Şimdi Ara

Sony Xperia P video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
24.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 69
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 gün 11 saat 47 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 206
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 69
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (6 mesaj) OverClocK1ng (3 mesaj) nedensiz07 (3 mesaj) cevapveren62 (3 mesaj) blank42 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (7 mesaj) Tablet (1 mesaj) (53 mesaj) (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Sony >> Sony Xperia P video inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3761 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Andoid işletim sistemli NXT serisi telefonlarıyla pazarda adından söz ettirmek isteyen Sony'nin Xperia ailesi altında piyasaya sunduğu Xperia P'yi sizler için değerlendik.

|
    |
  • anasayfada sony incelemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Tasarımını beğendim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj
    Video kac dakika acaba? Edge internetim ile bilgisayardan izlemeyi dusunuyorumda..

Orijinalden alıntı: Verticall

Video kac dakika acaba? Edge internetim ile bilgisayardan izlemeyi dusunuyorumda..

13 dakika
    |
    |

• Yüzbaşı
    623 Mesaj
    video baktm telefonun kendisinede baktım ele alınca sağlamlık hissi veriyor gerçekten yanisony s kasasını bıde tasarımını bunun gibi yapsaydılar daha çok tutardııı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    739 Mesaj
    Bordosu süper, siyahı güzel, grisi iyi. Hangisini alsan karar vermek zor. En iyisi hepsini alıp koleksiyon yapmak
    |
    |

Lenovo Thinkpad T460p
    Intel i7 6700HQ 6Mb 2.60GHz up to 3.50GHz vPro™ | 8+16GB 2400MHz 1.2v DDR4 | Intel HD Graphics 520 | Nvidia 940MX 2GB GDDR3 | Samsung 860 EVO 1TB SSD | 14'' 1920x1080 16.9 Full HD IPS | Wi-fi 802.11b/g/n/ac | Bluetooth 4.1 | Magnesium-Aluminium case 1.8Kg | MIL-SPEC 810G
    Lenovo Ultra Dock Station 130W | Lenovo T2224d Full HD IPS | Bose Companion 2 Series III
    Windows 10 Pro
  • Binbaşı
    1119 Mesaj
    Tasarım iyi değil.
  • Yarbay
    7400 Mesaj
    Sony bir telefonunu performansta zirveye oynayacak şekilde geliştirmeli. Millet ağzı açık galaxy serisini nasıl bekliyorsa Sony'de beklenen olmalı.
    |
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    keşke samsungun kullandığı mali 400ü ve daha yüksek bir batarya kullansaydı
    bu telefonu alternatifler arasına alırdım :S
  • Binbaşı
    1031 Mesaj
    resmen çöp neredeyse çıkalı 1,5 yıl olan s2 bile bundan daha iyi
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    Yeni xperia serisinde sony tasarimini bozdu eski arc tasarimlari ray ve neo tasarimlari cok iyiydi. Bu yeni xperia serisi tam takoz gibi olmus hele alt kismi nedir oyle.

Bundaki nfc yazisida cin mali telefonlari andirmis. Cok kotu.(tasarim olarak) donanimsal olarak orta ust segment gayet iyi.
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    Yeni xperia serisinde sony tasarimini bozdu eski arc tasarimlari ray ve neo tasarimlari cok iyiydi. Bu yeni xperia serisi tam takoz gibi olmus hele alt kismi nedir oyle.

Bundaki nfc yazisida cin mali telefonlari andirmis. Cok kotu.(tasarim olarak) donanimsal olarak orta ust segment gayet iyi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj
    Tasarımını beğendim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    526 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 35fatih

hocam nfc yazısı etiket, çıkartılabiliyor
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    12666 Mesaj
    Video için teşekkürler.

Kamera, 1080p video oynatma desteği, NFC ve biraz daha yüksek ekran çözünürlüğü dışında daha doğrusu kamera dışında benim eski Galaxy S'imden bir artısı olmayan bir cihaz...Android 4.1 çıktı, 4.0.x'li cihazlar kullanılıyor ama Sony hala 2.3.7'de ısrarcı. Tasarım ve kamera olmuş, gerisi olmamış bence.

Bu arada şu arkadaki yeşil kaplamadan ve cihazın sadece ekranında gözükecek oyun, video gibi şeyleri ışıkları kapatıp yapılması yeri geldiğinde can sıkıcı olabiliyor. BSC'deki oyun muhabbetlerinde ofis ortamında yapıldığı gibi daha doğal, daha rahat bir ortamda video çekerseniz bence daha güzel olur. Ara ara saçların bi gözüküp bi kaybolması dikkatimi çekiyor ve pek hoş olmuyor. Karanlık ortamda sadece cihazın ekranından gelen ışık kamerayı yeri geldiğinde boğuyor ve çok karanlık veya çok aydınlık olmasına neden oluyor. Altta masanın gözükmesini yeğlerim. Sonuçta bu cihazları sürekli karanlıkta kullanmayacağız. Ekranda yansıma yapıyor mu, ekranın görülebilirliği nasıl, güneş altında nasıl görünüyor ekran? Bunların da gelecek videolarda incelenmesi güzel olur bence. Sokağa çıkıp 5dk'da çekilecek bir video veya bir kaç fotoğraf bence oldukça yararlı olur.

• Yarbay
    17416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: metin2017

keşke samsungun kullandığı mali 400ü ve daha yüksek bir batarya kullansaydı
    bu telefonu alternatifler arasına alırdım :S

Cihazda Mali-400MP var zaten.

|
    |
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Sohbet
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.