Şimdi Ara

***SONY XPERİA TİPO (ST21İ) ANA KONU DH*** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
6
Favori
21.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

şarjı kaç gün gidiyor bunun ?

sürekli oyun kamera müzik 24 saat rahat gidiyor daha hiç boşda bırakmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzer3

beyler 3 telefon arasında kaldı htc wildfire s ,motorola atrix,Sony Xperia Tipo benım sorum bu telefonun kullanan arkadaşlar ilk telefonu aldığınız boş önbellek miktarı ne kadardı, bu benım için önemli (örn htc chacha toplam 512 mb 380 işletim sistemi 90 mb kendi uygulamaları 40 mb boş ön bellek var)
    bu telefonda ne kadar boş ön bellek var fabrika ayarları durumunda

teşekkurler

şuan ram kullanım miktarıö 253 mb kullanılıyor 151 mb boş
  • bi navigasyon bulamazmıyız sesli felan araştıran varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozlakcix

bi navigasyon bulamazmıyız sesli felan araştıran varmı?

Naviteli tavsiye ederim. En dar ucra yerlere kadar kapsamlı sesli ve haritası sürekli günceleme alır ;) Forumlarda bulabilirsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osman_E

quote:

bi navigasyon bulamazmıyız sesli felan araştıran varmı?

Naviteli tavsiye ederim. En dar ucra yerlere kadar kapsamlı sesli ve haritası sürekli günceleme alır ;) Forumlarda bulabilirsn

deniyelim bakalım
  • merhabalar ben de aranıza katıldım. küçük bir android'e ihtiyacım oldugu için. tipo yu tercih ettim. desire c ile arasında kalmıştım ama tipo aldım. ekran 4 inçten geçince biraz farklı geldi. basmak istediğim yer dışında her yere basıyorum şu ara. alışacağımı düşünüyorum zamanla. benim sormak istediğim. bu ekranda bulunan bir sürü ıvır zıvır widget var bunları nasıl kaldırırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

şarjı kaç gün gidiyor bunun ?

Sürekli Max Payne, GTA 3 oynuyorum, 1 gün rahatlıkla gidiyor. Veri kullanımı açık olduğu zaman da çok şarj yiyor ama yine 1 gün götürüyor. Boş bırakırsan 5 gün falan gider belki de daha fazla. Ben denedim.

teşekkürler bilgi için
    Galaxy Mini 2 düşünüyordum ama bunun şarjı dediğin kadar iyiyse bunu da düşünebilirim.
    gerçi birkaç ay sonra almayı düşünüyorum ama...

• Xperia Tioo Cyanogen Mod 10 Jelly Bean :)

http://www.andro-park.org/2012/12/custom-rom-update-xperia-tipo-to-cm10-jelly-bean-stable-version8091.html

Kendim daha kurmadım yeterli araştırmamdan sonra kurmayı düşünüyorum.
    Denemek isteyen kurabilir ;)
  • Ben de Teknosa'dan 500 liraya almayı düşünüyorum. Yalnız cihazda 3G yok mu?
  • Hepsiburadadan biraz daha ucuza kapatabilirsin 3G var ama Ön Kamerası yok
  • arkadaslar bende suana kadar nokia 6303 kullanıcısıyım ve android bi telefona gecmek istiyorum...Az önce golddan mail geldi. 389Lira 12 taksit sizce nasıl?
  • Bende bu telefonu almak istiyorum siz içinden kulaklık çıkmıyor diyorsunuz ama genpa da ki Tipo satışının özelliklerinde kutu içerisinden kulaklık çıkıyor diye belirtiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baskanım10

arkadaslar bende suana kadar nokia 6303 kullanıcısıyım ve android bi telefona gecmek istiyorum...Az önce golddan mail geldi. 389Lira 12 taksit sizce nasıl?

Hocam ben baya araştırdım üst sınıf , orta sınıf telefonları 2.el orta sınıf almaktansa sıfırını tercih ettim.

Birde fiyat 800-900 tl ye çıktım hala telefon incelemesinde giriş seviyesi muhabbeti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murc-i -- 28 Şubat 2013; 0:14:12 >
  • kamera ayarlarını nasıl kullanıyorsunuz siz kameradan yana sıkıntım var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Bende bu telefonu almak istiyorum siz içinden kulaklık çıkmıyor diyorsunuz ama genpa da ki Tipo satışının özelliklerinde kutu içerisinden kulaklık çıkıyor diye belirtiliyor ?

bilemiyeceğim alan arkadaşlarımda var kutudan kulaklık çıkmıyor
  • quote:

quote:

Bende bu telefonu almak istiyorum siz içinden kulaklık çıkmıyor diyorsunuz ama genpa da ki Tipo satışının özelliklerinde kutu içerisinden kulaklık çıkıyor diye belirtiliyor ?

Teşekkürler bilgi için artık bir kulaklık içinde bu özellikte bir telefondan vazgeçemem yapacak bir şey yok resimlerde gördüğüme göre biraz kalın mı yoksa resimler de mi öyle acaba ? Kamera dan nasıl bir sıkıntı yaşıyorsunuz ? Ayrıca bir de telefonun yan taraflarından dokunmatiğin algılanmadığı söyleniyor doğru mu acaba ?

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler bilgi için artık bir kulaklık içinde bu özellikte bir telefondan vazgeçemem yapacak bir şey yok resimlerde gördüğüme göre biraz kalın mı yoksa resimler de mi öyle acaba ? Kamera dan nasıl bir sıkıntı yaşıyorsunuz ? Ayrıca bir de telefonun yan taraflarından dokunmatiğin algılanmadığı söyleniyor doğru mu acaba ?

evet biraz kalın dokunmatik açısından bi sıkıntı yok köşeler felan çok güzel işliyor kamera açısndan şöyle bi sıkıntım var ayarları nasıl yapsam daha verimli kullanabilirim onu merak ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet biraz kalın dokunmatik açısından bi sıkıntı yok köşeler felan çok güzel işliyor kamera açısndan şöyle bi sıkıntım var ayarları nasıl yapsam daha verimli kullanabilirim onu merak ediyorum.

Benim E71 den de kalın heralde Kamera açısından kullananlar daha rahat cevap verir . Teşekkürler

• telefonumda led flaş aydınlatmanın olmamasının zararını görüyorum harici bi led flaş yapımı veya güç yerine takılan eski sony ericson larda olan harici flaş lardan bulamazmıyızhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-sony-ericsson-harici-flas-113506030/detay
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.