Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdem4242

S.A BENİ DE GRUBA EKLERSENİZ SEVİNİRİM. BENİM SORUNUM PANORAMA ÇEKİMİNDEYKEN ÇEKMEK İSTEDİĞİM YER ALT TA İLERLEYEN ÇERÇEVE İLERLEME SEVİYESİNİN ORTASINDA FALAN BİTİRMEK İSTİYORUM AMA Bİ TÜRLÜ OLMUYO KAMERA TUŞUNA BASIYORUM OLMUYOR BEKLETİYORUM BU DEFADA HATA VERİYOR LÜTFEN DAHA HIZLI DÖNDÜRÜN DİE ANLAMADIM GİTTİ PANORAMA ÇEKİMİ İSTEDİĞİM YERDE DURDURAMIYORUM İLLAKİ SONA KADAR GİDİNCE İŞLEM YAPIYO BUDA BENİM ÇEKMEK İSTEDİĞİM ALANIN EPEYCE BİR FAZLASI OLUYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

hocam kulübe öncelikle hoşgeldiniz,

sorununuzun bi çözümü yok standart hali öyle yardım edemedim üzgünüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CesuRRR06

Arkadaşlar internettiki herhangi bi si,teden video izleyebilmek için hangi uygulamayı indirmem gerekiyor ve bide flip cover tarzı kılıf varmı uygun keseden.

sırayla cevap vermek istiyorum,

1) puffın tarayıcısını indirip flash desteğini ayarlardan açarsan izleyebilirsin

2)http://www.mobilcadde.com/sony-xperia-sp-ince-yan-kapakli-beyaz-kilif-10951 bu sayfadan koruyucuyu bulabilirsiniz beğenmezzseniz sayfada başka kılıflarda mevcut kapıda ödeme seçenekli güvenilir bi sayfa öneriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: conrade

Teknosa'da telefonu biraz inceledim. Sadece alttaki ledler için bile alınır geldi bana. Yanda Xperia Z vardı onun fotoğraflarını çektim. Çokça canlıydı (Güzel çekilip tam ekran yapıldığında fotoğraf olduğu anlaşılmaz gibi geliyor.) %100 batarya vardı ve 4 gün daha gidermiş. Tabi uygulamalarla ve kullanışla bu azalır tabi ama 2370 mAh'in hakkı verilmiş. Ben de aranıza katılmak istiyorum.

(Siz espi mi diyorsunuz, sepe mi? Siyah mı beyaz mı?
    Son bir şey daha. Hiç PlayStation'e bağladınız mı?)

HOCAM ÖNCELİKLE KULÜBE HOŞGELDİNİZ

espi diyoruz :D
    siyah kullanıyorum
    ps ye bağlamadım ama smart tv ye bağladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: conrade

Ben hepsisony.com'a baktım. Siyah piyasa fiyatında, beyazla arada 60 lira var. Stok durumdan dolayı mı ki bu fark?

Kırmızı mı mor mu pembe mi o renk ne?! Türkiye'

tam olarak nedenini bilmiyorum ama genelde beyaz pek alınmıyor kirlendiği falan söylendiği içinde heralde ondan daha ucuza satıyorlar yani güç farkı falan öyle bi mesele yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: noss

Arkadaşlar bende almayı düşünüyordum fakat bir elekro markette ekranına baktım renkler garip gibi geldi bana beyazlar sarı gibi diğer renklerde soluk gibi gün ışığında özellikle güneşli havalarda ekranı görmek sıkıntılı ve ekranı sağa sola çevirdikçe ekrana bakış açısı değiştikce yansımalar çok kötü sadece bu yüzden bu telefonun çok büyük bir dezavantajı olduğunu düşünüyorum yoksa diğer özellikleri gayet iyi.

hocam elektro marketlerde cihazı öyle yapıyolar her önüne gelen kurcalıyo bişey olmasın diye yoksa cihazı aldıktan sonra ışığı çok azıcık bile arttır hep net görünür tek yapman gerken ekranı silmek yanii cihazda bi sorun yok alacaksan gönül rahatlığıyla öneriyorum...
  • sonunda son güncellemeyi de yaptık, ilk denediğim şey wi-fi oldu, güncellemeden önce evin içinde çekmediği noktayı buldum, güncellemeden sonra aynı noktaya gittim ve sonuç wi-fi o nokta da çekiyor, yani işe yaramış güncelleme :) diğer şeyleri kontrol etmedim kamera haricinde, karşılaştırabilmek için güncelleme öncesi foto çekmeyi unutmuşum, şimdi sadece tahmini olarak söylüyorum ama kamerada da iyileşme var gibi

güncelleme sonucu :

+wi-fi çekimi

(henüz güncelleme yapmamış olan arkadaşlar varsa güncellemeden önce oda da belirli bir yere koyarak mesela superoto ayarda bir örnek foto çekip, güncelleme sonrası aynı noktadan aynı ayarlarla mümkünse de aynı veya yakın ışık durumunda foto çekip karşılaştırabilirlerse güzel olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renavatio999 -- 20 Eylül 2013; 15:43:17 >
  • İlgi için tşk ederim. Sağlık olsun artık program yardımıyla sorunu çözmeye çalışacağım.
  • .245 den sonra güncelleme geldi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: untitled

.245 den sonra güncelleme geldi mi ?

benimkisi şuan .254
  • pixelist kullanıcısına yanıt
    Beni de eklerseniz kulübe sevinirim.

Bana siyah sp için bir kılıf ile sağlam bir ekran koruyucu film laZım. Önerebileceğiniz model var mı? Ekran filmini illaki bir telefoncuya mı çektirmemiz laZım yoksa kendimiz de halledebiliriz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Bana siyah sp için bir kılıf ile sağlam bir ekran koruyucu film laZım. Önerebileceğiniz model var mı? Ekran filmini illaki bir telefoncuya mı çektirmemiz laZım yoksa kendimiz de halledebiliriz mi?

hocam kulübe hoşgeldini :D

hocam maksimum alabileceğiniz kılıf fiyatı ve maksimum alabileceğiniz ekran filmi fiyatını söylerseniz yardımcı olabilirim

filmi kendiniz takabilirsiniz ama eliniz titriyorsa falan yapamıyorsanız bi telefoncuya götürüp ücretsiz yaptırabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelist

quote:

hocam maksimum alabileceğiniz kılıf fiyatı ve maksimum alabileceğiniz ekran filmi fiyatını söylerseniz yardımcı olabilirim

filmi kendiniz takabilirsiniz ama eliniz titriyorsa falan yapamıyorsanız bi telefoncuya götürüp ücretsiz yaptırabilirsiniz

Hoşbulduk hocam teşekkürler. Eğer kalitesine güvenebileceğim bir kılıf olursa daha doğrusu kapak deyim, çünkü ekranı da kapatan cüzdan gibi olan kılıflardan istemiyorum; 50tl ye kadar çıkabilirim koruyucu film ile birlikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pixelist

quote:

Hoşbulduk hocam teşekkürler. Eğer kalitesine güvenebileceğim bir kılıf olursa daha doğrusu kapak deyim, çünkü ekranı da kapatan cüzdan gibi olan kılıflardan istemiyorum; 50tl ye kadar çıkabilirim koruyucu film ile birlikte.

hocam bana göre gayet dayanıklı bi kılıf sert eğer beğenmezseniz başka seçeneklerde var sayfa güvenilir zaten kim kılıf veya film isterlerse hep bu sayfadan öneriyorum kendimde bi kaç kez alışveriş yapmıştım

kılıf :http://www.mobilcadde.com/sony-xperia-sp-sert-mat-siyah-rubber-kilif-7971

ekran filmi :http://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-sp-seffaf-ekran-koruyucu-film-10964

hocam şu filmse filmin takılıp takılmadığını ayırt edemezsiniz ama ekranı hem korur hem iz bırakmaz temiz görürsünüz hep öneriyorum

umarım yardımcı olmuşumdur aklınıza bişey takılırsa sorabilirsiniz..
  • bugün öğlen saatlerinde nihayet cihazıma kavuştum :)
    daha önceden kullandığım programları yükledim, güncellemeyi yükleyemedim şarjım az, işlerimde çok. akşama yüklemesini yapacağım.
    detaylı incelememi akşama yapacağım.
  • quote:

http://www.pdateknoloji.com/sony-xperia-sp-m35h-nillkin-marka-super-frosted-shield-sert-kaucuk-kilif-siyah-renk_44466.html hocam ben bu siteden bu kılıfı aldım 12.sayfada fotoğrafınıda koydum telefonuma takılmış halde 2 gün içerisinde sorunsuz olarak geldi kapıda ödeme seçeneğide mevcut kılıfın arkasıda hoş ele oturuyor kaymıyor arka taraftaki ledide kapatmıyor ebaydaki nillkin kılıfın aynısı sadece biraz daha tuzlu fiyatı burda oda 15-20 gün beklememek isteyenler için ideal ben gayet memnunum öneririm,ekran koruyucu olarakda hem yanında 1 adet geliyor bedava ama onu takmadım daha ben telefonun yanında verilen ekran koruyucuyu kullanıyorum şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi watcherr1967 -- 21 Eylül 2013; 18:01:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan_22

bugün öğlen saatlerinde nihayet cihazıma kavuştum :)
    daha önceden kullandığım programları yükledim, güncellemeyi yükleyemedim şarjım az, işlerimde çok. akşama yüklemesini yapacağım.
    detaylı incelememi akşama yapacağım.

hayırlı olsun
  • bugün uzun uzun inceledim xperia sp yi ve almamaya karar verdim. En büyük etken malesef ekranı, ekranın keskinliği iyi olsada malesef renklerin doygunluğu ve canlılığı Nokia, Samsung ve Lg ile karşılaştırıldığında bence oldukça geride kaldı. Tasarımını ve hızını beğenmeme rağmen rakiplerin çok gerisindeki ekran kalitesi ben telefondan soğuttu.
  • pixelist kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: watcherr1967

quote:

http://www.pdateknoloji.com/sony-xperia-sp-m35h-nillkin-marka-super-frosted-shield-sert-kaucuk-kilif-siyah-renk_44466.html hocam ben bu siteden bu kılıfı aldım 12.sayfada fotoğrafınıda koydum telefonuma takılmış halde 2 gün içerisinde sorunsuz olarak geldi kapıda ödeme seçeneğide mevcut kılıfın arkasıda hoş ele oturuyor kaymıyor arka taraftaki ledide kapatmıyor ebaydaki nillkin kılıfın aynısı sadece biraz daha tuzlu fiyatı burda oda 15-20 gün beklememek isteyenler için ideal ben gayet memnunum öneririm,ekran koruyucu olarakda hem yanında 1 adet geliyor bedava ama onu takmadım daha ben telefonun yanında verilen ekran koruyucuyu kullanıyorum şuan.

Teşekkür ediyorum ilgilendiğiniz için, sanırım watcher'ın dediği kılıfı alacağım. hem daha şık duruyor hem de led'i kapamamış. hediye ekran filmiyle de idare ederim sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noss

bugün uzun uzun inceledim xperia sp yi ve almamaya karar verdim. En büyük etken malesef ekranı, ekranın keskinliği iyi olsada malesef renklerin doygunluğu ve canlılığı Nokia, Samsung ve Lg ile karşılaştırıldığında bence oldukça geride kaldı. Tasarımını ve hızını beğenmeme rağmen rakiplerin çok gerisindeki ekran kalitesi ben telefondan soğuttu.

aklınıza hangisi yatıyorsa onu alın sonuçta hergün alınan bişey değil :D
  • 1- Telefonu kullanmadan önce şarja takmak gerekiyor mu?
    2- Telefonun ekranındaki filmi çıkatmalı mı?
    3- Kutudan ekran koruyucuya benzer bir şey çıktı. Ekran koruyucusu mu o? Takayım mı onu?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.