Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tehşir ürünü vardı orda siyah bitane sonra beyaza bakmak istedim onun dışında getirdi müşterilere göstermek için açıyoruz sorun yapmadım , telefonu orda açtım ilk fabrika ayarlarını görünce ilk kez açılmıştır dedim kasaya ödemeye gittim ama sim kartı takmadıkça her açtığında aynı ayarları soruyormuş bunu da evde öğrendim bugün 7.günü doldu telefondan memnunum aslında ama biraz şarjı çabuk gidiyor ve bant olayı kafamı karıştırdı ama paylaştığım videodada var bant yani sony takıyor fabrikada diyor bikaç sitede
  • hakan_sp kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,
    Söylediğiniz uygulamaların çoğu telefonun içinde gelen uygulamalardır. İstemediklerinizi güncellemelerini kaldırdıktan sonra devre dışı bırakmanız ya da kaldırmanızı tavsiye edebiliriz. İlk kez kullandığınızı göz önüne alırsak stock rom işinizi görecektir ki burada bulunan çoğu kişi de garanti süresi bitmeden rom atmayacak ya da güncellemenin ne getireceğini görmek için tekrar özgün rom'a dönmekle uğraşmamak için rom yklemiyor.
    Şarj elbette 1 ay süre boyunca adam akıllı oturmayacaktır. İlk 3 hafta boyunca telefonun şarj süresi olduğunu düşünebilirsiniz ama bilin ki her gün telefonunuzu şarja takmanız gerekecek. Bu şu an dünyada bulunan enerjiyi kimyasal olrak depolamadan daha ileriye gidemediğimizden oluşan bir sorundur. Li-ion batarya ile alabileceğimiz verimi bize sağlayan bir telefonumuz var. 2. aydan sonra telefonunuzla ne yaptığınızda ne kadar şarjınızın gideceğini daha açık bir şekilde görebileceksiniz. Klavuzun ve benim tavsiyem her gün en az bir kere telefonunuzu kapa-aç yapmanız. Bunun nedeni arka planda çalışan uygulamalarınızı bazen clean master ya da battery doctor gibi uygulamalar ile kapatamayıp ancak telefonu yeniden başlatarak sonlandırmanızdır. Bilin ki ram'de yer 50 mb'nin altına inmeden herhangi bir sıkıntı yaşamadan telefonunuzu kullanabilirsiniz. Google Chrome ile gelen telefonunuzda tarayıcı olarak google chrome kullanmamanızı öneririm çünkü bataryayı diğer telefonlardan daha çabuk bitiriyor. Daha çabuk bitirmesinin nedeni ise çift çekirdeği kullanarak işlemlerini uygulamasıdır. O tarayıcıda herhangi bir sayfada yazı okurken bile çift çekirdeğinizin çalışmasının gereksiz olduğundan söz ediyorum. Bunun dışında tavsiye edebileceğim bir iki uygulama var. Sıralayım;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=kerokawa.jp.Xled
    Bu uygulamayı yükledikten sonra ekrana widget oalrak eklemeniz gerekiyor. bunu elinizle yapmanızın nedeni kendisinin buna izni olmaması...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonymobile.extras.liveware.extension.smartkey
    Bu da telefonumuzun kutusundan çıkıp mikrofonunun yanında tuşu bulunan kulaklığımız ile neler neler yapabileceğimizi bize gösteren küçücük bir uygulama. Bir kez kurun sonra telefonu cebinizden çıkarmanıza bile gerek duymayacaksınız

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irafa.hdwallpapers
    Bu da son olarak önerebileceğim duvar kağıtlarını değştirmeyi sevenler için internetten istediğinizi bulmanıza yarayacak katogarilere ayrılmasını hiç kullanmadığın güzel bir uygulama. Siz kullanın tabi, bazı hayvanlar çok güzel olabiliyor ya da manzaralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

beyler şu telefona uygun eski usül içi kadife dışı deri üstten veya yandan çekmeli kılıf arıyorum duyan gören varsa beri gelsin

eski usül dediğiniz şu kemere falan takılan tiplerdense eğer, ebay da bi sürü var hocam, ben nilkin e bakarken görmüştüm orda
  • renavatio999 kullanıcısına yanıt
    o kadar eski değil

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD  8MP da 3264 x 2448 px  TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS||

fotoğraftaki modelin bizim telefon versiyonunu arıyorum kısaca

• guncelleme ne zaman gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben telefonu alalı 4 ay oldu şarj konusunda çok memnundum ama son 1 haftadır iyi değil hiç. 1 günü çok zor çıkarıyorum. Stamina mod'da bile ortalama gösterilen süre 10 saat falan. Gece %100'de stamina modda bıraktım uyandığımda %77'ydi ki en fazla %97 falan olmuşluğunu görmüştüm. Neden olabilir böyle? Eskisine göre daha fazla kullandığım da yok telefonu.
  • Perioisis P kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim linklerdeki uygulama'ları deneyeceğim arka plandaki bazı uygulamalarda devre dışı bırakma yok durdurmaya zorla var net kapalıyken bile haritalar google falan var

• shadow93 kullanıcısına yanıt
    Staminayı kapayın sonra

Uygulamalar>tümü>eko modu kontrolörü'ne girin ordan verileri temizle deyin sonra telefonu kapayın 5-6 sn sonra tekrar açın o zaman eski performansa dönüyor. Ben 10 günde bir yapıyorum bunu

• -FoundeR- kullanıcısına yanıt
    Dün bende de şarj problemi oldu hızlı düşüyordu ve stamina modu açık yada kapalı olsada kalan süreyi aynı gösteriyordu arkadaşın dediği gibi yaptım,biyerden okumuştum orda ek olarak durmaya zorlaya da basın diyordu. yaptım açtım şarjda farketti anlamadığım konu yazılımsal bişey şarj doluluğunu nasıl değiştiriyor,yada değiştirmiyor bitmediği halde bittimi gösteriyor şarjı
  • Z ye 4.3 geldi gençler darısı başımıza
  •  |SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD  8MP da 3264 x 2448 px  TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS||

Xperia sp tam bir müzik telefonu

Telefonun özelliklerinden en sevdiğim olanıda walkman menüsü bilgisayardan attığım herhangi bir şarkının ismi bilgileri eksik olsa bile ayarlardan toplu şekilde yada tek tek müzik bilgilerini (albüm kapağı tam ismi şarkı tipi vs) indirerek daha sonra SensMe channels özelliği ile bunları dinlendirici, hafif,neşeli,ritmik vs katagorize ediyor,bence bu pratik güzel bi özellik,, arka tema alttan ledden gelen ışıklarında uyumu çok iyi duruyor.

oyun fazla oynamam ama performansını test etmek için grafikli olsun diye 1gb Gt racing 2 oyununu indirdim kasılma falan yok çok iyi bilgisayar oyunundan farksız

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD  8MP da 3264 x 2448 px  TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS||

• xperia t guncellemesi ne zaman gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

o kadar eski değil

fotoğraftaki modelin bizim telefon versiyonunu arıyorum kısaca

Bunu da görmüştüm ebay da fakat adı ne diye geçiyor bilmiyorum binlerce çeşit içinde şansa kadere bulabilirsen artık :)

• shadow93 kullanıcısına yanıt
    Son yüklediğin uygulamaları denetle. Ben minimalistic adlı uygulamayı yüklediğimde aynı sorunu yaşamış ve kaldırmıştım.
  • bilmiyorum fark ettiniz mi araba yarışlarında telefonu sağa sola çevirdiğinizde sensörün çok kötü olduğunu göreceksiniz.
    evde 2 tane akıllı telefon olduğu için aynı oyunda test etme fırsatı buldum.
    sıradan bir köşeyi dönmek için telefonu neredeyse ters döndürecektim :) diğer telefonda ise insan gibi çevirince dönüyordu.

tam bir hayal kırıklığı açıkçası sensörü de
  • Sertifika onaylandı hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaxioN_01 -- 24 Aralık 2013; 0:22:30 >
  • az önce baktım yoktu evet şimdi sertifika alınmış. bu iyi haber. hadi bakalım bize ne zaman gelecek 4.3 neler getirecek. arayüz inşallah z1 gibi olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

bilmiyorum fark ettiniz mi araba yarışlarında telefonu sağa sola çevirdiğinizde sensörün çok kötü olduğunu göreceksiniz.
    evde 2 tane akıllı telefon olduğu için aynı oyunda test etme fırsatı buldum.
    sıradan bir köşeyi dönmek için telefonu neredeyse ters döndürecektim :) diğer telefonda ise insan gibi çevirince dönüyordu.

tam bir hayal kırıklığı açıkçası sensörü de

dr. driving adlı uygulama ile denedim ve istediğim hassasiyette döndürebiliyordum. Şöyle bir açıklama yapmama izin ver. Bazı uygulamalar yazılımından dolayı sensörün algı aralığını kendi yazılımı ile sana yansıtırken iyi ayarlayamıyor. Uygulamadan kaynaklandığını düşündüğüm küçük bir sıkıntı.
    sensörünüzün sıkıntılı olup olmadığını anlamanız için bunu denetleyebileceğiniz uygulamalar bulunuyor.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.