Şimdi Ara

Sony Xperia U Kullananlar kulübü ve Yardım merkezi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.156
Cevap
49
Favori
254.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sillsaint

quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

quote:

Orijinalden alıntı: sillsaint

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

hafıza kartı takılmıyormuş bunu bilerek alın

onuda koysalar satış rekorları kırardı herhalde. bende sırf bu yüzden almadım xperia sola yı bekliyorum artık.

Aynen öyle..Amerika dan alcaktı haziran sonu da vazgeçtim garantisi sıkıntı olur diye..
    Artık türkiyeye ne zaman gelir fiyatı ne kadar olur o da muamma..
    Fiyatı da çok yüksek olmasa bari...

aynen garantisi sıkıntı olur. inşallah uygun fiyat da olur telefona ihtiyacım var çok bekletmeseler bari

Aynen üstad..Yaklaşık 5 senedir nokia 3500c kullanıyorum..
    Bir an önce uygun fiyatla gelsin de gömücem şu telefonu Canlı bomba mübarek

Bu arada alan arkadaşlara hayırlı olsun.. Ama 3,5 inç ekran yetiyor mu?Xperia Sola gelene kadar sabredemezsem alabilirim..
    Bi de sorum olcak..Ram yetiyor mu yani bi sorun yaşadınız mı?Xperia S te galiba sarı ekran problemi vardı galiba.Bu modelde o var mı?
    En önemlisi şarj nası gidiyor ve Sony nin servisi nerelerde var?Yani tek merkez mi?Garantisi varsa kaç yıl?
    Biraz uzun oldu kusura bakmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scheissenberg -- 16 Haziran 2012; 20:06:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

Telefonu bu gün Türkcellden kontratlı olarak aldım.Kutu içeriği bilgilendirme amaçlı bir video hazırladım,Biraz aceleye geldi,çekimde beyazlar parlamış ve kamera uzak kalmış ama kutu içeriği merak edenler için iş görecektir.

Video kalitesi için kusura bakmayın çok acele oldu :))))

Eline sağlık hocam gayet güzel bi kısa tanıtım olmuş

• Geçen hafta 739 liraya xperia neo v almıştım. Bu telefonun bu fiyata Türkiye'ye geldiğini görünce acayip pişman oldum. Keşke biraz daha bekleseydim.
    Tasarımı, kalitesi her şeyiyle mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmeto89

Geçen hafta 739 liraya xperia neo v almıştım. Bu telefonun bu fiyata Türkiye'ye geldiğini görünce acayip pişman oldum. Keşke biraz daha bekleseydim.
    Tasarımı, kalitesi her şeyiyle mükemmel.

Sanırım senin için hafızasının 4gb olması daha doğrusu kullanıcıya kalan kısmın 4gb olması problem değil,bro?
    Bana Xperia Sola hep Neo nun yeni versiyonudur diye gelmiştir de,o yüzden söyledim...
  • Sizce 512 MB Ram ICS'de yetersiz kalmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Sizce 512 MB Ram ICS'de yetersiz kalmaz mı?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1505421
  • Arkadaşlar yakın zaman içerisinde Xperia Neo V alıcaktım fakat Xperia U aklımı karıştırdı.Kullananlar arkadaşlar Neo V ile Xperia U arasında bir karşılaştırma yapabilirler mi ? Sizce hangisi alınmalı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Sizce 512 MB Ram ICS'de yetersiz kalmaz mı?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1505421

Verdiğiniz linke baktım, genelde pek stock rom kullanılmıyor anladığım kadarıyla. Ama yine de 512 mb ram de uygun ayarlar yapıldığı taktirde ICS in gayet iyi çalıştığından bahsetmişler. Tamam bunu anladık.
    Ama forumdaki HTC One X ve Samsung Galaxy S3 kıyaslamalarına baktığımda herkes One X'in Sense 4.0 arayüzünden dolayı daha çok ram yediğini ve 1GB lık ramde ancak 200-300 MB boşluk kaldığını; Galaxy S3 ün daha az ram yediğini, ram de daha fazla boş alan kaldığını ileri sürüyorlar.
    Hadi bu HTC'ye has bir durum diyelim. Ama aynı HTC Desire C - Golf modelinde 512MB ram ve Sense 4.0 arayüzüyle geliyor yine. Birisi 512 MB ram diğerisi 1GB, ikisinde de Sense 4.0 var ama birisi 700-800MB ram yiyor; ötekisi 300-400MB. Bu fark ekran büyüklüğü, ekran türü vs ondan mı kaynaklanıyor yalnızca?
    Xperia U da, sola da F/P ürünleri gibi duruyorlar değerlendirmeye değer görünüyorlar. Ama şu 512MB ram olayı beni de düşündürüyor...

• yav şu xperia sola biran önce çıksaydı bi, dayanamıyom gidip başka telefon alacağım yoksa. ne zaman çıkacağı hakkında net bir ilgisi olan var mı?
  • quote:

Telefonu bu gün Türkcellden kontratlı olarak aldım.Kutu içeriği bilgilendirme amaçlı bir video hazırladım,Biraz aceleye geldi,çekimde beyazlar parlamış ve kamera uzak kalmış ama kutu içeriği merak edenler için iş görecektir.

Video kalitesi için kusura bakmayın çok acele oldu :))))

Arkadaşım çok iyi bir unbox videosu hazırlamışsın, hiç sıkıntı yapma, Tim deki dummy tlf benim elimde minnacık kalmıştı ama kalınlığı belirgin ve rahatsız ediciydi- özellikle beyazı-. Fakat senin videoda gayet şık durmuş telefon, demek ki orjinalini incelemek lazım.
    o yüzden 3.5 ekrandan soğumuştum küçük gibiydi, 4gb hafıza sıkıntısına takılmadan genel görüşlerini yazar mısın tlf hakkında? Tasarım, kalınlık, malzeme kalitesi, ekran parlaklığı, şarj ömrü, stock rom da kasılma var mı, gereksiz Turkcell uygulamalar var mı ve kaldırılabiliyor mu?
    Bu soruları yanıtlarsan sevinirim. Ve en kısa zamanda kullanıcı videosu da bekliyorum.

• dostum video için teşekkürler,ben de tim den maketine bakmıştım hayal kırıklığı yaşamıştım,ama video da şık duruyor,daha detaylı incelemelerini bekliyoruz eyvallah..
  • kullananlar batarya ömrü ile bilgi verirlerse çok iyi olur, bekleme süresi bazı sitelerde 260 saat bazı sitelerde ise 460 saat olarak belirtilmiş,

android ve 260 saat akşamı bulmaz şarjı...
  • Benide eklermisin, telefon gayet performanslı. Şarjı dışında beğenmediğim özelliği yok diyebilirim.
  • kullanıcılar şarj konusunda bilgi verirlerse iyi olacak,

telefon çok yeni ve fazla kullanıcısı yok hali hazırda,

böyle bir platformda konu açılmışken kullananlar iyi / kötü biraz yorum eklerlerse çok faydalı olur...
  • 1.62 sar değeri nedir yahu

bu telefonun kutusuna dikkat öldürür yazsalarmış daha iyi olacakmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

1.62 sar değeri nedir yahu

bu telefonun kutusuna dikkat öldürür yazsalarmış daha iyi olacakmış

zaten kullananlardan da ses çıkmıyor,

bu sar meselesini ciddiye almak lazım galiba
  • Telefonun şarjı gerçekten kötü. Alt taraftaki ışığında buna etki ettiğini düşünüyorum. Işığı kapama yolu yokmuş sanırım. 10 dakika kaliteli bir oyun açtığımda şarz %5 - %10 arasında azalıyor ve ısı 40 - 45 derecelere kadar çıkıyor.(Telefonun arka kapağı oyun oynadığınızda elinizi terletecek kadar ısınıyor)

Birde dikkatimi çeken bir konuda ram 512 mb olmasına rağmen program 320 mi 360 mı böyle birşey gösteriyor rami Buda birden fazla uygulama açtığınızda sıkıntı yaratıyor.

Şarj ve ısınma* dışında önemli olumsuz yönleri olduğunu sanmıyorum.

Alacaklara tavsiye ederim
  • Ben alırken phone 3GS ile Xperia U arasında çok gittim gelldim.Ama aklım 3GS de kaldı.O yüzden 5 günlük teli satıyorum. 3GS alıcam.

Birde bu sar değerinden dolayı kulğımda deri dökülmeleri başladı ( Şaka len :)))

http://forum.donanimhaber.com/m_62274178/mpage_1/f_/key_//tm.htm#62274178

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 21 Haziran 2012; 20:10:05 >
  • Telefonu alanlardan ricam.. yüksek kalite de video cekip foruma koyabilirler mi
  • Kimse paylaşmaz ise bir ara HD video çekip buraya atarım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.