Şimdi Ara

Sony Xperia SP mi ? Samsung Galaxy S3 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki telefon arasında kararsız kaldım.Xperia SP için kamerası kötü deniliyor ne derece doğrudur kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi ? 8GB Sabit Depolama alanı bana yetersiz gelecektir uygulamaları SD Kart'a taşıma şansım var mı ? Dört Çekirdek işlemciye Çift Çekirdek tercih edilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Arkadaşlar bu iki telefon arasında kararsız kaldım.Xperia SP için kamerası kötü deniliyor ne derece doğrudur kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi ? 8GB Sabit Depolama alanı bana yetersiz gelecektir uygulamaları SD Kart'a taşıma şansım var mı ? Dört Çekirdek işlemciye Çift Çekirdek tercih edilir mi ?

Nexus 4'üde araştır derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskici34

nexus 4 ünde hafıza arttırılmıyor. sıkıntı olmasın.ayrıca nexus 4 ün kamerası sony den daha mı iyidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fberen

quote:

nexus 4 ünde hafıza arttırılmıyor. sıkıntı olmasın.ayrıca nexus 4 ün kamerası sony den daha mı iyidir?

Bende senin gibi telefon almayı düşünüyorum ve araştırıyorum. Kamerasına internetten bakabilirsin. 16 GB benim için yeterli ama sana yetmiyorsa tabi senin bilceğin iş. Ama performans olarak çok iyi bir telefon. Ram olarak S3ten üstün. SP hakkında çok bilgim yok ama benim aklıma 1100-1200 tl civarı alabilceğim en iyi telefon Nexus 4 gibi geldi. Tek kötü yanı bataryanın çıkarılamaması ve hafızanın arttırılamaması.
  • quote:

kamera karşılaştırmasına nerden bakabilirim?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu iki telefon arasında kararsız kaldım.Xperia SP için kamerası kötü deniliyor ne derece doğrudur kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi ? 8GB Sabit Depolama alanı bana yetersiz gelecektir uygulamaları SD Kart'a taşıma şansım var mı ? Dört Çekirdek işlemciye Çift Çekirdek tercih edilir mi ?

Hocam Nexus 4 güzel telefon ama kamerası pek hoşuma gitmedi bir de şimdi one s i inceledim kafam daha çok karıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam Nexus 4 güzel telefon ama kamerası pek hoşuma gitmedi bir de şimdi one s i inceledim kafam daha çok karıştı.

Çok fazla seçenek var gerçekten; One X mi alsam, S3 mü alsam, biraz daha para koyup üst sınıf mı alsam? 1 haftadır bende tam muallaktayım ama Nexus 4 sistemsel olarak en tatmin edici geldi bana. Kameraya ben pek öncelik vermiyorum yani normal bir çekim kalitesi beni mutlu eder ki bu da Nexus 4'de var. Hafıza olarak 16 gb bana yeterli. Başkasına az. Hani birazda kendi kullanımın ve içine sinmesine göre tercih yap. Ben sana en iyi Mercedes arabayı getirsem senin aklın yine Bmw'nin aynı segment aracında olacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çok fazla seçenek var gerçekten; One X mi alsam, S3 mü alsam, biraz daha para koyup üst sınıf mı alsam? 1 haftadır bende tam muallaktayım ama Nexus 4 sistemsel olarak en tatmin edici geldi bana. Kameraya ben pek öncelik vermiyorum yani normal bir çekim kalitesi beni mutlu eder ki bu da Nexus 4'de var. Hafıza olarak 16 gb bana yeterli. Başkasına az. Hani birazda kendi kullanımın ve içine sinmesine göre tercih yap. Ben sana en iyi Mercedes arabayı getirsem senin aklın yine Bmw'nin aynı segment aracında olacak.

Haklısın hocam xperia SP ninde görünüşü çok güzel bu yüzdende kararsız kaldım artık bir karar vericez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.