Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaklaşık 2 ay oldu SP alalı. Çok beğenerek ama fazla telefon araştırması yapmadan aldım. Güzel hoş ama ön kamerası malesef berbatmış ya. Diğer bir konu ise SP nin kendi kamera yazılımı (arka kamera ile) 3104x 2328 px 7M modunda çekiyorum: Telefonun küçük ekranında güzel görünüyor :) Ama fotoğrafı facebook a atnca az bozuluyor. Arkadaşın S3 ile powercam yazılımda hem ön hem arka kamerada çekiyor abi çok mükemmel çıkıyor. Acaba sp için yazılım önerebilirmisiniz ve ya ayar felan nedir abi çok berbat cıkıyor verdiğim paraya acır oldum. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehlikzp1

Merhabalar

Yaklaşık 2 ay oldu SP alalı. Çok beğenerek ama fazla telefon araştırması yapmadan aldım. Güzel hoş ama ön kamerası malesef berbatmış ya. Diğer bir konu ise SP nin kendi kamera yazılımı (arka kamera ile) 3104x 2328 px 7M modunda çekiyorum: Telefonun küçük ekranında güzel görünüyor :) Ama fotoğrafı facebook a atnca az bozuluyor. Arkadaşın S3 ile powercam yazılımda hem ön hem arka kamerada çekiyor abi çok mükemmel çıkıyor. Acaba sp için yazılım önerebilirmisiniz ve ya ayar felan nedir abi çok berbat cıkıyor verdiğim paraya acır oldum. Yardımlarınızı bekliyorum.

malesef ki bu konuda bilgimiz yok şahsen kendi deneyimim kamera yazılımlarına baktım bişey olmuyor ama cihazın kamerasında ışık dengesini ayarlarsanız kendinize göre güncelleme gelene kadar idare edebilirsiniz sıkıntısız güncellemeyle beraber gider bu sıkıntı zaten

• pixelist kullanıcısına yanıt
    ya hocam vallahi bu durum mutsuz ediyor beni. Telefonu gerçekten çok seviyorum çok şık. Ama bilseydim lg g2 alırdım. Şimdi güncelleme gelene kadar bekleyin gözle görülür düzelme olur mu sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelist

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_sp

telefon için foto effekt programı tavsiyesi varmı sp dışında yapılanlar harici

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixlr.express&hl=tr
    kardeşim en iyisi bu pixlr

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Kaynağın nedir. 4.3 e nolmuş

• mecnunadam kullanıcısına yanıt
    xperiablog sitesi buda 4.3 ün biraz kararlı hale getirilmiş versiyonu diğer sürümde demekki sorun vardı. Kendimizi artık bir süre böyle avuturuz.

• mecnunadam kullanıcısına yanıt
    http://www.xperiablog.net/2014/01/07/new-xperia-sp-android-4-3-firmware-certified-with-build-12-1-a-0-256/ kesim güncelleme geldi ama bize gelene kadar yenisi çıktı :D:d:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 7 Ocak 2014; 20:20:55 >
  • ehlikzp1 E kullanıcısına yanıt
    L2g2 donanım ve görünüş olarak çok sağlam duruyor ama pahalıydı ben sp yi alırken bi telefonada okadar verincede 2sene sonra ne hissetçeğimi biliyorum:) kamerayı açınca sağ üst köşede sarı otomatik yazısına basın normali seçin bundan sonra ekrana birkaç ayar geliyor yani çekim ekranına mesela daha aydınlık yapıp aynı flaşla daha iyi çekiyor bugün denedim ilk kez

• hakan_sp kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hakan_sp. Bende çok kurcaladım dediğin gibi otomatiği kaldırıp normal modda daha iyi görüntüler alabiliyosun ama ben S3 ile çekilen fotoğrafları görünce biraz moralim bozuluyor. Bu işleri iyi bilen bir abim söylemişti arasında fark yok ama sp nin yazılımı kötü diye. Ben onun için farklı bir yazılım varmı arayışı içindeydim. Bu gün malesef öğrendim ki güncellenmesini bekliyecekmişiz.
  • yeni sertifika demek 1 hafta daha demek. hadi sony yine yedin bizi tamam inandık :)

15 gün sonra bir sertifika daha geldi 15 gün bekletedebilirler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lestet -- 7 Ocak 2014; 20:55:54 >
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Adamların en azından çalıştığını gösteren somut bir kanıtımız oldu. Bu beni biraz sevindirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehlikzp1

ya hocam vallahi bu durum mutsuz ediyor beni. Telefonu gerçekten çok seviyorum çok şık. Ama bilseydim lg g2 alırdım. Şimdi güncelleme gelene kadar bekleyin gözle görülür düzelme olur mu sizce?

kamerada sadece netleme sorunu var onun için güncelleme gelmesini bekliyoruz yazılımsal bi sorun olduğu için umut var ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perioisis

Adamların en azından çalıştığını gösteren somut bir kanıtımız oldu. Bu beni biraz sevindirdi.

aynenn ne güncellemeymiş mübarek :D
  • Güncelleme Beklemekten Ciğerim Soldu Be

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: renavatio999

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_sp

Telefondan çok memnun kaldım biraz ağır falan diyordum ama aldıktan sonra görüntüsü led efektleri ,menüleri ,kısayolları ,müzik çalar özellikleri,oyun performansı falan unutturdu bana ağırlığını.ekstra olarak pek bi programada ihtiyaç duymadım sadece temizlik programı indirdim. Iphone 5 kullandım kısa bir süre sp ondan çok daha pratik menü açısından

ön kamerayı hiç denemedim ben :) en fazla bayan kullanıcılarda önemlidir çünkü ayna niyetine kullanılıyor tabi erkeklerdende vardır kullanan bunun dışında ön çözünürlüğün çok yüksek olması görüntülü konuşmada donmalar oluşturmazmı ? buarada görüntülü konuşmayıda bikere denemiştim eski telde 5 yıl önce

ön kamerası pek iyi olduğunu söyleyemem ama bu konudaki tek sorun görüntülü aramayı gönderemiyor olmak sadece alabiliyoruz , donma olayı pek yaşamadım 1 defa denemelik kullandım iyiydi ama eğer yaşarsanız bence operatörle alakalı olur

Hocam görüntülü aramayı gönderemiyor, alabiliyoruz demişsiniz de ben onu da yapamıyorum :S hattımın ayarları yapılı, fakat benim sp de alamıyorum bile, bi sams a takıyorum hattı gör.görüşme yapabiliyorum ama benim cihazda yanımda sams kullanan arkadaşım gönderiyor görüntülüyü ama ona şöyle bir videolu cvp çıkıyor, aradığınız numara görüntülü görüşmeyi desteklememektedir diye ve ardından görüşmeyi bitiriyor. siz nasıl yaptınız ya da benim operatörde mi bir sorun var bizim tele takınca (avea),

hocam operatörünüzden 3g yi açtınızmı peki bi onay mesajı falan yapmanız gerek ?

hocam açık 3g, başka tele (samsung a) takıyorum hattı sorun yok yapabiliyorum görüntülü görüşme, ama sp ye takınca,tamam gönderemiyoruz görüntülü görüşme orada sorun yok onu biliyorumda, ben alamıyorum bile görüntülüyü.. :S

• http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=23021

yeni sertifika alınmış gençler

• Evet az yukarda bilgiyi xda üzerinden paylaşan vardı se azıcık geriden geldin
    Bu bize çalıştıklarını gösterir. Düzgün bir güncelleme ile gelmelerini bekliyoruz. Hepimiz. Bu yüzden de geç olmasına göz yummalıyız ya da ben sabır taşıyım
    Çalışmasalardı bunu da çıkartmazlardı. O yüzden seviniyorum.
  • allahım nedir bu çektiğim ekran geçikmesinden
  • donanımhaberde neden farklı forumlar var sp için.tek forumda toplanılsa ya
  • Mobildeyim tam bakamadım.Hangi güncelleme için sertifika alındı?

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.