Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reodentreomantik

Arkadaşlar ön kamera ile bi fotoğraf çekip atarmısınız ?

Buyrun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun ekran görüntü kalitesi nasıl. tft olduğu için çok soluk diyenler var ben anlamadığım için soruyorum.
    bide kitkat yada android L olmazsa ne olur telefon çok mu kötü olur kullanılmaz halemi gelir
    telefondan anladığını iddaa eden bi arkadaş var kafamı allak bullak etti bi diyo moto g al IPS ekranı var android L olacak
    bi diyo sp al kamerası iyi gpu iyi
    bunların ne olduğunu bile bilmiyom ama.
    sizce hangisini alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadminatör

telefonun ekran görüntü kalitesi nasıl. tft olduğu için çok soluk diyenler var ben anlamadığım için soruyorum.
    bide kitkat yada android L olmazsa ne olur telefon çok mu kötü olur kullanılmaz halemi gelir
    telefondan anladığını iddaa eden bi arkadaş var kafamı allak bullak etti bi diyo moto g al IPS ekranı var android L olacak
    bi diyo sp al kamerası iyi gpu iyi
    bunların ne olduğunu bile bilmiyom ama.
    sizce hangisini alayım

aklima gelmisken onu da yazayim (anladigini iddia eden ben degilim )

hocam sp de tft ekran vardir, tft = renkleri en gercekci ve dogru veren ekrandir ki zaten sonylerde ekran cozunurlugunu artiran bravia engine 2 var. Fakat belirteyim ki bu ekrana yandan veya sagdan soldan bakinca goruntu dikeyden bakildigi gibi net olmaz, net gorunmez.

son olarak tft ekranlar fiziken gayet saglamdir, ips ekranlarin saglamligini pek bilmesem de bizim sp konusunda telefonu dusurup ekranini kiran kisi hatirlamiyorum... (masallah)

ips ekrana gelince; telefona yandan, alttan, ustten nerden bakarsaniz bakin ekrandaki goruntu dikey bakis acinizdaki goruntuyle aynidir

• yok hocam seni kastetmedim. yanlış anlaşılma olmasın benim iş arkadaşı o.
    zaten senden ve stevejones ten aldığım bilgilerden sonra sp siparişini verdim. ikinizede çok teşekkür ederim.
    ilk akıllı telefonum olacağı için çok memnun kalacağımdan eminim. telefon özelliklerinden anlamadığımdan beni en cok etkileyen şey altıındaki ışık oldu
  • quote:

yok hocam seni kastetmedim. yanlış anlaşılma olmasın benim iş arkadaşı o.
    zaten senden ve stevejones ten aldığım bilgilerden sonra sp siparişini verdim. ikinizede çok teşekkür ederim.
    ilk akıllı telefonum olacağı için çok memnun kalacağımdan eminim. telefon özelliklerinden anlamadığımdan beni en cok etkileyen şey altıındaki ışık oldu

hayırlı olsun o ısıklara bende tav olmustum bılumum samsungcuların agzı acık kalmıstı gelır gelmez almıstm ben spyı kımse bılmezdı o zaman
  • Root atmak istiyorum ama düzgün bir kaynak bulamadım. İngilizcem yok. Türkçe tane tane anlatan bir adres varmı.
  • the_japan kullanıcısına yanıt
    dadminatör kullanıcısına yanıt
    Bende bir şey eklemek istiyorum bu ekran muhabbetine

öncelikle belirteyim SP kullanıcısıyım.

IPS ekran bildiğimiz üzere çok parlak ve ekrandaki görüntü telefona bakmayacağınız yönlerden alttan üstten yandan net görüntü veriyor bu da demek oluyor ki düşünelim toplu taşıma aracındasınız (otobüs, metro, metrobüs gibi...) o kalabalığın içinde IPS ekranlı telefonu elinize aldığınızda şunu çok iyi bilin telefonda işlem yaparken ekranınızı, verilerinizi sağınızdaki solunuzdaki arkanızdaki hatta önünüzdeki kişi bile sizin gördüğünüz gibi görüyor.

Ama TFT ekranda bu sorun yok güvendesiniz ekrandaki bilgiler IPS'e göre daha çok bir oranda kullanıcıya gösteriliyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozkan_Son -- 31 Temmuz 2014; 11:51:10 >
  • Arkadaşlar birkaç sorum olacak.
    1-Kamera tuşuna ekran kilidindeyken(ben 'kaydır'ı kullanıyorum) basınca açılıyor ama ekran açıkken basınca kamera açılmıyor, Ekran açıkken de basılınca açılması gerekmiyor mu?
    2-Yine 'kaydır' ekran kilidinde sağda değişmeyen kamera var, sol tarafta ise istediğim widgetları koyamıyorum(eskiden olduğu gibi walkman'i koyamıyorum.) Sizde durum ne?
    3-Bir de internette 'install unoffical Android KitKat' diye videolar dolaşıyor. Eğer SP'ye güncelleme gelmezse ve biz kendimiz 4.4'ü yüklersek bize bir faydası olur mu, olursa ne gibi faydalar görürüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: conrade

Arkadaşlar birkaç sorum olacak.
    1-Kamera tuşuna ekran kilidindeyken(ben 'kaydır'ı kullanıyorum) basınca açılıyor ama ekran açıkken basınca kamera açılmıyor, Ekran açıkken de basılınca açılması gerekmiyor mu?
    2-Yine 'kaydır' ekran kilidinde sağda değişmeyen kamera var, sol tarafta ise istediğim widgetları koyamıyorum(eskiden olduğu gibi walkman'i koyamıyorum.) Sizde durum ne?
    3-Bir de internette 'install unoffical Android KitKat' diye videolar dolaşıyor. Eğer SP'ye güncelleme gelmezse ve biz kendimiz 4.4'ü yüklersek bize bir faydası olur mu, olursa ne gibi faydalar görürüz?

Ekran kilitli değilken kamera tuşuna uzun basmanız gerek kameranın açılması için.

Walkman bende de eklenmiyor.

Üçüncü soru hakkında bir fikrim yok.

• arkadaşlar ben telefonun hafızasındaki resim,video,müzikleri hafıza kartına aktarcam ama olmuyor.Ayarlardan depolamada verileri SD kartına aktarma var ya oraya basıyorum ama %5 kadar geliyor sonra yarıda kalıyor.Yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Benim telefonda bazen üst tarafın dokunmatiği çalışmıyor ...neden olabilir ....

delta servise verdim ücretsiz dokunmatik ekran değişimi yapıldı ...

telefon 1 haftadan kısa zamanda sorunsuz şekilde geldi şimdilik iyi 1-2 hafta bekleyelim emin olalım
  • iyi akşamlar arkadaşlar ben gecen sene s4 mini aldım fakat telefonda bilindiği üzere cercevedeki metalik boya soyulmaya başladı

sizlere sormak istediğim şey işe bu saatten sonra sp alınırmı s4 mini satıp cok begeniyorum sp yi fakat sonradan pişman olmak istemiyorum
  • .207 güncellemesi yola çıktı, yakında gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yok hocam seni kastetmedim. yanlış anlaşılma olmasın benim iş arkadaşı o.

est hocam, o sakaydi zaten ben moto g ile ilgili bilgili degilim ayrica rica ederiz hocam, simdiden hayirli olsun, elinizde eskisin

alttaki isiklara karsi ilgi bende xperia p den beri vardi, halen dahi cok hosuma gidiyor yani biktirmadi

hele ki aksamlari muzik dinlerken baya guzel oluyor

• antonidas kullanıcısına yanıt
    4.4 kitkat güncellemesinden bir haber yok mu yaa.
  • kitkat için hala vermiyoruz demiyorlar , ama haber de yok.

bu arada .07 büyük ihtimal şu arada ekran donup sararıyor sonra yeniden dönüyor ya onun içindir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: blexmex

iyi akşamlar arkadaşlar ben gecen sene s4 mini aldım fakat telefonda bilindiği üzere cercevedeki metalik boya soyulmaya başladı

sizlere sormak istediğim şey işe bu saatten sonra sp alınırmı s4 mini satıp cok begeniyorum sp yi fakat sonradan pişman olmak istemiyorum

iyi aksamlar

hocam ihtiyac durumuna gore her telefon her zaman alinir aslinda, onemli olan neye ihtiyaciniz oldugu... mesela saglam telefon ariyorsaniz spyi size en azindan onumuzdeki 2-3 yil icinde dahi tavsiye edebilirler

sizin s4 de 1.5 ram var, dolayisiyla o telefonda ram sikintisi sanirim yasamiyorsunuzdur, ha yasiyorsaniz sp ile entegrasyonu kolayca saglarsiniz zaten zira sp de zaman zaman ram yetmedigi icin hafif takilmalar mevcut olabiliyor...

bunlarin haricinde spden saglamlik haricinde beklentiniz neler, yazarsaniz yardimci oluruz

not: sp nin siyah rengi var ve aldigimdan beri herhangi bir soyulma - boya dokulmesi (masallah) yasamadim, beyaz sahibi bazi arkadaslar boya attigini soylemisti sanirim, onlara da sormak lazim...

• the_japan kullanıcısına yanıt
    cvp için cok teşekkür ederim günlük kullanıma yeterli olsun arada oyun oynaym kasmasn yeter çok aşırı program kullanadan biri deilim ve modern combat gibi ağır oyunlarıda oynamıyorum zaten oyun oynucaksam pcden oynarım telde oyun sadece dışardayken oda o an için yapcak bişi yoksa onun haricinde oyuna düşkün deilim

en önemli sorun benim için sağlamlık s4 mini senesini doldurmadan soyulmaya başladı kenarları ve şuanda iyi fiyata elden cıkartabilcekken satmaya karar verdim ama ne alcam bende bilmiyorum max 1000 liralık tel bakıorm we mümkünse sıfır cihaz düşünüyorum s4 minide ram yetmemzlik gibi skıntı yaşamadım ama bugun telefon kitlendi kaldı elimde batarya cıkarmak zorunda kaldım

sp deki reset tuşu nasıldır bilmiyorum bide stamina modunda wifi we mobil veriyi kapatıyor diye okudum eğer dogruysa kullanışlı deil bu modu sarjıda iyi gidiyorsa benim için yeterli

zaten s4 minide bildirim ledi yok sp yi secmemin sebebi 1 batarya 2 bildirim ledi şahane bakalım yarın gidip telefoncuları gezcem
  • sp alıcaksam bende beyaz rengini düşünüyordum şimdi siyah mı alcam :( s4 mini zaten siyahtı öncesinde galaxy ace kullandm oda siyahtı hep siyah gidiyoruz
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    Ekran açıkken kamerayı açmayı başardım, sağol.
    Walkman ya da TuneIn(belki de radyo) açık kaldığı sürece hatta şarkıyı durdursan bile Walkman'i 'son uygulamalar'dan atmadıkça ekran kilidinde gözüküyormuş. Orda da sıkıntı olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.