Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemalege2000

Evet bende pişman olmaya başladım.
    -Kamera Nokia 625 den daha kötü çekim yapıyor.Denedik.
    -Nokiadan bluetooth ile dosya almadı..S3 minidende almadı..
    Niye Iphone almadım diye düşünmüyor değilim.. Bluetooth ile paylaşım yapmayan Iphone değil mi?
    Yalnız şarjı fena değil..Oda sürekli kullanırsanız 10-12 saatte biter. Arkadaşta almak istiyordu , hayal kırıklığını görünce vazgeçti..
    Umarım sorunlar güncelleme ile çözülür.

Ben pisman oldum bile. ekran goruntusu gelmez, wifi cekmez, boyalari soyulur, guncelleme cikmaz. keske s3 alsaymisim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aahh beyler ah optimus g varken bu teli almicakdiniz

• 1 hafta daha bekleseymişim , yazılanları okur vazgeçerdim.
  • vifi çekim gücü berbat

• aldık bakalım hayırlısı 850 tl sıfır
  • quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Aahh beyler ah optimus g varken bu teli almicakdiniz

Kardeş senin trollemekten başka işin yok mu? Biri sp 4.3 almayacak dediğinde de damlamıştın, sonra ormanların karanlığına kaçmıştın. Ne yaptılar bi yerine sp mi soktular seninde her fırsatta kötülüyorsun?

Rahatsız misin birader sen kimse bana bisey demedi.bildirim bile gelmedi bulurum o konuyu cevaplarim bundan mi kacicam ? Ayrıca o uslubunu bi düzelt benim bi yerime sp sokmadilarda sen sonynin ceosu musun konusma şekline bak ben son postlarda milletin şikayetini görünce yazdım o cumleyi ayrica dalga gecerekde degil dertlesircesine yazdım senin küçük beynin algilayamadi galiba yasla filan alakalidir belki

• TIRPAN kullanıcısına yanıt
    burayı terket delikanlı
  • ne güncellemeymiş beee
  • TIRPAN kullanıcısına yanıt
    Bu insanlar bu telefona para verdi, öpücükle almadılar. Buraya Gelipte "zuhahaha gidip bunu alsaydınız böyle olmazdı, kazıklandınız" imalarıyla takılıp duruyorsun, asıl sen dikkat et laflarına, insanların tercihlerine saygın olsun. Saygı göster saygı gör

• sp den ıyı telefonmu bulucam 850 tl ye gıdıpte dıscovery mı alıcam tabı butcesı yuksek olan bırısı ıcıın onerılmezde gayet guzel yanı
  • -FoundeR- kullanıcısına yanıt
    Son kez yaziyorum dalga filan geçmedim burada konuşalım diye yazdım neyse önemi yok takılın siz forumunuzda

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmazk1977

vifi çekim gücü berbat

cokmu kotu ne kadar kotu olabılırkı en fazla gececegım yan oda yanı modemım uzakta deıl
  • Wifi ve ön kamera güncellemeyle düzelir mi sizce?

• 36Boys kullanıcısına yanıt
    Wifi düzelir ama ön kamera işi yaş

• quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

Aahh beyler ah optimus g varken bu teli almicakdiniz

Kardeş senin trollemekten başka işin yok mu? Biri sp 4.3 almayacak dediğinde de damlamıştın, sonra ormanların karanlığına kaçmıştın. Ne yaptılar bi yerine sp mi soktular seninde her fırsatta kötülüyorsun?

@TIRPAN doğru diyor ama, GSH628'den beri Ericsson/Sony Ericsson/Sony kullanıyorum. En son SP aldım bin pişmanım. Söz verilen tarihte güncelleme yok. Wifi çekmez, ekrana görüntü bi gelir bi gelmez. Bazı arkadaşlarda da ışık sızması var, dokunmatik problemi var. Var da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Wifi ve ön kamera güncellemeyle düzelir mi sizce?

Aynen ya on kamera nedir abi tabletim ondan daha iyi keske duzelse ama cok zor

• adama tepki veriyorsunuz da doğru söylemiş.
    keşke ben de bu telefonu alacağıma optimus g alsaymışım diyorum.
    boyası da dökülmezdi, ramden ötürü de kasım kasım kasılmazdı. ayrıca kenarında da ışık sızması olmazdı!!
    kimse övmeye kalkmasın bu telefonu. SAKIN!
  • quote:

Orijinalden alıntı: melik99melik

quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Wifi ve ön kamera güncellemeyle düzelir mi sizce?

Aynen ya on kamera nedir abi tabletim ondan daha iyi keske duzelse ama cok zor

hocam çok mu kötü bi örnek foto atarmısın aldım gelıyor pısman olmıyım
  • bizim telefona laf söyleyenler bi zahmet galaxy s4 sayfasına gitsinler.
  • Piyasada fabrika çıkışı kusursuz üretilmiş, kronik sorunları olmayan marka model var mı? Her modelde buna benzer sorunlar var. Saçma sapan tartışmalara girmenin gereği yok. İsteyen alır isteyen almaz. İsteyen memnun kalır isteyen kalmaz.

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.