Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (708. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rapz01

Bende de en büyük sorun o nedenini anlayamıyorum iki ay olmadı formatlayalı tertemiz ettim telefonu ama yine aynı sırf bu yüzden satacam adam akıllı gelen aramayı açamıyorum.

Hocam hangi operatörü kullanıyorsunuz? Hat kaynaklı sorunlar olabiliyor. Sim kartınızı kestirdiniz mi yoksa direk mikrosim olarak mı geldi? Başka bir sim kart ile deneyip telefonu test edin derim. Eğer sorun oluşturmazsa sorun sim karttadır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judgement..

quote:

Orijinalden alıntı: Rapz01

Bende de en büyük sorun o nedenini anlayamıyorum iki ay olmadı formatlayalı tertemiz ettim telefonu ama yine aynı sırf bu yüzden satacam adam akıllı gelen aramayı açamıyorum.

Hocam hangi operatörü kullanıyorsunuz? Hat kaynaklı sorunlar olabiliyor. Sim kartınızı kestirdiniz mi yoksa direk mikrosim olarak mı geldi? Başka bir sim kart ile deneyip telefonu test edin derim. Eğer sorun oluşturmazsa sorun sim karttadır...

Avea kullanıyorum uzun zamandır. Telefonu aldığımda kestirmiştim fakat güncellemeden kaynaklı olduğunu düşünüyorum gb ya da ics'de öyle sorunlar olduğunu hatırlamıyorum ne zaman ki jb kurdum ondan sonra başladı rom,root olayını pek bilmediğim için o işlere de giremiyorum direk İCS'ye dönüp bir süre kullanacam sonra satarım sanırım başka yolu kalmadı çünkü.
  • Rapz01 kullanıcısına yanıt
    Hocam ICS dene bence. Önceden de denemiştim. Düzelir belki o zaman.
  • quote:

Hocam ICS dene bence. Önceden de denemiştim. Düzelir belki o zaman.

Aynen öyle yapacağım ama JB varken onu kullanmak ne derece mantıklı bilmiyorum hayırlısı artık.
  • Bootloaderıda açtım şimdi ne yapacağım cm kurmak için root cwm ve bootloaderda tamam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonimkapanik -- 11 Ocak 2014; 22:08:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atat54

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan.1905

quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan.1905

quote:

Çok iyi fiyata gitmiş

benim cihazın hakettiği rakamdı sıfır gibi cihaz verdim arkadaşa

L nasıl. Memnun musun.

iki gündür kullanıyorum daha ama root yapacam bi kaç rom falan deneyecem bakalım nasıl cihazmış

P ile kıyaslar mısın hocam

P nin ekranı daha iyi kasa kaliteside kamera çekimleri yakın ama p nin video çekimi daha iyi
    L nin ses kalitesi, internet hızı, pil ömrü, arka kapak çıkarılması, hafıza kartı takılması yani L biraz daha önde
    Bu cihaz bana hediye zaten fazla kullanmayacam biraz bekleyip donanımı daha iyi cihaz alırım z1 düşünüyorumda fiyat çok yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talha_89

flashtool acın telefonu kapatın ses acma tusuyla pcye baglayın daha sonra sımsek ısaretıyle fastboot moduna gorın select kernel deyın kernelın dosyasını bulun zıpten cıkartmanız lazım boot.img dosyasını doysayı bulup tamam deyıp flsahtoolda yazılar gelcek 2 sn surmuyo zaten. cıkarın kabloyu acın telefonu sony yazısından sonra aacma kapama tusuna bas bırak yapın sureklı cwmye gırın mount and storageye gelın format ddata cache system yapın.. ınstall from sd cart deyıp romu bulun ve ok deyın . resetleyın telefonu bu kadar..
    Sonunda CM yi kurdum tüm günümü yesede sonunda mutlu son :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anonimkapanik -- 11 Ocak 2014; 23:29:53 >
  • Super user modu için services.jar'ın izinleri nasıl ayarlayacağız? Xda'da r w w yazıyor burda bi arkadaş rw r r demişti. Services.jar'ın orijinali rw r r olarak ayarlı sanırım aynı olması gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu kullananın içini,kullanmayanın dışını yakıyor beyler Bazen pişman oluyorum bunu aldığıma ama yine de vazgeçip satamıyorum. Launcher yükledim bir de daha bi afilli bişi oldu.
    Ayrıca mobilcaddede satılan şeffaf kılıfı öneririm harika görünüm sağlıyor.
  • Kılıfın linkini alabilir miyim hocam?

• sahintan kullanıcısına yanıt
    Romla gelen bildirim çubuğu nda ki araçlar değiştirilebiliyor. Mobilde resim ekleyemedim bi türlü ama şuan 6 araç var bende 2. Satıra kaydı. Artırabilirsin yada tam tersi. Telefon uygulamasında önceki sorunları yaşamadım hiç. Stock romda çağrı kaydı sayfası 7-8 çağrı bile olsa kasma yapıyordu bu gayet akıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sup3rNatural -- 12 Ocak 2014; 15:34:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Super user modu için services.jar'ın izinleri nasıl ayarlayacağız? Xda'da r w w yazıyor burda bi arkadaş rw r r demişti. Services.jar'ın orijinali rw r r olarak ayarlı sanırım aynı olması gerek

Bilen var mı arkadaşlar?
  • Arkadaşlar telefonumu servise vereceğim.Ankarada oturuyorum.Telefonu electroworld'den aldım.Kutunun üzerinde netcell damgası var.Ben şimdi telefonu illa electroworld veya bimeks'e götürmek zorunda mıyım?Ankara'da verebileceğim bir servis bilen var mı?
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    rw-r-r ayarla hocam
  • telefoncu benim telefoma 450 tl veriyor ondada sıfır bitane p6 var takas edimmi ? arkadaslar sizce 500 istiyor üste ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: talha_89

rw-r-r ayarla hocam

Eyvallah hocam
  • rom denemekten başım döndü :D en çok hoşuma giden nemesis kernelli pandemic moonwalker v8. hem akıcı hem tüm sony özelliklerini barındırıyor.
    cm lerdende 10.2 yi denedim jb 4.3 oluyor gayet akıcı yine görüntüler keskin nightly 23 4.4 sürümüne göre. şimdi tekrar moonwalkera dönücem :D
    4.4 te bi sıkıntı var arkadaşlar görüntü soluk, keskinliği aalmış oluyor simgeler basitleşiyor. aynı kişilerin yaptığı cm 10.2 çok daha iyi öneririm ayrıca kamerası stabil.
    neyse stock romu attım şimdi yüklemeye döneyim :D
  • quote:

Arkadaş şu çalma listesini düzenlemek ne zor iş. Onu aşağı bunu yukarı... onu seç bunu seç... bıktırıyor

Ben de bu konudan çok muzdariptim, şöyle bir çözüm buldum; oluşturmak istediğim çalma listesini bilgisayarda Media Player'da oluşturuyorum. Sonra şarkılarla beraber çalma listesini de telefona atıyorum. Bu kadar. Telefondan walkmana girince çalma listesi oluşmuş halde karşına çıkıyo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahintan

telefoncu benim telefoma 450 tl veriyor ondada sıfır bitane p6 var takas edimmi ? arkadaslar sizce 500 istiyor üste ??

P6 çok şık bi telefon. Özellik olarakta xperia p 'den üstün bi telefon ama üste 500 lira çok istemiş sıfır bile olsa. En azından bana göre çok. Üste 500 verecegıme lg g2 garantili ikincı el telefona bakardım. Bende güzel bi fiyata elden çıkarmayı düşünüyorum telefonu ama iyi para veren bulmak zor. Soyulmalar var telefonda. Ekranda sim dökülmüş gibi bi parlaklık var sol üst tarafta. Onu bahane edip servise göndersem paramı geri alamasam bile yenisiyle değiştirirler mi diye düşünüyorum. Degıstırmezlerse bile tüketici haklarına başvurmayı planlıyorum. Nette okumustum. Ölü pıkselden dolayı böyle bi yasal hakkımız varmıs

• quote:

Orijinalden alıntı: Çeşm-i Siyah

quote:

Arkadaş şu çalma listesini düzenlemek ne zor iş. Onu aşağı bunu yukarı... onu seç bunu seç... bıktırıyor

Ben de bu konudan çok muzdariptim, şöyle bir çözüm buldum; oluşturmak istediğim çalma listesini bilgisayarda Media Player'da oluşturuyorum. Sonra şarkılarla beraber çalma listesini de telefona atıyorum. Bu kadar. Telefondan walkmana girince çalma listesi oluşmuş halde karşına çıkıyo :)

Vaay, güzel fikir :) tuttum bunu. Çok iyiiiii :) böyle ayarlayayım ben de. Telefondan çok sıkıntı oluyor. Teşekkürler dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 12 Ocak 2014; 23:45:55 >
  • 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.