Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ouzqan

4.4 şu an için muallak ta ne olacağı belli değil ama 4.3 te stabil durumda .Ahize sesi kişiye göre değişir ama benim için gayet tatminkar .Kamera 8 mp değilde daha çok 3.2 gibi vasata yakın performans veriyor . Ses te ben hiç bir problem yaşamadım gayet iyi .Kasma boğma falan yapan bir cihaz değil gayet akıcı o telefon teshir telefonu bizim millet almasa bile bu da neymiş diye kurcaladığı için onun kendine hayrı kalmamıştır .

Eğer almak istiyorsan paralel ithalat al bence aradaki fiyat farkına değmez .800-900 arası gayet alınabilir bir telefon ama 2. el alma ihtimalin var Z ye falan yönel derim .

cevap için saol. ikinci el temiz z bulsam kaçırmam zaten ama güvenilmiyor işte :S.
  • Herkese Merhaba.

Arkadaşlar Sony Xperia Sp telefonum arızalandığı için ANAKARTI SAĞLAM arızalı uygun fiyatlı Xperia SP arıyorum.

Satmak isteyen arkadaşlar olursa mesajlarını bekliyorum.
    Teşekkürler. İyi Çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gabra13

Arkadaşlar sp 4.4. kitket güncellemesi aldımı? cihazın ahize sesi ne düzeyde? ( x10 mini var bende ve karşı tarafın sesi düşük geliyor bu nedenle sony kafamı kurcalıyor) kamera tatmin edicimi bi 8 mp lik kameraya göre? ses noktasında ciddi sıkıntılımı? (bi çok yerde özellikle bu şikayet var). günlük kullanımda nasıl? kasma boğma oluyormu? ( bir teknosa mağzasında inceleyim dedim bin pişman oldum. nereye girmek istesen kasıyordu, gerçi cihaz bozuktu büyük ihtimal çünki dokunmatiğide işlemiyordu arada)
    cihazı almayı düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

eskı sıkıntıların cogu gıderıldı,wıfı ses dokunmatık hep gecen kıs olan sorunlardı aylardır gayet ıyı,kamera yeterlı ozellıkle gunduz gayet ıyı,magazadkı cıhazlar genelde haftalarca rafta yatan arka planda tonla program acık sısmıs,belkı guncellemesı bıle yapılmamaıs cıhazalrdır saglıklı bılgı vermez,aylarca sp kullandım es dost cevreme aldırdım,herkes gayet memnun,zaten bu fıyata bu gucte donanım baska modelde yok suan ıcın.kendım G2 aldım satmaya kıyamadım esıme verdım kullanıyor,sırf sp ıcın aleyhınde yazan fake nıckler oldugunu bılıyorumda uzun hıkaye bosver..

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

4.4 şu an için muallak ta ne olacağı belli değil ama 4.3 te stabil durumda .Ahize sesi kişiye göre değişir ama benim için gayet tatminkar .Kamera 8 mp değilde daha çok 3.2 gibi vasata yakın performans veriyor . Ses te ben hiç bir problem yaşamadım gayet iyi .Kasma boğma falan yapan bir cihaz değil gayet akıcı o telefon teshir telefonu bizim millet almasa bile bu da neymiş diye kurcaladığı için onun kendine hayrı kalmamıştır .

Eğer almak istiyorsan paralel ithalat al bence aradaki fiyat farkına değmez .800-900 arası gayet alınabilir bir telefon ama 2. el alma ihtimalin var Z ye falan yönel derim .

Hocam 3.2 dediğiniz gece çekimidir sanırım gündüz ışıkta iyi fotoğraflar çekilebiliyor diye duydum sonyden beklenmeyen davranış kamera konusunda..

• Ayrıca arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorumda aklımda bazı sorular var.
    Arka kapak bi süre sonra gevşiyor mu ?
    Telefonla internette gezerken ne kadar ısınıyor yada oyun oynarken ?
    Sd karta oyun atılıyor mu ?
    Ön kamera selfie çekilmeyecek kadar mı kötü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: gabra13

Arkadaşlar sp 4.4. kitket güncellemesi aldımı? cihazın ahize sesi ne düzeyde? ( x10 mini var bende ve karşı tarafın sesi düşük geliyor bu nedenle sony kafamı kurcalıyor) kamera tatmin edicimi bi 8 mp lik kameraya göre? ses noktasında ciddi sıkıntılımı? (bi çok yerde özellikle bu şikayet var). günlük kullanımda nasıl? kasma boğma oluyormu? ( bir teknosa mağzasında inceleyim dedim bin pişman oldum. nereye girmek istesen kasıyordu, gerçi cihaz bozuktu büyük ihtimal çünki dokunmatiğide işlemiyordu arada)
    cihazı almayı düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

eskı sıkıntıların cogu gıderıldı,wıfı ses dokunmatık hep gecen kıs olan sorunlardı aylardır gayet ıyı,kamera yeterlı ozellıkle gunduz gayet ıyı,magazadkı cıhazlar genelde haftalarca rafta yatan arka planda tonla program acık sısmıs,belkı guncellemesı bıle yapılmamaıs cıhazalrdır saglıklı bılgı vermez,aylarca sp kullandım es dost cevreme aldırdım,herkes gayet memnun,zaten bu fıyata bu gucte donanım baska modelde yok suan ıcın.kendım G2 aldım satmaya kıyamadım esıme verdım kullanıyor,sırf sp ıcın aleyhınde yazan fake nıckler oldugunu bılıyorumda uzun hıkaye bosver..

cevap icin saolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• reodentreomantik R kullanıcısına yanıt
    Bunlara da ben cevap vereyim . Zamanla gevşeme değil daha çok sıfır aldığında hafif bir boşluk var ama ancak bastırınca anlarsınız oda her yerinde şarj girişinin orda birde üst köşelerde . Benim gördüğüm 5 cihaz böyleydi . İncelemeye gittiğinizde kendiniz bakarsanız daha iyi olur . İnternette ne 3G de nede Wi-fi da benim telefon ısınmadı oyun oynarken eğer yüksek boyutlu güçlü oyunlar açarsanız 46 maximum sıcaklığaÖn kamera ile selfie çekmeye çalışma bile bozuk benim telefon de daha iyi .
  • Güncellemeye doyamadılar WALKMAN 'i. Geldi yine..
    4.4 beklerken hala bunlar geliyo

8.4.A.3.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sui_cast -- 12 Ağustos 2014; 22:23:43 >
  • Acaba bu güncellemeler 4.4 gelmeyecek gibi bir şeyin habercisi mi? O zaman gerçekten ayıp eder sony.

• reodentreomantik R kullanıcısına yanıt
    ben ilk aldigimda arka kapak gevsekti. sonra telefonu ilk kez zorladigimda ve isindiginda kapakta tam oturdu. internette dolasirken vucut isin kadar isiniyor yaklasik, oyle diyim, ilik yani. oyun oynarken ise tabikide isiniyor ama elini falan yakmaz

• arkadaslar ben 3 aydır sony xperia z kullanıcısıyım.benim telefonun sarj soketi kırıldı ve garantiye göndermiştim.telefon bugun elime ulastı ama telefon cok kasıyor.bunun nedeni ne olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: returned58

arkadaslar ben 3 aydır sony xperia z kullanıcısıyım.benim telefonun sarj soketi kırıldı ve garantiye göndermiştim.telefon bugun elime ulastı ama telefon cok kasıyor.bunun nedeni ne olabilir

yok sp burasi

• arkadaşlar acil cevap lazım işe gidicem bugün telefonuma ihtiyacım var sabah kalktım bir baktım telefon kendi kendine kapanmış sonra açtım maillerime,whatsapp a ve facebook a baktım sonra birden ekran kapandı telefon 3 kere titredi. Tekrar açtım yine aynı şeyi yaptı bunun sorunu ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: returned58

arkadaslar ben 3 aydır sony xperia z kullanıcısıyım.benim telefonun sarj soketi kırıldı ve garantiye göndermiştim.telefon bugun elime ulastı ama telefon cok kasıyor.bunun nedeni ne olabilir

telefonu şarj et bi kaç saat kapalı kalsın sonra kullan şarj soketiyle alakalı bi sorun yok ortada bazen serviste açık kalıyor günlerce ondan , bu olmazsa bi temiz onarıma geç diyecek pek bişey yok bu konuda :D
  • benim sorunumla ilgili bir fikriniz var mı hocam?
  • son zamnlarda virüslü bi uygulama kurmuş olabilirsiniz ondan böyle olabiliyor yada şarjınız çok azdır böyle olur yada telefon çok ısınır kendini otomatik kapatır bunların dışında rami bi anda fazla uygulama zorluyordur çok kastığı için telefon kapanıyordur
    bunlardan biridir benim bildiğim başka bi sorun olacağını sanmıyorum
    @Sempoz34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pixelist -- 13 Ağustos 2014; 10:36:45 >
  • Sürekli gelen bu uygulama güncellemeleri (walkman, albüm, vs) sadece bize mi geliyor yoksa tüm xperia'lara mı?
    Hepsine geliyorsa bunlara bakıp sp güncelleme almayacak demek mantıklı olmaz..

Ama güncelleme ömrünü doldurmakta olan sp'ye .207 gibi android sürümünü değil de sadece versiyon değiştiren güncellemeler geliyorsa bu bizi üzecek bir haber olabilir.. Yine de 4.4 güncellemesinden umutluyum.
  • sui_cast S kullanıcısına yanıt
    Walkman uygulaması sadece Sp ye özel bir uygulama değil öyle bir mantık nasıl kurdunuz (sadece siz değil 1-2 kişi daha demiş ) . Walkman social app album movies Kamera uygulamaları çoğu xperia cihazının uygulaması olduğu için hemen hepsine geliyor . Sp nin 4.4 güncellemesini alıp almayacağını ancak resmi açıklama yapılırsa bilebiliriz .

207 sürümü sadece versiyon değiştirme değil hocam o güncelleme eğer çıktısa mutlaka bir şeyi düzeltiyordur . T mobile operatörünün olduğu tarafa dağıtımı yapıldı . Demek ki T mobile ile ilgili bir sıkıntı vardı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelist

son zamnlarda virüslü bi uygulama kurmuş olabilirsiniz ondan böyle olabiliyor yada şarjınız çok azdır böyle olur yada telefon çok ısınır kendini otomatik kapatır bunların dışında rami bi anda fazla uygulama zorluyordur çok kastığı için telefon kapanıyordur
    bunlardan biridir benim bildiğim başka bi sorun olacağını sanmıyorum
    @Sempoz34

telefonu gece şarja taktım 100 olunca çıkardım sonra sabah bir kalktım kendiliğinden kapanmış
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Sen hepten yanlış anlamışsın hocam beni :)

zaten o 1-2 kişinin yorumlarına istinaden yazdım ben onu :)

Ayrıca bir şey düzelmeyecekse , değişmeyecekse versiyon niye güncellenir ki? Ben boş yere geldiğini mi iddia ettim o güncellemelerin :) İlla ki bir şeyler değişecek düzelecek..
  • 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.