Şimdi Ara

***SONY XPERİA TİPO (ST21İ) ANA KONU DH*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
6
Favori
21.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Osman_E

quote:

Orijinalden alıntı: bozlakcix

KAMERA VE EKRAN
    Kamerası sony yine konuşturmuş en kısa zamanda örnek resim yükleyeceğim otofocus yok ve flaş olmaması beni üzen yanları
    Ekranda gayet başarılı 1080p videoları çok güzel gösteriyor ama 3.2 biraz küçük ama 4.0 inş ve üstü gibi büyük ekranlı telefonlar sevmeyenler için tam.
    sonuç: galaxy s3 iphone 4 lerle gibi premium sınıf telefonlarda kıyaslanmaz tabiki ne kadar ekmek o kadar köfte 500 tl civarından alınabilecek en kaliteli telefon

1080p derken yanlışınız olmasın hocam. Mx Player'la 720p izlerken donmalar takılmalar var 1080p nasıl izletiyor bu telefon ?

Maxi Plus5 ZTE'nin telefonu pek önerebileceğim bir telefon değil. Şöyle anlatayım Turkcell 1 yıl civarında Maxi Plus satmayı bırakınca ZTE'den desteği çekecek ve ZTE artık o telefon için yazılım üretmeyecek. Vodafone 945'deki sorunları bir çoğunuz bilir. Yani Hat şirketine dayalı telefonları pek önermiyorum.

Sırtını Sony gibi birşey şirkete dayamak varken ZTE gülünç olur.

Maxi Plus'ın benckmark skorları 3500'lerde
    Benim Tipodaki Benchmark Skor'um 4300
    Quadrant Standart Skorum ise 1850 (HTC Desire HD ve Samsung Nexus S'i geride bırakan bir skor)

başka bir video oynatıcı kullanmalısın

• quote:

başka bir video oynatıcı kullanmalısın

Siz ne kullanıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalbear

quote:

Sony Xperia Tipo ST21İ
    Cihazı ben Turkcellden hiç taahhütname ile uğraşmadan 500 Tl ye aldım alırken galaxy ace galaxy gio maxi plus 5 ile kıyaslayarak aldım aralarında özellk hız kalite olarak tipo çok öndeydi gerçekten çok şık ve kaliteli bir cihaz gorilla glass ekran camı var en sevdiğim özelliği xLOUD ile müzik dinlemek başka sorularınızı beklerim almayı düşünen arkadaşlar uygulama paylaşımı felan.

***SONY XPERİA TİPO (ST21İ) ANA KONU DH***

Gold'da 399 lira. Kararsız kaldım. iPhone 3GS kullanıyordum ki; geçen gün kanepenin kenarından düştü ve 150 liralık masraf çıkardı. Geçici olarak kullanılabilir mi? Ben %50 internet ve %50 müzik paylaşımlı kullanacağım.

senin iphonedan daha fazla iş görür hocam

• genelde mobo yu yada vitamio kendi video oynatıcısıda olabilir siz birde task killer yükleyin açık programları kapatıpda açın 1080p video yu
  • S.a Öncelikle Sony Xperia Tipo Kullanan Arkadşlar Herkes Telefondan Kulaklık çıkmıyor . Diyor doğrumudur ? Lütfen Alan Arkadşlar Sölesin Kuzenime alcaz telefonu Netten Alcaz ama Çıkmıyorsa Dışarıdan Mı Alsak Diyorum Daha pahalı oluyor ölede Bi Cevaplarsanız Sevinirim Arkadaşlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kawastr TR

S.a Öncelikle Sony Xperia Tipo Kullanan Arkadşlar Herkes Telefondan Kulaklık çıkmıyor . Diyor doğrumudur ? Lütfen Alan Arkadşlar Sölesin Kuzenime alcaz telefonu Netten Alcaz ama Çıkmıyorsa Dışarıdan Mı Alsak Diyorum Daha pahalı oluyor ölede Bi Cevaplarsanız Sevinirim Arkadaşlar .

yok dostum öyle saçma bir durum olabilirmi 2-3 liralık kulaklıkları sertçe takıyorlar bişeyler yapıyorlar sonra vay efendim telefon bozuk 2-3 ay kadar oldu bende hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım
  • Kusra bakmayın Yanlış yazmışım neyse Özür Dilerim yani paket içeriğinden kulaklık çıkıyormu diye sorcaktım özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kawastr TR -- 11 Şubat 2013; 10:08:23 >
  • Evet kulaklık çıkmıyor maalesef.
  • kulaklık çıkmıyor diye saçma bi şey olabilirmi
  • Kutu içeriğinden Kulaklık çıkmıyor Diyor bi yerde arkadaş Bizde merak ettik sorduk
  • :-D :-D Kutu İçeriğinden kulaklık çıkmıyor evet. Nerden alirsan al var böyle sorun. Tabi bence sorun sayılmaz, dışarıdan alinca cok pahalıya denk geliyor 450 liraya aldım internetten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kawastr TR

Kutu içeriğinden Kulaklık çıkmıyor Diyor bi yerde arkadaş Bizde merak ettik sorduk

kusra bakmayın hocam yanlış anladım kusra bakmayın özür dilerim evet kutu içeriğinden kulaklık çıkmıyor malesef
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2134810

Konuda Tipo için Overlock yapıldığı söyleniyor.
    1Ghz hızda stabil çalıştığı söyleniyor. Kendim denemedim deneyen olursa sonuçları yazabilirse sevinirim ;)
  • Bu telefonu seviyorum :) (Canlı Lig Tv)

• quote:

Orijinalden alıntı: Osman_E

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2134810

Konuda Tipo için Overlock yapıldığı söyleniyor.
    1Ghz hızda stabil çalıştığı söyleniyor. Kendim denemedim deneyen olursa sonuçları yazabilirse sevinirim ;)

deneyecek varmı ? :D
  • Deneyecek kişinin wifi ve Bluetooth dan fedakarlık etmesi gerk :-D tam stabil olduğunda deneyeceğim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonmu xperia st23 miro mu ?
  • Miroyla büyük fiyat farkı var. O farkı verebileceksen Galaxy Wonder tavsiye ederim ;)
  • beyler 3 telefon arasında kaldı htc wildfire s ,motorola atrix,Sony Xperia Tipo benım sorum bu telefonun kullanan arkadaşlar ilk telefonu aldığınız boş önbellek miktarı ne kadardı, bu benım için önemli (örn htc chacha toplam 512 mb 380 işletim sistemi 90 mb kendi uygulamaları 40 mb boş ön bellek var)
    bu telefonda ne kadar boş ön bellek var fabrika ayarları durumunda

teşekkurler
  • Sıralama yapacak olursam 3 telefon arasında en iyi
    1.Motorola Atrix
    2.Tipo
    3.Wildfare S
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.