Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reliable34

quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

quote:

albümden ziyade klavye sorununa bi çözüm lazım

Birde büyüteç sorunu :)

world romu flashlayıp denemek lazım bir de onda da bu sorunlar varmı acaba, klavye falan, central europe sorunlu biraz

Hocam world rom u nerden buluruz?

http://www.4shared.com/file/gBfPjZF9/LT22i_62A0400_World.html offical jelly bean world generic rom

Teşekkür ederim hocam.

Generic world rom jb kullanan varmı ? ?aynı sorunlar bunda da varsa bir daha flashlamak istemiyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, bu cihazın şeffaf kısmındaki ışıklı göstergeler benimkinde soldan sağa doğru biraz daha yoğun, yani üç simgede dengeli değil ışıklandırma durumu, bu bir sorun mudur, aynı durumda ürüne sahip arkadaşlar var mı acaba? Bir de telefonla görüşme sesi bana en son seviyede dahi yeterli gelmedi bunu arttırmanın bir yolu var mıdır, 4.1.2 ile bir artış sözkonusu olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.
  • maili yolladığın adres xperia.tr@support.sonymobile.com midir? BEN DE SMART TAGS ile ilgili mail atacağım da
  • Xperia U ile takaslik Xperia P ariyorum. ilgilenenler PM atsin.
  • hala güncelleme gelmeyen arkadaşlar varmı bilemiyorum ama bana hala gelmedi neden acaba rom yüklü olduğu ülkede çıkmaması filanmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Amokachi

maili yolladığın adres xperia.tr@support.sonymobile.com midir? BEN DE SMART TAGS ile ilgili mail atacağım da

hocam direk o maile atarak ulaşamassınız buyrun mail ile destek linki

http://www.sony.com.tr/support/tr/contacts/pim/email
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

Orijinalden alıntı: asloader_489

Şuan ne kadar hatırlamıyorum ama evet fiyat farkı var.Ben güvenemeyip kapıda ödeme aldım ama güvenliye benziyor.

Cevabınız için teşekkür ederim.

Androidde camwow veya benzeri bi program var mı?

• Bizdeuygun.com dan alan arkadaş sana jb geldimi?
    Benimki 4.1 ile geldi Almanyadan ama jb gelmedi sizce niye arkadaşlar?

• quote:

Bizdeuygun.com dan alan arkadaş sana jb geldimi?

Arkdaşım jb 4.1 zaten,

• quote:

quote:

quote:

Şuan ne kadar hatırlamıyorum ama evet fiyat farkı var.Ben güvenemeyip kapıda ödeme aldım ama güvenliye benziyor.

Cevabınız için teşekkür ederim.

Androidde camwow veya benzeri bi program var mı?

Camwow ne onu da bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: A.CHANGE.OF.SEASONS

Merhaba, bu cihazın şeffaf kısmındaki ışıklı göstergeler benimkinde soldan sağa doğru biraz daha yoğun, yani üç simgede dengeli değil ışıklandırma durumu, bu bir sorun mudur, aynı durumda ürüne sahip arkadaşlar var mı acaba? Bir de telefonla görüşme sesi bana en son seviyede dahi yeterli gelmedi bunu arttırmanın bir yolu var mıdır, 4.1.2 ile bir artış sözkonusu olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.

Bazı cihazlarda o ışıklar tam olarak kusursuz olmuyor. Bence çok kafayı takmamak gerek.

Öbür konuda ise deneyip görmek gerekir. Bence düzelecektir çünkü o konu üstünde de çalışma yapmışlar jelly bean'de.

• Bu telefonun sesi çıkmıyor arkadaş.Bugün otobüste çaldı. 20 sn sonra farkettim, kendi telefonumun çaldığını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gesgolt

quote:

Merhaba, bu cihazın şeffaf kısmındaki ışıklı göstergeler benimkinde soldan sağa doğru biraz daha yoğun, yani üç simgede dengeli değil ışıklandırma durumu, bu bir sorun mudur, aynı durumda ürüne sahip arkadaşlar var mı acaba? Bir de telefonla görüşme sesi bana en son seviyede dahi yeterli gelmedi bunu arttırmanın bir yolu var mıdır, 4.1.2 ile bir artış sözkonusu olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.

Bazı cihazlarda o ışıklar tam olarak kusursuz olmuyor. Bence çok kafayı takmamak gerek.

Öbür konuda ise deneyip görmek gerekir. Bence düzelecektir çünkü o konu üstünde de çalışma yapmışlar jelly bean'de.

Teşekkür ederim açıklamalarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murderx06

Bu telefonun sesi çıkmıyor arkadaş.Bugün otobüste çaldı. 20 sn sonra farkettim, kendi telefonumun çaldığını.

Ben de tam tersine çok memnunum. Kullandığınız zil sesi kendinize ait ise kalitesiz ve ya ses seviyesi düşük bir zil sesi olabilir. Başkasın deneyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalindam

quote:

Orijinalden alıntı: ...Ertugrul...

quote:

Orijinalden alıntı: ...Ertugrul...

Arkadaşlar size şöle bi sorum olacak şimdi facede bi video izlerken indiriliyor yazıyor.. lakin indirmiyo galiba veya indiriyorsada ben bulamıyorum bu olayı nasıl çözerim yani face youtube deki videoları nasıl indirebilirim.. yardımcı olursanız sevinirim...

Yardım Edecek Kimse Yok Mu Acaba Arkadaşlar... :(

izlerken mi?yoksa videoyu telefona mı indirmek istiyorsun onu anlamadım,yani yotubede video izleyemiyomusun

ya mesela facede bi video var ve ben onu telefona indirmek istiyorum.. videoları açıyo öyle bi sorunum yok.. sadece indirmek istiyorum hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalindam

quote:

Bizdeuygun.com dan alan arkadaş sana jb geldimi?

Arkdaşım jb 4.1 zaten,

Çok çok özür dilerim 4.0.4 ile geldi dagınlık oldu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murderx06

Bu telefonun sesi çıkmıyor arkadaş.Bugün otobüste çaldı. 20 sn sonra farkettim, kendi telefonumun çaldığını.

Ben de tam tersine çok memnunum. Kullandığınız zil sesi kendinize ait ise kalitesiz ve ya ses seviyesi düşük bir zil sesi olabilir. Başkasın deneyin...

Bende katılıyorum.

• quote:

Artış yok malesef
  • arkadaslar cıhazımda soyle bır sorun var bazen dokunmatıgı calısmıyor..2 3 defa tus kılıdı yaptıgımda anca duzeluıyor..sorunu ne olabılır ?
  • Arkadaşlar son zamanlarda pil performansım çok düştü...
    2 gün giden şarj 1 gün yetmemeye başladı...
    Sebebi ne olabilir? O aralar 4-5 uygulama yüklemiştim onların etkisi olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.