Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu günlerde telefon ekranının en üst kısmı dokunmatiği algılamama sorunu yaşattı. Önce biraz ısınmıştı telefon 3d bir oyun oynarken ilk kez ozaman oldu. Sonra sıcak havada dışarda kullanımda devam etti. aşırı sıcağa maruz kaldığında olduğuu düşünüyordum çünkü daha sonra denemelrimde 3d oyunu fazlaca oynadığımda ve oanda etrafımdaki ısıda yükske odluğunda fazla ısınınca bu sorunu yaşadığımı gözlemledim. Fakat az önce püfür püfür klimalı işyerinde de bu durumu yaşadım. inşallah donanımsal değilde yazılımsal bir problemdir. yazılım onarım güncellemesi yaptım fakat durum değişmemişti. Ama fabrika ayarlarına sıfırlamadan yapmıştım. bunu yaşayan veya fikri olan arkadaşlar yazlımsal olma ihtimali nedir durumun sizce ?
  • valentino_vip kullanıcısına yanıt
    Bu sorundan gönderen kişinin ekran paneli değişti. 2-3 gün serviste kaldığını sonra eline ulaştığını belirttiğini de hatırlıyorum. Garanti içindedir.
  • Zey4li kullanıcısına yanıt
    CPU Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7
    GPU PowerVR SGX544

A-7 mimarisini önermiyorum.
    ekran kartı ile ilgili bilgim yok.
    Daha ince, ekranı daha büyük ama çözünürlük daha artmadığı için keskinlik biraz düşse de benim gözüm 250 için yeterli diyor.
    Bataryası benzer. Android 4.2 ile gelmiş ama sürüm güncellemesi alıp almadığını bilmiyorum. 2013'te piyasa sürüldüğüne göre bu konu yu öğrenebilirsiniz.

Bu da kaynak:http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_g700-5633.php
  • Merhabalar.. Bi sorum olacak..
    Bu elektronik cihazların garantisi kaç yıl oluyordu. 1 yıl mı 2 yıl mı? 1 yılı yeni doldurdum daha bir kaç gün oldu. Telefonun ekranı sıcaklarda saçma sapan tepkiler vermeye başladı.. Bazen hiç tepki vermiyor çoğunlukla da saçma sapan işlemler yapıyor.?

Bugün daha iyi nispeten..

Android 4.4'e en çok ihtiyacımız olan şu günlerde garantisiz ekran değişimi yaşatmasın bana bu cihaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sui_cast -- 7 Ağustos 2014; 15:00:00 >
  • Arkadaşlar telefonumu satım yeni bir tel almak istiyorum. 550 TL nakitim var istanbuldyim cihazın temiz olması onceligimdir full kutu olursa çok iyi direk elden yarin veya hafta sonu almak istyrm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sui_cast

Merhabalar.. Bi sorum olacak..
    Bu elektronik cihazların garantisi kaç yıl oluyordu. 1 yıl mı 2 yıl mı? 1 yılı yeni doldurdum daha bir kaç gün oldu. Telefonun ekranı sıcaklarda saçma sapan tepkiler vermeye başladı.. Bazen hiç tepki vermiyor çoğunlukla da saçma sapan işlemler yapıyor.?

Bugün daha iyi nispeten..

Android 4.4'e en çok ihtiyacımız olan şu günlerde garantisiz ekran değişimi yaşatmasın bana bu cihaz :)

2 yıl.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • büyük bir sorunum var,konuma bakabilirmisiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_91819627/f_//tm.htm#91819627

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnevel92 -- 7 Ağustos 2014; 18:40:51 >
  • teleservise yollamıştım,iki sorunum vardı kamerada toz sorunu sadece onu düzeltmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnevel92 -- 7 Ağustos 2014; 18:33:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

teleservise yollamıştım,iki sorunum vardı kamerada toz sorunu sadece onu düzeltmişler.

Plez1er sen misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonNn_

quote:

Orijinalden alıntı: tnevel92

teleservise yollamıştım,iki sorunum vardı kamerada toz sorunu sadece onu düzeltmişler.

Plez1er sen misin?

yanlış linki kopyalımışım pardon,
  • tnevel92 kullanıcısına yanıt
    hiç yaşamadım, bu forumda ilk kez okuyorum (Sp için)
  • Beyler xperia p me 400 liraya musteri buldum kiyamadigim ilk goz agrimi sattim yerine sp almayi dusunuyorum ne dersiniz ?

• sony nin kendi sitesinde sp nin sayfasında en altta Android 4.4. inceleniyor yazıyor,gelmeyecek olsa öyle bir şey yazarlar mıydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekmi Şarraki

sony nin kendi sitesinde sp nin sayfasında en altta Android 4.4. inceleniyor yazıyor,gelmeyecek olsa öyle bir şey yazarlar mıydı

Daha önceden gelecek olarak yazıyordu 4.3 gelince inceleniyora döndü. Her şey olabilir.

• quote:

sony nin kendi sitesinde sp nin sayfasında en altta Android 4.4. inceleniyor yazıyor,gelmeyecek olsa öyle bir şey yazarlar mıydı

...

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD  8MP da 3264 x 2448 px  TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS||

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

...

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD  8MP da 3264 x 2448 px  TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS||

Yıl oldu bu paylaşım yapılalı. Hindistan sony ye göre de sizde bu ay içinde verilecekti. Asparagas yayınlar onlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

quote:

...

Yıl oldu bu paylaşım yapılalı. Hindistan sony ye göre de sizde bu ay içinde verilecekti. Asparagas yayınlar onlar.

Valla eylulde verılecekse,daha dogrusu verılırse paylasımının kac ay once olduguna hıc bakmam,versınde ısterse cıhazı cıkartırken kutuya yazsalar eylul 2014 te guncelleme dıe,asparagasa bırsey dıyemem olabılır,ınsallah dogru cıkar kı 2015ı de guncel gecırır sp

• quote:

quote:

quote:

quote:

...

Valla eylulde verılecekse,daha dogrusu verılırse paylasımının kac ay once olduguna hıc bakmam,versınde ısterse cıhazı cıkartırken kutuya yazsalar eylul 2014 te guncelleme dıe,asparagasa bırsey dıyemem olabılır,ınsallah dogru cıkar kı 2015ı de guncel gecırır sp

Z nin bile oldukça güzel fiyatlara bulunabildiği bu zamanda sp nin 4.4 ü geçtim L yi almasının bile bir önemi kalmadı artık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

...

Z nin bile oldukça güzel fiyatlara bulunabildiği bu zamanda sp nin 4.4 ü geçtim L yi almasının bile bir önemi kalmadı artık.

fıyat yada sıfırdan ılk alım baska bır acı bırsey dıyemem,ben halı hazırda almıs kullanan kısıler ıcın dıyorum,yoksa bende g2 yı 1700den aldım subatta,suan durum ortada..

• quote:

Sp 750TL, http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-sp-8gb-cep-telefonu-123618738?mpch=ads&ggap_s=akakce&ggap_m=ocs&ggap_n=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

Z en düşük 1050TL, http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-xperia-z-fiyati,965378.html

300TL fark var.. 750yi veren 1050ye çıkamayabilir, o bakımdan bence Z uygun değil. Sonuçta üstüne 2 model daha çıktı. Ama 1050yi veren 70 daha koyup 1120ye de çıkar o zaman da bunu alır http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-lg-g2-d802-16gb-fiyati,1333750.html

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.