Şimdi Ara

Sony Xperia P video inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
24.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theasus

Arkadaşlar Xperia P'yi bir arkadaşıma önerdim ve cihazı test etmek için bir mağazaya girdik. Ardından cihazı elime alıp kullanmaya başladığımda önemli bir sorun gözüme takıldı. Menü geçişleri beklediğim gibi değildi biraz takılma gözlemledim. Hemen çalışan uygulamalar kısmına baktım. Ram'de 600Mb boş vardı yani durum bununla alakalı değildi zaten telefonda ekstra yüklü bir uygulamada göremedim.

Bundan sonra telefonu önerdiğim arkadaş haliyle bu telefondan vazgeçti.Ancak ben hala inanmakta güçlük çekiyorum.Farklı birkaç mağazada daha test ettim ama telefon yeterli akıcılıkta değildi.

Bu telefonu kullananan arkadaşların kullanıcı deneyimi hakkında yorumunu alabilir miyim?

Not: Bu arada forumda hala Xperia P kullanıcılarına ait bir grubun olmaması da dikkatimi çekti.

rahmetli steve jobs android'in bir donanım canavarı olduğunu çok önceden görmüştü. iphone daha düşük bir donanımla çok daha stabil çalışıyor. RIP STEVE (1955 - ∞ )

• Oyun konusunda yanlışın var bu videoyu izledikten sonra ilk işim Nova 3 ve Dead Trigger oyunlarını yükleyip telefonu test etmek oldu en ufak kasmaya rastlamadım.Not:Dead Trigger oyununu Ultra Hİgh grafik modunda test ettim.

• fiyatına takanlar takmasın niyeyse türkiyede çok pahalı bu s yada p alacam daha karar vermedim ama almanyadan bi arkadaşa getirtecem yarı fiyatına mal oluyo burdakine göre

inceleme daha iyi olabilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Arkadaşlar Xperia P'yi bir arkadaşıma önerdim ve cihazı test etmek için bir mağazaya girdik. Ardından cihazı elime alıp kullanmaya başladığımda önemli bir sorun gözüme takıldı. Menü geçişleri beklediğim gibi değildi biraz takılma gözlemledim. Hemen çalışan uygulamalar kısmına baktım. Ram'de 600Mb boş vardı yani durum bununla alakalı değildi zaten telefonda ekstra yüklü bir uygulamada göremedim.

Bundan sonra telefonu önerdiğim arkadaş haliyle bu telefondan vazgeçti.Ancak ben hala inanmakta güçlük çekiyorum.Farklı birkaç mağazada daha test ettim ama telefon yeterli akıcılıkta değildi.

Bu telefonu kullananan arkadaşların kullanıcı deneyimi hakkında yorumunu alabilir miyim?

Not: Bu arada forumda hala Xperia P kullanıcılarına ait bir grubun olmaması da dikkatimi çekti.

Bu takılmalar Sony'nin ana sayfa uygulamasından kaynaklanıyor ama yeni güncellemelerle sorun büyük ölçüde aşıldı

• Telefonuu 1200TL ye vatandan aldım 1-2 Hafta oldu gayet memnun kullanıyorum

• xperia s mi p mi:)

• bu nasıl bataryadır 1305 mah. benim V945 te bile 1500 varken hiç olmamış sony !

• arkadaslar xperıa p"ye ıcs guncellemesı cıkmıs mı ben bı forumda cıkmıs dıye duydum .?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır Xperia P güncelleme almıyor henüz Xperia S'ler bitince P'ler baslayacak sonra U'lar sonra SOLA ve GO . Sony forumunda öyle açıkladılar
  • Dün aldım canavar gibi telefon. Uzun ömürlü, kaliteli, şık her şeyi 4-4 lük.
  • peki 1000-1400 tl aralığında hangi telefonu öneriyorsunuz madem xperia p için f/p oranı çok yüksek

• bu siteye ve foruma beğenerek bakıyorum genelde ama sony telefonlara yapılan bu muamele görülmeyecek gibi değil hiç bir telefonu doğru düzgün tanıtılmadı. ama htc ve samsung ise testler detaylı tanıtımlar vs. yapılıyor ama sony'ye gelince menüde diziliminden bahsedip duruyorsunuz, çocuk kandırır gibi. ben bir çok markayı kullandım ama sonunda yine sony ericsson'a döndüm, bu arada bende xperia pro var ve dead trigger oyununu hiç sorunsuz oynuyordum, incelemede benimkinden yüksek donanımlı bir telefonun takıldığı söylenmiş ilginç :) bir telefon alacak olursam buraya bakmam artık birini haftalarca tanıtıp diğerini 10 dakikalık üstün körü bir inceleme yapıyorsunuz.

• Hocam ben 2 haftadir kullaniyorum cokda memnunum yok iste galaxy s2 bile daha iyi falan denmis. Yok oyle bisey bikere telefonun kamerasi mukemmel galaxy s3 ve iphone4s I bariz bir sekilde tokatliyo yazilimda kasma demissin telefonfa en ufak tikanma yok biyek fruit ninjada biseyler oluyo reklamlardan dolayi galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarjı tam olarak nasıl ?

• Xperia P

Kullanılabilirlik:
    Telefon donanım olarak hiçbir eksiği yok denilebilir. Tabiki ufak tefek sorunlarıda var. Telefonu elinden düşürmeyen arkadaşlar için sarj süresi oldukça sıkıntı olacaktır.(şuanda piyasa olan bütün telefonlarda görünen bir sorun)
    Ama bu sorunu ekranın parlaklığını kısarak ve arka plandaki programları kapatarak bir nevi azaltmak mümkün. Telefonun bir diğer sıkıntı ise programları kapatmak diye
    düşünüyordum ama bunun da çözümü varmış.(bu özelliğini biraz geç farkettim) Telefonun home düğmesine basılı tutunca programlar gözüküyor çalışan onları yana ittirerek
    kapatmak mümkün ve çok kolay. Ama Facebook,whatsapp gibi programlar bir süre sonra kendiliğinden yeniden başlamakta. Eğer onu istemiyorsanız AYARLAR UYGULAMALAR dan
    çalışan uygulamaları seçip ordan durdurabilirsiniz.
    Kamera :
    Telefonun kamerası oldukça iyi. Piyasadaki diğer telefonlara yarışır biçimde.Video kae oldukça üst düzeydi denileblitesi dilir. 1080p video çekmek mümkün.Ama her tele
    fonda olduğu gibi gece fotoğraf çekimleri kötü ama bunudu gece modu nu seçerek ve flash kullanarak biraz daha iyi netice almanıza yardımcı olur
    Görünüş:
    Telefon görünüşü çok hoş. Alttaki seffaf düğmeler herkesin beğenisi aldı diyebilirim. Sony bu ayrıntıyı çok güzel düşünmüş. Telefonun büyüklüğü ve inceliği gayet güzel
    4.0 inch olması çok ama çok iyi. Tam kullanılabilir ekran boyutu.
    Sonuç olarak almak isteyenler şöyle düşünebilir. Donanım olarak iyi ve fiyatı da parasının hakkını veriyor diyebilir diye düşünüyorum. Bu benim şahsi düşüncemdir. az da olsa bilgi vermek gerekir diye düşündüm.

• arkadaslar xperia arc s veya xperia p arasında kaldim ikisinden irini alacağim benim için ozellik bakımından xperia p daha ağie basiyor sizin tavsiyeleriniz nelerdir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaslar xperia arc s veya xperia p arasında kaldim ikisinden irini alacağim benim için ozellik bakımından xperia p daha ağie basiyor sizin tavsiyeleriniz nelerdir ?

Ben olsam P'yi tercih ederdim. Bende henüz bugün aldım cihazı. Gerçekten muhteşem. Çift çekirdeğin rahatlığını Sony'de yaşamak çok güzel bir duygu.
    Kalite kokuyor telefon her açıdan. Kasası ekranı,sağlamlığı,menüleri,arayüzü,sesi,kamerası muhteşem diyebilirim.
  • bu kaan narlı beyin yüzünden bu telefonu aldım kamerası oldukça etkiliceymiş hoparlör seside oldukça iyimiş yalan büyük yalan kamera kumlu çekiyor video cekimide berbat fotoğraflarda zerre kadar netlik yok hoparlör seside derinden cok kötü geliyor ayıptır millet sizi izliyor internetten sipariş veriyor adamn gibi inceleme yapın kardeşim

• beyler telefon android deil andoid
  • Telefonu 12 taksitle 774 liraya almıştım. aldığım dönemde iphone 3gs 800 lira, 4s 2000 liraydı, galaxy s2 de 1000 liranın üstündeydi. 3 yıl kullandım. hala bende, müzik radyo ve alarm için kullanıyorum. bence hem tasarım hem de arayüz olarak çok iyi bir telefondu. tek kötü tarafı 1265 mah çıkarılamayan bataryası. şuan rootlu, zero launcher ve theme-xperia ile birlikte kullanıyorum. hem akıcı hem de arayüzü z3 gibi. Ayrıca diğer önerebileceğim uygulamalar, xstana (sense teması) power toggles ve tabiki smart statusbar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.