Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (485. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultraslan.1905

quote:

Orijinalden alıntı: rapper_09

quote:

benim cihaz çıldırdı internet hızı 2 katına çıktı 3g de wifide daha hızlı menü geçişleri çok hızlı uygulamara girip çıkarkende aynı ne oldu birden anlayamadım yazılım onarımı yaptım böyle oldu 50 tane uygulama yüklü bu kadar hızlı olması hayra alamet değil

jelly bean ı flashtolla yükledikten sonramı yaptın onarımı ? ne ile onarım yapacagız seus ilemi?

benim cihaza jb güncellemesi 1 ay önce geldi seus ile yapmıştım bir kaç sorun vardı o yüzden seus ile yazılım onarımı yaptım

İmleç veya büyüteç olayı düzeldimi cihazında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalindam

quote:

quote:

quote:

benim cihaz çıldırdı internet hızı 2 katına çıktı 3g de wifide daha hızlı menü geçişleri çok hızlı uygulamara girip çıkarkende aynı ne oldu birden anlayamadım yazılım onarımı yaptım böyle oldu 50 tane uygulama yüklü bu kadar hızlı olması hayra alamet değil

jelly bean ı flashtolla yükledikten sonramı yaptın onarımı ? ne ile onarım yapacagız seus ilemi?

benim cihaza jb güncellemesi 1 ay önce geldi seus ile yapmıştım bir kaç sorun vardı o yüzden seus ile yazılım onarımı yaptım

Bir de klavyede ki kasma sorunu?

• selam...

beş ay önce bu footoğrafları koyduğumda o kabarcıkları sorun etmiyordum pek (YALAN)

iki aydır inatla nokia 8210 kullanmaktayım... bu inadımın kırıldığını hissediyorum yavaştan... ÖZLEDİM P'mi :P

neyse geyiği bırakayım, bu durumla ilgili beş ay önce sony müşteri hizmetlerini aradım, "telefonu almanya'dan aldım, 1 yıl uluslararası sony garantisinde sanırım" dedim, evet deyip teleservice'e yönlendirdi. o aralar kullanacak başka telefonum olmadığından ileri tarihe sallamıştım. 8210 inadı bitmeye başladığından gönderem de olaylar gelişsin, istediğim anda da kullanırım elimin altında olur diyerekten...

derken derken bugün aradım teleservice'i, hani fatura cart curt ekstra göndermem gereken birşey var mı diye bilgi almak için... sonra hattın diğer ucundaki esra hanım "yurtdışı cihazlarda onarım ücretli" dedi. "ee sony garantisinin esprisi nedir?" soruma "bilmiyorum, bilgim yok" diyerek yükselmeme sebep oldu...

o kabarcıklar şimdi daha da büyüdü gıcık oluyorum! sizce "varsayalım garantisi" kapsamına girse bile o parçayı değiştirirler mi? girmiyorsa ortalama fiyat tahmini rica etsem bilgili arkadaşlardan?

hayde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imjustone

quote:

Orijinalden alıntı: mkarpuz61

alarm çalmama gibi bir sorun yok ancak sesli bildirim uyarıları bazen çalmayabiliyor. dolayısıyla alarm da ses vermiyor. geçenlerde bu problemi birkaç kez yaşadım. sonra kendiliğinden düzeldi. 4-5 gündür sorun yok. ses gelmediğinden telefonu kapatıp bi 10 dk sonra açınca sesler yerine geliyor. sonra tekrar gidebilir de gitmeyebilir de.kesin bir çözümü yok anladığım. ama birkaç yerde daha okudum. bir süre sonra kendi kendine düzeliyor.

Bazen kulaklık taktıktan sonra kulaklık modunda kalabiliyo, dolayısıyla konuşma yaparken ahizeden falan da ses gelmiyo. Öyle bi sorun olabilir mii diye geldi aklıma.

yok sorun o tarz birşey değil. kulaklık çalışıyor. arama geldiğinde telefon sesi var ahizede de ses var. ama ne hikmetse bildirim sesleri çalmıyor. gerçi şeytan kulağına 4 gündür böyle bir sorunum yok. düzeldi kendi kendine.
  • Arkadaslar öncelikle 5-6 ay gibi bir süredir kullaniyorum xperia p hiç bir sorunumda yoktu performans konusunda yanliz 1 hafta önce güncellme yaptim tlfu tlf donma şarjinin aşiri şekilde bitmesi album açilmamasi gibi.. Bu güncelemeyi yeniden yapabilirmiyiz yada eski haline çevirebilirmiyiz.. Jelly bean dediler bekledik ondada bu kadar hata çıktı entrasan bir durum.. Yardimci olursaniz sevinirim..not:albüm için verileri temizledim ama yinede sorun hallolmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hack27 -- 29 Mayıs 2013; 18:36:21 >
  • Arkadaslar öncelikle 5-6 ay gibi bir süredir kullaniyorum xperia p hiç bir sorunumda yoktu performans konusunda yanliz 1 hafta önce güncellme yaptim tlfu tlf donma şarjinin aşiri şekilde bitmesi album açilmamasi gibi.. Bu güncelemeyi yeniden yapabilirmiyiz yada eski haline çevirebilirmiyiz.. Jelly bean dediler bekledik ondada bu kadar hata çıktı entrasan bir durum.. Yardimci olursaniz sevinirim..not:albüm için verileri temizledim ama yinede sorun hallolmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: hack27

Arkadaslar öncelikle 5-6 ay gibi bir süredir kullaniyorum xperia p hiç bir sorunumda yoktu performans konusunda yanliz 1 hafta önce güncellme yaptim tlfu tlf donma şarjinin aşiri şekilde bitmesi album açilmamasi gibi.. Bu güncelemeyi yeniden yapabilirmiyiz yada eski haline çevirebilirmiyiz.. Jelly bean dediler bekledik ondada bu kadar hata çıktı entrasan bir durum.. Yardimci olursaniz sevinirim..not:albüm için verileri temizledim ama yinede sorun hallolmadi

dostum seus kur bılgısayara yazılım onarımı yap . aynı romu tekrar yukluyecek sana yapmadan once fabrıka ayarlarına don bıde garantı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalindam

quote:

quote:

quote:

Aynı yine büyüteç ve imleç sorunu devam ediyor bidahaki güncellemeye kadar düzelmeyecek herhalde

• Arkadaşlar parelel ithalatlara jelly bean geldi hayırlı olsun...yükleyenler memnumu yazsın.ona gore yukleme yaparım..ve de ne kadar zamanda yukledınıız.telefonunzda bişi silin dimi
  • Arkadaşlar bu güncellemenin geldiğini öğrenmek için tam olarak nereden bakmak lazım çünkü telefondan ne zaman baksam en güncel sürümü kullanıyorsunuz diyor.

• Ben j.b gecmcem..cok sorun olmus..bazılarının guncellemeden sonra cihazı acılmamıs..riske atmamak lazım sonucta paralel ihtalat..ben güncellemicem.
  • Buzz launcher şarjı çok yiyor ama mutlaka deneyen uccw zooperasyon widgetsoid minimalistic pro gibi uygulamalar ortak çalışıyor çok orjinal temalar var
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buzzpia.aqua.launcher&hl=tr

Telefondan zevk almak istiyorsan başka launcherlara benzemez

• Arkadaş üstte yazmış paraler ithalata güncelleme geldi diye sevindim hemen pc ye taktım sonuç hüsran... Gene telefonunuz en son sürümdür yazısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Bende seus la onarım yaptım klavye kasması ve büyüteç sorunu haricinde başka sorun yok

Bu bahsettiğimiz problem az da olsa Z cihazda da başıma gelmeye başladı hocam. Klavyenin kodlanması ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Bende seus la onarım yaptım klavye kasması ve büyüteç sorunu haricinde başka sorun yok

Bu bahsettiğimiz problem az da olsa Z cihazda da başıma gelmeye başladı hocam. Klavyenin kodlanması ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Hocam Z ye geçtiniz yinede kurtulamadınız şu problemlerden :D Sony nin günceleme yayınlaması lazım böyle giderse bir daha Sony falan almam. Alırım Nexus bakarım keyfime...

• kabarcık derken? resimlerde bi sorun yok gibi?

• navi tuşlarının bulunduğu şeffaf alanda görünmekte. o şeffaf kısım, iki parça... sol kısmından hava aldığından kabarcıklar oluşuyor. bastırdığımda birazı kayboluyor ama sonrasında tekrar büyüyor.

@Daniel Amokachi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aethyrs

navi tuşlarının bulunduğu şeffaf alanda görünmekte. o şeffaf kısım, iki parça... sol kısmından hava aldığından kabarcıklar oluşuyor. bastırdığımda birazı kayboluyor ama sonrasında tekrar büyüyor.

@Daniel Amokachi

Aynısı bende de var, soldan başladı küçük küçük, sonra büyümeye başladı, şimdi geri tuşuna kadar geldi ve durdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aşil20

Arkadaş üstte yazmış paraler ithalata güncelleme geldi diye sevindim hemen pc ye taktım sonuç hüsran... Gene telefonunuz en son sürümdür yazısı

benimkisi paralel ithalat..nisanda hepsiburada dan aldım ve pc ye telefonu takar takmaz dün güncelleme geldi..ne zaman taksam güncelleme penceresi acılıyor ama ben güncellemicem..ics ile devam
  • dün benim arkadaşın P sine baktım şeffaf bölümün içinde dalga halinde çok belirgin bir çizgi vardı benim P de böyle bir sıkıntı yok cihazının şeffaf bölümünde böyle bir şey olan varmı

• 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.