Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (480. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

Orijinalden alıntı: freegamezone

yanlız albümlerde fotoları göstermiyor?

Nasıl yani? Fotoğrafla desteklerseniz daha iyi olur...

j b de böyle sıkıntı var bazen albümde fotoları göstermiyor. ama ayarlar-uygulamalar-tümü- albümden verileri sil yapınca oluyor
  • bimeksten telefon almayın kardeşim. hdmı kablosu cıkmıyor. sonyi aradım. . paralel ithalatmış. herkez jelly bean 4.1.2 ye geçti. bizde güncelleme gözükmüyor. sony yi aradım cihaz birleşik arap emirliklerinden gelmiş.orası ne zaman güncellerse o zaman güncellenecekmiş. rootlasam garanti dısı kalırmı dedim. telefon sony garantili değil diyor :D telefon gerçekten kaliteli ve cok iyi. gerçekten sırf bu olaylar yüzünden sogudum.jelly bean güncellemeside cok iyi özellikler var. rootlasammı diyorum. şimdi sony birleşik arap emirliklerine msj attım hem arapca hem ingilizce pusuya yattım cevabı bekliyorum saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanistan

quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

Orijinalden alıntı: freegamezone

yanlız albümlerde fotoları göstermiyor?

Nasıl yani? Fotoğrafla desteklerseniz daha iyi olur...

j b de böyle sıkıntı var bazen albümde fotoları göstermiyor. ama ayarlar-uygulamalar-tümü- albümden verileri sil yapınca oluyor

düzeldi, teşekkürler. şahsen hoşuma gitti jb görselliği
  • güncellemelerin gelecegi yok nasıl rootlayacagız bu cihazı 4.1.2 versiyonu için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapper_09

bimeksten telefon almayın kardeşim. hdmı kablosu cıkmıyor. sonyi aradım. . paralel ithalatmış. herkez jelly bean 4.1.2 ye geçti. bizde güncelleme gözükmüyor. sony yi aradım cihaz birleşik arap emirliklerinden gelmiş.orası ne zaman güncellerse o zaman güncellenecekmiş. rootlasam garanti dısı kalırmı dedim. telefon sony garantili değil diyor :D telefon gerçekten kaliteli ve cok iyi. gerçekten sırf bu olaylar yüzünden sogudum.jelly bean güncellemeside cok iyi özellikler var. rootlasammı diyorum. şimdi sony birleşik arap emirliklerine msj attım hem arapca hem ingilizce pusuya yattım cevabı bekliyorum saygılar...

Aynı dertten bende de var gelecek cevabı merakla bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkcoskun

quote:

Orijinalden alıntı: rapper_09

bimeksten telefon almayın kardeşim. hdmı kablosu cıkmıyor. sonyi aradım. . paralel ithalatmış. herkez jelly bean 4.1.2 ye geçti. bizde güncelleme gözükmüyor. sony yi aradım cihaz birleşik arap emirliklerinden gelmiş.orası ne zaman güncellerse o zaman güncellenecekmiş. rootlasam garanti dısı kalırmı dedim. telefon sony garantili değil diyor :D telefon gerçekten kaliteli ve cok iyi. gerçekten sırf bu olaylar yüzünden sogudum.jelly bean güncellemeside cok iyi özellikler var. rootlasammı diyorum. şimdi sony birleşik arap emirliklerine msj attım hem arapca hem ingilizce pusuya yattım cevabı bekliyorum saygılar...

Aynı dertten bende de var gelecek cevabı merakla bekliyorum...

Saçma sapan bir cvp geldi.sony güncelleme sitesine bakın diyor.zaten ordan yapabilsek o kadar neden msj atalım olayIda uzun uzun anlattım ha !?
     [ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ad_nan

quote:

Orijinalden alıntı: asloader_489

Bizdeuygun.com dan alan arkadaş sana jb geldimi?
    Benimki 4.1 ile geldi Almanyadan ama jb gelmedi sizce niye arkadaşlar?

ben ve bir arkadaşım bizde uygun dan aldık ikimizede gelmedi bizim telefonlar sanırım birleşik arap emirliklerinden gelme imiş oraya geldiği zaman gelecekmiş ben bugün flas yapcam inşallah

Cevap için teşekürler.ben flashlayı düşünmüyorum acaba ne zaman gelir glirse haberdar edermisiniz?

• Jb anlatı mı hangi sayfadaydı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: asloader_489

Jb anlatı mı hangi sayfadaydı ?

Jb kurulumu 134 sayfada

• Telefonu jb de root edebililen var mı ?
  • Bu bir nevi iletim raporu. Sorunuz kaydedildi gelecek maillerde kullnacağınız numara budur diyo.
  • ben de mail attım smart tags çalışmıyo diye. Bakalım ne diyecekler
  • Merhaba arkadaşlar telefondan çok memnunum fakat birkaç hafta önce ekrandaki koruyucuyu çıkarmak istedim telefon çok daha hoş duruyor diye çıkardım ve aşırı çizildi telefon kullanımı da berbat hale getirdi ekran açıkken bile gözüküyor canımı sıkıyor güya cizilmez ekrani yok muydu bunun ve bu sorunu nasıl çözerim çok sert bir koruyucu daha var sanki onu mu çıkarsam

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Amokachi

ben de mail attım smart tags çalışmıyo diye. Bakalım ne diyecekler

Bende de çalışmıyor smarttags, sadece gb'deyken telefon 1 kere gördü ikisini de peş peşe ondan sonra hiç algılamadı bir türlü, birşeyleri eksik yapıyorum ama ne bilmiyorum, baya da araştırdım bulamadım bunla ilgili bir yazı ya da yönerge.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hahahahuhuhu

Merhaba arkadaşlar telefondan çok memnunum fakat birkaç hafta önce ekrandaki koruyucuyu çıkarmak istedim telefon çok daha hoş duruyor diye çıkardım ve aşırı çizildi telefon kullanımı da berbat hale getirdi ekran açıkken bile gözüküyor canımı sıkıyor güya cizilmez ekrani yok muydu bunun ve bu sorunu nasıl çözerim çok sert bir koruyucu daha var sanki onu mu çıkarsam

Ekrandan çıkarttığın koruyucu önceden senin yapıştırdığın bir koruyucu muydu?

Eğer öyleyse zaten fabrika çıkışlı gelirken üzerinde bir ekran koruyucusuyla geliyor, bende halen o var, çok sağlam çizimlesi de zor bir koruyucu ama plastik sonuçta cam değil. Çok da güzel yapıştırıldığı için farketmek zor.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar telefondan çok memnunum fakat birkaç hafta önce ekrandaki koruyucuyu çıkarmak istedim telefon çok daha hoş duruyor diye çıkardım ve aşırı çizildi telefon kullanımı da berbat hale getirdi ekran açıkken bile gözüküyor canımı sıkıyor güya cizilmez ekrani yok muydu bunun ve bu sorunu nasıl çözerim çok sert bir koruyucu daha var sanki onu mu çıkarsam

Eğer fabrika çıkışıyla gelen koruyucuyu çıkardıysan zaten çizilmesine sen ortam yaratırsın. Öbür türlü o derecede çizilmesi mümkün değil.

• Beyler telefona *2767*3855# yaparak format atan varmı. Ne işe yarıyor artıları eksileri neler ne gibi durumlarda kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Sincap

quote:

Eğer öyleyse zaten fabrika çıkışlı gelirken üzerinde bir ekran koruyucusuyla geliyor, bende halen o var, çok sağlam çizimlesi de zor bir koruyucu ama plastik sonuçta cam değil. Çok da güzel yapıştırıldığı için farketmek zor.

Doğrudur hocam ben kendinden olanı değil kendi taktigimi çıkardım ama kendinden olan çizildi baya 1-2 mm lik yüzlerce çizik var ekranda o zaten çok sağlam koruyucu olduğu pek belli olmuyor onu çıkarıp yenisini mi taksam cizilmez ekran nerde o zaman

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4Sincap

quote:

Doğrudur hocam ben kendinden olanı değil kendi taktigimi çıkardım ama kendinden olan çizildi baya 1-2 mm lik yüzlerce çizik var ekranda o zaten çok sağlam koruyucu olduğu pek belli olmuyor onu çıkarıp yenisini mi taksam cizilmez ekran nerde o zaman

Sana tavsiyem, eğer kutu içerisinden çıkan jelatin elindeyse o jelatinle birlikte bir telefoncuya git, 5tl ver şuan üzerinde bulunan fabrikasyon jelatinini çıkarıp onu yapıştırsın düzgünce, eğer kutu içerisinden çıkan jelatin yoksa güzel bir tane al ve onu kullan. Şuan çizilen şey ekran jelatini, ama cam bile olsa gorilla glass diye çizmeye çalışmanın bir manası yok yani.
  • Telefondan falan anlamayan bi tip olsam sorun bende diyeceğim de bi iki sayfa önce anlattım derdimi yazılımsan bi sorun olabilir de bakalım mail attım cevap bekliyorum. Bi de gb de falan sorunsuz çalışıyodu yani çalışmasa nfc de sıkıntı var diyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Amokachi -- 25 Mayıs 2013; 15:19:30 >
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.