Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pixelist

quote:

Orijinalden alıntı: köaaRC

http://www.nextpowerup.com/news/6373/sony-apologizes-for-xperia-sp-android-4-3-update-delays.html Sony özür dilemiş.. Yabancı bir site de dün Sony nin windows OS ile üretime geçebileceği haberi vardı.Android tat vermiyor artık, belki de haklılar..

haberi okuyunca orta sınıf bir telefon yazmış ya Sony zoruma gitti tamam kabul ediyorum öyle ama zoruma gitti :D

:-D Güncellemeyi adam gibi versin de ne derse desin umrumda olmayacak :-D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

http://www.nextpowerup.com/news/6373/sony-apologizes-for-xperia-sp-android-4-3-update-delays.html Sony özür dilemiş.. Yabancı bir site de dün Sony nin windows OS ile üretime geçebileceği haberi vardı.Android tat vermiyor artık, belki de haklılar..

haberi okuyunca orta sınıf bir telefon yazmış ya Sony zoruma gitti tamam kabul ediyorum öyle ama zoruma gitti :D

abii eğer türkiye rom u olmazsa başkasını bulurumda ne olursa olsun o güncelleme bu telefona gelecek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pixelist -- 3 Ocak 2014; 17:29:59 >

• Bu ay da gelmeyecek gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lestet

Bu ay da gelmeyecek gibi :)

:D öyle görünüyor ama verdiği haberlere göre üzerlerinde yoğun olarak çalışıyorlar her an gelebilirmiş neyse buda bi umuttur
  • pixelist kullanıcısına yanıt
    Yoğun olarak çalışmaya ayın 31 inde başlarlarsa bu hoş olmaz :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

abii eğer türkiye rom u olmazsa başkasını bulurumda ne olursa olsun o güncelleme bu telefona gelecek :D

Al benden de o kadar.. bu kadar :-D

• Arkadaş bi güncelleme vereceksiniz yılan hikayesine döndü.Resmen oyalıyorlar belli ki sallamıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Arkadaş bi güncelleme vereceksiniz yılan hikayesine döndü.Resmen oyalıyorlar belli ki sallamıyorlar.

SP=Sony Palavrası mı olacak ne? :D Valla kendimizle eğlenmeye başladık resmen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi köaaRC -- 3 Ocak 2014; 20:44:01 >
  • Arkadaşlar media go dan albüm resimlerini indirebiliyormuyuz hepsini aynı anda telefondaki gibi. Ve fark ediyor mu telefonda güncelledim hepsi ankaralı namık oldu. :)
    Ve nasıl yapılıyor.

Teşekkürler :)
  • quote:

quote:

Arkadaş bi güncelleme vereceksiniz yılan hikayesine döndü.Resmen oyalıyorlar belli ki sallamıyorlar.

hocam öyle demeyin :) zira s4 teki güncellemeden herkes bin pişman. erken gelip mevcut sorunların üstüne yeni sorunlar ekleneceğine geç gelsin güzel olsun.
  • Arkadaşlar merhaba, tesadüfen internet sitelerini gezerken bu konuyu farkettim. Telefonlarla ilgili çok fazla bilgiye sahip değilim. Telefon almayı düşünüyorum. xperia sp ve galaxy s3 gibi bazı modellere yoğunlaşmıştım. Başlık altındaki bazı sayfaları okuyunca sp ile ilgili kafamda soru işaretleri oluştu. Tecrübeli arkadaşlara samsung s3 mü xperia sp mi diye sormak isterim? Bu fiyatlarda başka önerisi olan arkadaşlara da teşekkür ederim, saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: microzift

quote:

quote:

hocam öyle demeyin :) zira s4 teki güncellemeden herkes bin pişman. erken gelip mevcut sorunların üstüne yeni sorunlar ekleneceğine geç gelsin güzel olsun.

+1

• Arkadaşlar bu cihazı üst modellere yoğunlaştıkları sanırım güncellemesini unutmıuşlar veya kale almamışlar daha sonrada çalışmalarımız sürüyor diye haber vermişler güncelleme geldiğinde ki zaten bu saatten sonrada acele ye gelecek kanatimce verdikleri güncellemede yarım yamalık olucak benim şahsen düsüncem bu şekilde
  • Eğer bütçeni zorlamak istemiyorsan Discovery al. özellikleri bakımından daha güzel ve ucuz bir telefon. Forumun orasındaki arkadaşlara da bu sorduğun soruyu sormanı önereceğim. Paran varsa Sp al demekten kendimi alamam.
    Root ile telefonunu değiştirmeyecek ve lg optimus g'deki android sürümünün yeterli olacağını düşünüyorsan o telefonu da kötüleyemem. çok hoş ve kullanışlı bir telefondur. Sadece şarjı için bile sp'yi tercih eden birisiyim. LG optümus g'ye aksesuar bulmak ne kadar zorsa sp'ye de bulmak bir o kadardır. Bunlara bakarak bir şeyler kafanda oluşmuştur umarım.

S3 ile bu telefonu karşılaştırmak pek doğru değil çünkü çıkış tarihleri arasında ve çıkış zamanlarındaki konumlarına göre düşününce s3'ün artık pek de güzel gözükmediğini söylemeliyim. kamerası daha iyi çekiyor. Onu ayrıca belirteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnn26

Arkadaşlar merhaba, tesadüfen internet sitelerini gezerken bu konuyu farkettim. Telefonlarla ilgili çok fazla bilgiye sahip değilim. Telefon almayı düşünüyorum. xperia sp ve galaxy s3 gibi bazı modellere yoğunlaşmıştım. Başlık altındaki bazı sayfaları okuyunca sp ile ilgili kafamda soru işaretleri oluştu. Tecrübeli arkadaşlara samsung s3 mü xperia sp mi diye sormak isterim? Bu fiyatlarda başka önerisi olan arkadaşlara da teşekkür ederim, saygılar

Samsung tan uzak durun bence.. ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklerde olan bir Sony tercih edin bence..

• command_4 kullanıcısına yanıt
    Şebeke geçişlerinde telefonun şebekeye kapanmasının önüne sadece 2g'yi seçerek önleyebilir misiniz? Deneyin ve sonucunu yazın isterim.
    Yan tuş için hiç bir şey yapamam. Garantiye yollayın...
    kablosuz sinyalinin zayıflığı bende yok. Telefonu aldığımda önceki sürümlerden birisinde vardı. Artık yok. Dert olmaktan çıkmadığını buradan gördüğüm kadarıyla fark ettim ama nedeni hakkında sadece metal çerçevedir diye düşünüyorum. Her ne kadar metal çerçeve ile kablosuzu algılayan kısmının konumunun birbirlerini nasıl etkileyeceğini bilmesem de yorumum budur.
    Kasalardaki boyaların dökülmesi siyahda nasıl duruyor merak ediyorum. Örnek olarak koyaiblir misiniz? Bendeki telefon beyaz ve ilk zamanlarda gözüme battı durdu. Şimdi ise düşürdüğüm için oldu deyip geçtiğim bir duruma dönüştü. İki tip sp'ye de ulaşabildiğiniz için sizden rica edeceğim. Fotoğrafı da zahmet olmaz ise Sp'nizle çekin

• Güncelleme için şahsen acele etmiyorum. Ama Xperia Z' ye vb. telefonlara güncelleme veripte SP' ye aynı tarihte vermemelerine kızıyorum. Z' ye verilen para da SP' ye verilen para değil mi?

Telefonun arkasına geçirilen kaplardan kullanmanızı tavsiye ederim. Kap kullanmadığım zamanlarda, bende mi anormallik var yoksa telefonda mı bilemiyorum 4-5 kere düşürdüm telefonu. Allah' tan bir şey olmadı. Hatta hiç unutmuyorum ilk aldığım gün fena bir şekilde düşürmüştüm.
  • Perioisis P kullanıcısına yanıt
    Hocam, 2g yi kullanmak pratik bir çözüm değil. Çünkü o zaman 3g kullanamayacağım. Yeni güncellemeden sonra devam ederse servise gideceğiz.

Bu arada şaka maka fotoğrafları sp ile çekersem bişey anlaşılmaz boşu boşuna kotadan yemeyelim
  • Telefondan çok memnun kaldım biraz ağır falan diyordum ama aldıktan sonra görüntüsü led efektleri ,menüleri ,kısayolları ,müzik çalar özellikleri,oyun performansı falan unutturdu bana ağırlığını.ekstra olarak pek bi programada ihtiyaç duymadım sadece temizlik programı indirdim. Iphone 5 kullandım kısa bir süre sp ondan çok daha pratik menü açısından

ön kamerayı hiç denemedim ben :) en fazla bayan kullanıcılarda önemlidir çünkü ayna niyetine kullanılıyor tabi erkeklerdende vardır kullanan bunun dışında ön çözünürlüğün çok yüksek olması görüntülü konuşmada donmalar oluşturmazmı ? buarada görüntülü konuşmayıda bikere denemiştim eski telde 5 yıl önce

• Asdfgsscc
     |SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD  8MP da 3264 x 2448 px  TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS||

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.