Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
16.241
Cevap
71
Favori
560.473
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> [ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ]
Giriş
    76 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sahintan

abi öyle şeyler de var ama pek sağlıklı olmuyor sanki :D telefon haşat ediyor :D yinede siz bilirsiniz ben nemesis kerneli yükledim illah ettim jarjımı bitirdi :( performans süper 1.2 ghz cıktı :D honami v7.5 yüklemiştim ama ne bilim hoşuma gitmedi birkac seyi belki sizin hosunuza gidebilir.

sizde benim 2. resimde cektiğim resmi gönderebilir misiniz ?** benimki gibi mi yazıyor booloaderiniz kapalı sanırım merak ettim nasıl kapalısı :D

*#*#7378423#*#* yapın service info > configuration dan resim cekin yollayın imei silin ama

Botloader açmadan kernel atmadan yüklencek rom varsa iyi olur. Değişiklik lazım :)

Menüde yadan ise

Bootloader unlock allowed: yes
    |
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj

hım var aslında ama cok faydalı olmayabiliyor kernel şart sanki :D

yoksa randıman vermiyor :( kanımca :D

enigma v6.3 sanırsam kernel şart değildi ? ama olsa iyi olurdu demişti denemek lazım ben temasını seklini begenmediğim için denemedim :D
    |
    |
    Bahsedilenler: Judge7
    dün çok severek kullandığım Xperia P telefonuma veda etmek zorunda kaldım,

telefonu düşürdüğüm için baya bi hasar gördü, ( oldukça sert bir şekilde beton zemine çakıldı )

Telefonu alırken kasko yaptırmıştım, dün gold a götürdüm telefonu 600 e saydılar, ellerinde çok fazla model yoktu, acil telefona ihtiyacım vardı bu yüzden Samsung S3 aldım.

Dün akşamdan beri telefonu kurcalıyorum, telfonun kamerası çok güzel ekranı falan çok güzel ama nedense ben Xperia P yi özlüyorum.

P nin menüsü daha iyi geliyordu bana, daha kullanışlıydı sanki ve en önemlisi elime aldığımda bana verdiği sağlamlık hissi çok daha iyiydi.

Orijinalden alıntı: efe_yakub

telefonu düşürdüğüm için baya bi hasar gördü, ( oldukça sert bir şekilde beton zemine çakıldı )

Telefonu alırken kasko yaptırmıştım, dün gold a götürdüm telefonu 600 e saydılar, ellerinde çok fazla model yoktu, acil telefona ihtiyacım vardı bu yüzden Samsung S3 aldım.

Dün akşamdan beri telefonu kurcalıyorum, telfonun kamerası çok güzel ekranı falan çok güzel ama nedense ben Xperia P yi özlüyorum.

P nin menüsü daha iyi geliyordu bana, daha kullanışlıydı sanki ve en önemlisi elime aldığımda bana verdiği sağlamlık hissi çok daha iyiydi.

Sony'den sonra Samsung'a geçmek at eşek olayı gibi olmuş. Sony malzeme kalitesi olarak aratır kendini.
    |
    |

• Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sahintan

hocam valla siz bitanesiniz çok seviyorum sizi. ben foto cektim servicesin bootloader acık mı kapalı mı siz söyleyin ben işlemi yapabilmişmiyim ne olur affedin beni yoruyom sizide ama yanlış bişi yapıp telefonu yakmak istemiyorum.

bootloader kilidiyle ugrasmadan önce unlocked allowed yes yazıyordu şimdi allowed silinmiş sadece değişen bu oldu siz söyleyin kilitlimi değilmi ??

Ben o kodu yazarak bootloader menüsüne göremiyorum. Arama tuşlarına basıyorum son #* ı yazınca yazdıklarım siliniyor nedense. Neyse sen dediğimiz gibi önce flashtoolla kernelı flashla sonra da cwm ile romu flashla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Şimdi bende bi kasko yaptırsam telefon bozulunca falan o fıyatı verir mi kasko. 600 lira xperia p için piyasanın üstünde bi fiyat. O parayı veren olsa satardım üst model almak için.. Benim ekranın sol üst tarafı sim dökülmüş gibi parlıyo ekran kapalıyken. Çok rahatsız etmiyor ama garantiye göndersem yenisiyle değiştirirler mi acaba?

• Yüzbaşı
    763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: azizsilin

quote:

Şimdi bende bi kasko yaptırsam telefon bozulunca falan o fıyatı verir mi kasko. 600 lira xperia p için piyasanın üstünde bi fiyat. O parayı veren olsa satardım üst model almak için.. Benim ekranın sol üst tarafı sim dökülmüş gibi parlıyo ekran kapalıyken. Çok rahatsız etmiyor ama garantiye göndersem yenisiyle değiştirirler mi acaba?

Ben Xperia P yi Golda dan 830 TL ya almıştım birde kasko için 100 TL ödemiştim, toplamda 930 TL para vermiş oldum

iade için gittiğimde benim telefonu 600 e saydılar.

kaskoyu şimdi yapmazlar, sıfır telefon alırken aldığın anda yapıyorlar, alıp eve gidip 1 saat sonra gelsen yine yapmıyorlar.

Farklı firmalarda farklı uyugulama var mı bilmiyorum.

• Binbaşı
    1767 Mesaj

600 ü iyi vermişler hocam valla
    |
    |
    efe_yakub kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

600 ü iyi vermişler hocam valla

Gold ve benzeri bir çok mağaza elektronik cihaz satarken kasko ( sigorta ) yapalım diyor,

ben aslında yaptırmayacaktım ama küçük bir oğlum var ve cep telefonlarına fazlaca düşkün, dalgınlığıma gelir alır duvara çarpar diye yaptırmıştım ama oğlumdan önce ben betona düşürdüm.
    |
    |
    |
    |
    benim telefonda ölü piksel var. bunu servise gönderip yenisiyle değiştirme hakkım var mı ölü pikselden dolayı ? bi de ölü pikselden dolayı yenisiyle değişim istemek için telefonu aldığım zamanla şimdiki zaman arasında uzun zaman geçse de isteyebilir miyim yenisi telefon ? yani telefonu aldıktan kısa süre sonra mı olmalı bu ölü piksel ? şimdiki telefonumda değişimden gelmişti. ilki bozuldu ve tamir edilememişti yenisini göndermişlerdi.
    |
    |
    cm11 yüklemeye çalışan arkadaşlar bootloader mecburen açık olması gerekiyor aksi taktirde yükleyemezsiniz şuan için. kernelim aynı kalsın bootloader açmayım derseniz enigma ve honamimoonwalker rom var güzel olarak onları yükleyebilirsiniz
    |
    |
    AMA TELEFON TUŞLARI BİRAZ GEÇ Mİ ALIGILIYOR :( 0.2MS GİBİ DİREK BASTIKMI NUMARA GİREBİLME AYARI VARMI VARSA NERDEDİR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahintan -- 8 Ocak 2014; 23:29:40 >

Hadi hayırlı olsn arama ekranında bende hiç gecikme olmuyor ama

|
    |
    sahintan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu romu bende kullandım ancak çözünürlükte biraz sıkıntı var gibime geldi icon lar çok net görünmüyordu. keskinlik iyi değil di o ytüzden stock rom a döndüm honami moonwalker var onu denicem kullananınız var mı?
    |
    |
    Bootloader ve kernel ile uğraşmak istemediğim için moonwalker deneyeceğim sanrım. cwm yüklü bende basitçe moonwalker ı nasıl yükleyeceğimi anlatabilecek bir arkadaş varmıdır. telefonu perte çıkarmak istemiyorum.
    |
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj

teşekkür ederim hocam numara çevirdiğimiz tuşlar bastıgımda direk almıyor biraz bekletiyor sanki smooth oldugundan sanırım yumusak ceviriyor :D video kaydı yapamıyorum o çok kötü oldu ya ona çözüm yokmu stock romun içindekini alsak atsak olurmu ?? calıstırırmı.

z1 inde keyboardını yukledim taş gibi oldu :d simdi süpermiş mobil veride pek jarj yemiyor stamına modu olmaması cok daha iyi olmus :D güzel ya birde video cekmediğini için üzülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahintan -- 9 Ocak 2014; 14:41:16 >
    |
    |
    Bahsedilenler: azizsilin , erhanza , talha_89

• Yüzbaşı
    469 Mesaj
    pandemic moonwalker v8 i yükledim arkadaşlar nemesis 6.3 final keneli ile şuan çok akıcı görünüyor tüm sony uygulamarı güncel ayrıca klavyede iyi :D kamera arayüzü yeni bildirim çubuğu kilit ekranı resmi değiştirilebiliyor.
    |
    |

conversations yani mesajlaşmanın yeni sürümü var apk halinde adamın dediği gibi yapıyorum ama yüklenmedi diyor. bilinmeyen kaynaklar felan izinli. çözümünü bulamadım
    |
    |
    Bahsedilenler: talha_89

lınk verır mısınız hocam bıde kullandıgınız rom ?
    |
    |
    Sup3rNatural kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.