Şimdi Ara

Sony Xperia P video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
24.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bataryanın çıkarılamaması ve 1300 mAh olması çok kötü olmuş.

• Tasarim olarak oldukca etkileyici bir cihaz . Donanim olarak da iyi.

• Xperia S den daha şık daha güzel bence donanım açısından ufak tefek geride kalma söz konusu ama bence onlar fark edilecek düzeyde değil ..

İnceleme çok güzelde bunu demeden geçemicem VICIT Nedir ya Widget oluyor VICIT :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Orijinalden alıntı: metin2017keşke samsungun kullandığı mali 400ü ve daha yüksek bir batarya kullansaydı bu telefonu alternatifler arasına alırdım :S
    Cihazda Mali-400MP var zaten.
    Mali-400 un tek çekirdekli versiyonu var.Galaxy S2 de 4 çekirdek 266mhz galaxy S3 4 çekirdek 400mhz deki versiyonları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKerberoS

Tasarım iyi değil.

yani sgs 3 ün yanında hiçbişey tasarım

• Androidde neymiş Apple iyidir.Ne olursa olsun Apple XD ZAAAAAaaaa....

Edit : Misafir üyelik yerine kendi üyeliğimle yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onuncu Köyü Arıyorum -- 10 Temmuz 2012; 22:42:52 >
  • Fiyat olarak biraz daha uygun olsa alınabilir bir telefon olabilirmiş ama ben o fiyata Htc One X aldım o yüzden çok zor tutması.
    Birde telefonda oynanan araba yarışının adı ne ?

• cihaz güzel ama fiyatıyla antipatik hale geliyor...o fiyat hak eden bir ürün değil çoğu üründe olduğu gibi...

• dikkat çekici bir çözüm olarak dikkat çekiyor... :)

• Açıkçası fiyatı görünce şaşırdım. Demek ki lafla peynir gemisi yürümüyormuş.
    Sony boş yere laf etmiş.

Bundan 1 veya 1.5 sene kadar önce Sony, STMicroelectronics'in uygun fiyatlı ve çift çekirdekli işlemciler üreteceğini ve insanlara çok ta pahalı olmayan ama donanım olarak iyi sayılabilecek derecede telefonlar satacağını söylemişti. Ben de sevinmiştim. Çünkü rekabet artarsa diğerlerinin de fiyatı ona göre düşerdi.

Ama öyle olmamış. ST Microelectronics üretimi CPU su var ama fiyatı şu an en pahalı ve hızlı olup teknik özellikleri en yüksek düzeyde olan cihazlar gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Fiyat olarak biraz daha uygun olsa alınabilir bir telefon olabilirmiş ama ben o fiyata Htc One X aldım o yüzden çok zor tutması.Birde telefonda oynanan araba yarışının adı ne ?

oyunun adı gt racing 2

• sabit ve düşük kapasiteli pil ve android yanyana=ÇÖP

• benim anlamadıgım htc sensation veya gs ıı gibi telefonlar incelenirken dakikalarca ovgu yapılırken sony nin telefonları inceleme esnasında surekli kusurlu bulunuyor.. dh in sony e karsı neden boyle bir antipatisi var anlayamıyorum.. bende htc kullanıyorum ama sony e bence haksızlık yapılıyor.. sayın kaan arlı biraz daha adil olalım lütfen.. sıı de oyun oynarken tek bir laf bile etmezken veya sensationun web tarayıcısına tek bir kusur bulmazken sony e sureklı laf sokuyosn. sonucta aynı segmentte urunler..

• güzel telefon..

• Daha iyi bir inceleme bekliyordum doğrusu. Umarım ön incelemedir bu.
    Güneş altında ekranın performansını görsek iyi olurdu. Şarjı hakkında gerekli incelemeler yapılabilirdi.
    Hdmi dan tv görünümü alınabilirdi 1080p mi 720p mi diye
    Yinede teşekkürler.

• inceleme çok ama çok yüzeysel olmuş kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: greenk
    Şarjı hakkında gerekli incelemeler yapılabilirdi.
    Arkadaşımız Şarjı bırakıp Şarkı hakkında inceleme yapmış daha çok. Bir çok yerde şarkılar açıp çalmış.
    Oysa ki biz bu cihazların müzik çalabildiğini biliyoruz.

Şarj gibi önemli bir konu varken Şarkı gibi şeylerle geçen bir inceleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

resmen çöp neredeyse çıkalı 1,5 yıl olan s2 bile bundan daha iyi

Samsung'un amiral gemisiydi

bu amiral gemisimi ?

• 45 nm işlemciye 1305mah pil gitmiş mi sizce? sony aslında çok iyiydi batarya konusunda neden böyle bi seçim yapmışlar anlamadım,

ayrıca profil etiketleri harika olmuş keşke her telefonda bulunsa

• NFC bileklerini begendim yaratıcı bi fikir :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.