.bu ilk deneyimim olucak.biraz acemiyim.bu yollamış oldugunuz linkteki tüm linkleri indircekmeyim ? eski sürümünü nerden bulabilirim.flastool u kurdum

yukarda anlatmıştım buraya kopyalıyorum:
    hepsinden önce bilgisayarın dil ve bölge ayarlarından abd (united states) yi seç. türkiye olursa program işlem yapmaz. telefon ayarlarından geliştirici seçenekleri>usb hata ayıklama modu aktif olmalı.
    1- bilgisayara bunu yükle:http://androxyde.github.com/
    2- C:/flashtool/drivers/flashtool driver larını yükle
    3- C:/flashtools/firmwares/ klasörünün içindekileri sil ve yerine bu dosyayı koy. dosya linki:https://hotfile.com/dl/182433042/18edea9/Xperia_U_ST25i_6.1.1.C.1.0_T-Mobile.ftf.html
    4- ilk yüklediğin flashtool programını çalıştır ve şimşek simgesini (flash) tıkla
    5- seçim penceresinde flashmod seç, sonra açılan pencerede ok tıkla
    6- az sonra telefonu bağlamanı isteyen pencere çıkar. telefonu kapat, usb kabloyu önce telefona bağla
    7- ses kısma tuşuna basılı tutarak bilgisayara bağla. flash işlemi bitnce programın ana ekranında unplag device... vs gibi bi yazı gelir, telefonu çıkar aç işlem tamam.

üçüncü adımda verdiğim link android4.0.4 sürüm 6.1.1.C.1.0_T-Mobile içindir. başka bir sürüm yüklemek için bunun yerine istediğiniz sürümün dosyasını kullanabilirsiniz. bu da android 2.3.7 sürümü için (eski sürüm):http://d-h.st/AoC

arkadaşım Allah razı olsun senden.çok teşekkürler.şimdi yapacağım.saolasın tekrardan ilgilendiğin için,yeni aldığım teli bu durumlara sokmak çok üzücü.

cok net ve anlaşılır bir yazı olmuş. paylaşımın için teşekür ediyorum... baska bir rom kurduğum için hiçbir program çözüm olmadi bu flashtool kesin çözüm...

yalnızca :: 2- C:/flashtool/drivers/flashtool driver larını yükle tümüne tık koymak gerekiyor.....

emeği gecenlere saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: biko56

Merhaba tecrübe aktarımı yapıyorum;

Sakın ama sakın go launcher veya go locker gibi şeyler indirmeyin. indirdim ve kaldırmama rağmen ekranım çok şarj yemeye başladı yüzde 59 şarj yiyor.

Ekran zaten ne yaparsan yap en yüksek şarj yiyen parçadır. Herhangi bir launcher ile alakası yok onun, Tamamen ekrana giden pil gücünü ölçüyor. Eğer launcher'ın çok şarj yeseydi orada yazardı x launcher %xx şarj yedi diye. Mesela benim resimde altta yazıyor gta vice city %2 şarj yemiş aynı şey launcher içinde geçerli.

Yine iyi seninki, buda benimki. Ekranımda widget bile yok düz duvar kağıdı mevcut. Senin mantığın ile gitseydik ekran şarj kullanımı %10 olması gerekirdi

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

Orijinalden alıntı: biko56

Merhaba tecrübe aktarımı yapıyorum;

Ekran zaten ne yaparsan yap en yüksek şarj yiyen parçadır. Herhangi bir launcher ile alakası yok onun, Tamamen ekrana giden pil gücünü ölçüyor. Eğer launcher'ın çok şarj yeseydi orada yazardı x launcher %xx şarj yedi diye. Mesela benim resimde altta yazıyor gta vice city %2 şarj yemiş aynı şey launcher içinde geçerli.

Yine iyi seninki, buda benimki. Ekranımda widget bile yok düz duvar kağıdı mevcut. Senin mantığın ile gitseydik ekran şarj kullanımı %10 olması gerekirdi

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi

Gta mım linkini aratmıştınız benim indirdiğim bozuk çıktı kasaplara giderken oyundan atıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @Equexks

Bende bir sorun yok çünkü görev yapmıyorum, boş dolaşıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

@Equexks

Bende bir sorun yok çünkü görev yapmıyorum, boş dolaşıyorum :)

Tamam :) ilgilendiğiniz için sağolun

• Stock xperia launcherdan sıkılanlara marketteki atom launcher öneririm. Hem hızlı hem çok az ram kullanıyor.

• arkadaşlarhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=38413717 burdaki romun nasıl yüklendiğini biri bana anlatabilir mi biraz farklı yükleniyor herhalde ingilizcem olmadığı için anlayamıyorum cwm den yüklenecek ama ilk başta flashtool programı ile bişiler yapın diyor herhalde
  • arkadaşlar bu cihazın yanında verilen orjinal kulaklığın modeli nedir yardımcı olurmusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paroxysm

arkadaşlar bu cihazın yanında verilen orjinal kulaklığın modeli nedir yardımcı olurmusunuz ?

Hiç performanslı değil, ehh idare ediyor.

Etiket bilgiler: MH410c / 1253-7583.2 / 12W29 / 1229 1A 190008 188 / "TYPE AG-1100" (Modeli bu olsa gerek.etiketinde yazan tüm bilgiler bu şekilde madalyamı postaya veriniz:P )
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

quote:

Orijinalden alıntı: paroxysm

arkadaşlar bu cihazın yanında verilen orjinal kulaklığın modeli nedir yardımcı olurmusunuz ?

Hiç performanslı değil, ehh idare ediyor.

Etiket bilgiler: MH410c / 1253-7583.2 / 12W29 / 1229 1A 190008 188 / "TYPE AG-1100" (Modeli bu olsa gerek.etiketinde yazan tüm bilgiler bu şekilde madalyamı postaya veriniz:P )

madalya veremem ama kuru bi teşekkür edebilirim.
    sennheiser marka kulaklıkla kullanmaya çalıştım ama ses vermedi. sonradan öğrendim ki bu telefonun kulaklıkla ilgili uyum sorunu varmış.

• arkadaşlar bu cihazla harici şarj cihazı kullanan varmı? 2. pili şarj edebileceğim güvenli ve kısa sürede,şarjı tamamlayan bir şarj cihazına ihtiyacım var..

• s.a beyler bana bir mesaj geldi mesaj böyle YASAL UYARI IMEI numarası klonlanmıştır, cihaz 30 gün içerisinde kapatılacaktır, satın aldığınız yere başvurunuz" diye bir mesaj geldi bunun il başanda ımeil numarası vardı ama ben telefonumun ımeiline bakınca farklı olduğunu gördüm ne yapam gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_20

arkadaşlar bu cihazla harici şarj cihazı kullanan varmı? 2. pili şarj edebileceğim güvenli ve kısa sürede,şarjı tamamlayan bir şarj cihazına ihtiyacım var..

Bi alet satıyorlar her pile göre ayarlayabiliyorsun onlara bak.

Sony 2. Pil olarak bi alet satıyor. Usb mp3 gibi

• arkadaşlar telefon durup dururken donmaya başladı. kendiliğinden kapalı gözüküyor ama aramalar falan geliyor yalnız aramaları göremiyorum saçmalamaya başladı iyice
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyxperiau

s.a beyler bana bir mesaj geldi mesaj böyle YASAL UYARI IMEI numarası klonlanmıştır, cihaz 30 gün içerisinde kapatılacaktır, satın aldığınız yere başvurunuz" diye bir mesaj geldi bunun il başanda ımeil numarası vardı ama ben telefonumun ımeiline bakınca farklı olduğunu gördüm ne yapam gerekir

telefonunuzda *#06# yaparak imei numaranız ile gelen mesajdaki imei numarasını karşılaştırın eğer aynı ise Türkiye garantili aldıysanız satıcı firmaya başvurun. Eğer imei numarası farklı ise sim kartı kullandığınız farklı bir telefona aittir bu uyarı mesajı.

• Arkadaşlar yepyeni bir sorunla aranızdayım. Telefonumdan silemiyorum. Bilgisayara bağladım ve şarkı silmek istedim "x silinemedi. Aygıt yanıt vermeyi durdurmuş veya bağlantısı kesilmiş olabilir" yazısı karşıma çıkıyor. Nasıl çözebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bi tylol hot içer miyiz -- 23 Mart 2013; 23:22:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon076

arkadaşlar telefon durup dururken donmaya başladı. kendiliğinden kapalı gözüküyor ama aramalar falan geliyor yalnız aramaları göremiyorum saçmalamaya başladı iyice

en temiz sorun çözme, telefon romunu yenden yüklemektir. nasıl yapıldığı konusunda burada stock rom yükleme ye bakın:http://forum.donanimhaber.com/m_71380743/mpage_1/key_/tm.htm
  • arkadaşlar ben CyanogenMod 9.1 yükledim(FPX210) Telefonun eski yavaşlığından eser kalmadı. Denemek isteyip de çekinenler varsa diye bu mesajı yazıyorum. Telefonun üzerindeki Sony yazılımları gidiyor, herşey kalkıyor ve temel bir android sürümü kuruluyor. Üzerine istediğiniz programları vs yükleyebiliyorsunuz. Kamerası fazla noise ile çekiyor ama hızlı açılıyor. Bunun dışında radyosu çalışmıyor ama kalan bütün özellikler gayet iyi ve akıcı bir şekilde kullanılabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.