Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (308. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2210538&page=7 gençler geliştiriciler için güncelleme sürümü vermişler ekran görüntüsü felanda var bu forumdan takip edin doomlord cevaplıyor soruları. Kötü haberler :
    1.kernel yeni 3.4 değil hala 3.0.8 görünüyor
    2.smallapps yokmuş
    3.hdr yok
    İyi sayılabilecek
    1. Görünüm Xperia t dekinin aynısı yani arayüz. Yeni
    2.stamina mod var ama çalışmıyormuş

Bu son sürüm değil brown device denilen geliştirilerin denemesi için verilmiş bir sürüm wireless dışında herhangi bir ağ çalışmıyor. Umarım kernel güncellenir (Xperia j de bile güncellendi 3.4 e) ve smallapps gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sup3rNatural

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2210538&page=7 gençler geliştiriciler için güncelleme sürümü vermişler ekran görüntüsü felanda var bu forumdan takip edin doomlord cevaplıyor soruları. Kötü haberler :
    2.smallapps yokmuş
    3.hdr yok
    İyi sayılabilecek

Bu son sürüm değil brown device denilen geliştirilerin denemesi için verilmiş bir sürüm wireless dışında herhangi bir ağ çalışmıyor. Umarım kernel güncellenir (Xperia j de bile güncellendi 3.4 e) ve smallapps gelir

kernel guncellenmez.. eski kernelle cikacakmis.. cikmadan onceki gelistirici surumu.. ek olarak smallapps hdr vs basit isler onlar.. hemen portlanir
  • ya gençler bekleyin ay sonunu işte memleket meselesı halıne getırdınız jb yi heyecan arıyorsanız gidin yenı hobiler keşfedin kendinize :)) askerde bile jb yi beklediğiniz kadar şafak saymadım
  • stamina mod gelirse çok iyi olur şarj problemini bir nebze çözer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

Xperia Z alınacak telefon değil. Alacağı son güncelleme 4.2.2 olur. Ayrıca iphone un da foto kaliteli. 5s de daha da gelişirse almak mantıklı. Sony adam olmaz çünkü. Her gün yeni model. Sonra destek 0. Xperia sola f/p bakımından süper bir telefon. Jb alması gerekirdi. Fakat Xperia e j gibi gereksiz modeller yüzünden kaldı öyle . Neyse . Telefondan memnunum ben. Jb ile biraz daha iyileşsin 2 sene daha götürür.

Cm yi yüklersek kamera performansında artış olur mu?

xperia z zaten 4.1.2 ile geliyor. değil 4.2.2 , android 5.0 bile alacağına eminim. s3 bile alacak 5.0'ı. sony, amiral gemisine sadece 1 major güncelleme vermez. ki zaten 4.1 - 4.2 geçişinde sürüm adı bile değişmemişti. major güncelleme bile sayılmaz 4.2.
  • Arkadaşlar Gelecek Olan Güncelleme İle Dosyalar Zarar Falan Görür Mü ?
    Ona Göre Bilgisayara Bir Yedek Oluşturayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosyal-Sol

Arkadaşlar Gelecek Olan Güncelleme İle Dosyalar Zarar Falan Görür Mü ?

Dosyaların zarar görmez sıfırlamazsan ama sana önerim rehberini ve dosyalarını alıp güncellemeyi telefonu sıfırlayıp yapman tabi gelirse :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sosyal-Sol

Arkadaşlar Gelecek Olan Güncelleme İle Dosyalar Zarar Falan Görür Mü ?

Dosyaların zarar görmez sıfırlamazsan ama sana önerim rehberini ve dosyalarını alıp güncellemeyi telefonu sıfırlayıp yapman tabi gelirse :)

Öyle Yapacam Hocam.
    Dosyalarımı Yedekleyip , Fabrika Ayarlarına Dönderip , Güncelleme Yapacam da Gelmedi Mübarek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

quote:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2210538&page=7 gençler geliştiriciler için güncelleme sürümü vermişler ekran görüntüsü felanda var bu forumdan takip edin doomlord cevaplıyor soruları. Kötü haberler :
    2.smallapps yokmuş
    3.hdr yok
    İyi sayılabilecek

kernel guncellenmez.. eski kernelle cikacakmis.. cikmadan onceki gelistirici surumu.. ek olarak smallapps hdr vs basit isler onlar.. hemen portlanir

kernelin 3.4 olması ne gibi bir avantaj sağlıyorki ??? :/ ve xperia z kilit ekranı olucakmı ://

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi night_of_blue -- 28 Mart 2013; 17:22:01 >
  • Sony seni Allaha havale ediyorum ömrümü yedin ömrümü

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

quote:

2.smallapps yokmuş
    3.hdr yok
    İyi sayılabilecek

O forumda güncellemeden sonra kernel'in de değişeceği yazıyor , yanlış mı okudum ?
  • quote:

2.smallapps yokmuş
    3.hdr yok
    İyi sayılabilecek

3.0.8 ile 3.4 kernellerinin farkını biraz açıklar mısın biliyorsan :D

+ smallapps nedir hocam ?
  • selam arkadaşlar bir sorunum varda daha iki hafta önce aldığım x peria p telefonumdan internete giremiyorum. ilk ongün hiç sorun yoktu ama bir gece çok güncelleme geliyor diye veri trafiğini kapattım. sabah açtım ama bir daha internete giremedim . fabrika ayarlarına bile geri yükledim ama boş ne yapmalıyım.
  • Nişanlım 20 gündür kullanıyor sadece 3 gün önce nete giremiyorum dedi bende kapat aç dedim kapat aç yaptı düzeldi. Sanırım android te var böyle abukluklar eniştemde galaxy S kullıyordu bazen nete giremiyorum kapat aç yapıyorum diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirlantacocuk

Nişanlım 20 gündür kullanıyor sadece 3 gün önce nete giremiyorum dedi bende kapat aç dedim kapat aç yaptı düzeldi. Sanırım android te var böyle abukluklar eniştemde galaxy S kullıyordu bazen nete giremiyorum kapat aç yapıyorum diyordu

hergün enaz on defa acıp kapatıyorum ama care olmadı
  • Kernel hakkında pek bilgim yok sadece bluetooth 3.0 desteklediğini biliyorum small apps ise mesela hesap makinesinin smallappsını açtığında hesap makinesi küçük bir şekilde ekranda en üstte duruyor sen arkada istediğin şeyleri yapabiliosun windowsdaki pencere misali :)

• quote:

Kernel hakkında pek bilgim yok sadece bluetooth 3.0 desteklediğini biliyorum small apps ise mesela hesap makinesinin smallappsını açtığında hesap makinesi küçük bir şekilde ekranda en üstte duruyor sen arkada istediğin şeyleri yapabiliosun windowsdaki pencere misali :)

small aps olsa iyi olabilir o zaman + bluetooth 3.0 zaten bizim makinalarda yok, benim bilgiğim 2.1 zaten bizimkilerde bulunan bluetooth. 3.0 ı desteklese nolur desteklemese nolur :D
  • McAfee ile ilgili attığım maile cevap geldi aynen şöyle;

Sony Xperia Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Sorununuzla ilgili olarak,

Öncelikle cep telefonunuzda karşılaştığınız problemler için üzgünüz.

Sizi bilgilendirmek isteriz ki Sony Xperia™ P model telefonunuz ile Google Play Store™ (Android Market™) erişiminiz bulunmaktadır. Bu çevrimiçi uygulama ile mağazamızdan binlerce uygulama ve oyuna erişip cep telefonunuza indirebilirsiniz. Ve onları kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda birkaç tıklama ile istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Uygulamaları, arka alan resimlerini, oyunları, widgetleri kullanabilir beğeninizi oylayarak ve yorumda bulunarak yayınlayabilirsiniz. Bazı uygulamalar ücret karşılığı indirilebilir iken bazı uygulamalar ücretsizdir. Google Play Store™ (Android Market™) uygulamasını kullanmadan önce telefonunuzda bir Google hesabını aktif etmelisiniz. Ayrıca telefonunuz için aktif bir internet bağlantısına (Wi-Fi ya da şebekeniz aracılığı ile) ihtiyacınız bulunmaktadır. Bunun için bir ücretlendirme talep edilebilir.

Not: Lütfen şebeke operatörünüz ile iletişime geçip Mobil Internet bağlantı ücretlendirmeleri hakkında bilgi edinin.

Mağazayı kullanmak için
    1. Ana sayfanızdan Market uygulamasını bulup seçin
    2. Eğer ihtiyaç olursa İleri > Giriş yapın seçeneği ile kullanıcı adı ve şifrenizi girin ya da Hesap Aç seçeneği ile yeni bir Google hesabı edinin.
    3. Mağazayı ilk defa açtığınızda Hizmet Kullanım Şartları penceresi karşınıza gelecektir Kabul ediyorum seçeneğini seçerek devam edin
    4. Değişik kategoriler altında uygulamalara ve oyunlara göz atabilirsiniz.

Cep telefonunuza uygulama ya da oyun indirebilmeniz için Google Play Store™ (Android Market™) ana sayfasından arama penceresine aratmak istediğiniz anahtar kelimeyi girdikten sonra arama sonuçları seçtiğiniz anahtar kelime doğrultusunda listelenecektir. Herhangi bir uygulamayı seçtiğinizde o uygulama ile ilgili özellikleri anlatan bir pencere açılacaktır. [İNDİR] ve [KABUL ET VE İNDİR] seçimlerinizden sonra “uygulamanız indiriliyor” mesajını göreceksiniz.

Dolayısı ile size telefonunuzun dahili yazılımında bulunan McAfee güvenlik ve virüs programını ya da Google Play Store™ (Android Market™) uygulaması ile 3cü parti uygulamaları arasında tercih ettiğiniz bir virüs programı indirmenizi ardından da telefonunuzda genel bir tarama işlemi gerçekleştirmenizi öneririz.

Bu arada yüklediğiniz 3üncü parti yazılımının firmamıza ait olmadığını dolayısı ile yazılım hakkında teknik bilgiyi yazılım firmasından almanız gerektiğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Problemin devamı halinde size telefonunuzu fabrika verilerine sıfırla ya da ayar sıfırlama uygulamasını Sony Xperia™ P model telefonunuzda uygulamanızı öneririz.

Bunun için telefonunuzun Android sürümünü kontrol etmenizi rica ederiz.

Sony Xperia™ P model telefonunuzun Android sürümünü görmek için
    1 Ana ekran konumundan Menü öğesine basın, Ayarlar öğesini seçin.
    2 Ekranın sonundaki Telefon Hakkında seçeneğine tıklayın.
    3 Android Sürümü veya Bellenim Sürümü altında sürümünüzü görüntüleyebilirsiniz.

Anroid sürümü 2.3 ise, telefonunuzun ayarlar menüsünden gizlilik menusu altında bu 2 seçeneği görebilirsiniz. [Fabrika Verilerine Sıfırla] ya da [Ayar Sıfırlama]. Lütfen fabrika verilerine sıfırlama seçeneğini kullanmadan önce telefonunuzdaki verilerin yedeğini almayı unutmayın. Fabrika verilerine sıfırlama uygulamasının sonucu olarak telefonunuzdaki tüm verilerin silineceğini göz önünde tutun. Eğer sadece Ayar sıfırlama seçeneğini kullanırsanız telefonunuz fabrika ayarlarına dönecek ama herhangi bir veri kaybına yol açmayacaktır. Uyarı bilgilerini dikkatlice okuyun ve size en uygun olan seçimi yapın.

Android sürümü 4.0 ise, telefonunuzun ayarlar menüsünden yedekle ve sıfırla menüsü altında bu 2 seçeneği görebilirsiniz. [Fabrika Verilerine Sıfırla] ya da [Ayar Sıfırlama]. Lütfen fabrika verilerine sıfırlama seçeneğini kullanmadan önce telefonunuzdaki verilerin yedeğini almayı unutmayın. Fabrika verilerine sıfırlama uygulamasının sonucu olarak telefonunuzdaki tüm verilerin silineceğini göz önünde tutun. Eğer sadece Ayar sıfırlama seçeneğini kullanırsanız telefonunuz fabrika ayarlarına dönecek ama herhangi bir veri kaybına yol açmayacaktır. Uyarı bilgilerini dikkatlice okuyun ve size en uygun olan seçimi yapın.

Sorunun devamı halinde lütfen telefonunuzun yeni bir yedeğini alın ve Sony Xperia™ P model telefonu PC Companion uygulaması ile telefon yazılımının güncellemesini sağlayın. Bu yazılım telefonunuzun hafıza kartında önyükleme olarak bulunurken ayrıcahttp://www.sonymobile.com/tr/tools/pc-companion/ web sitemizden indirilebileceğini göz önünde bulundurun. Güncelleme yapmanız için telefonunuzu bilgisayarınızın USB portuna bağlamanız gerekmektedir. PC Companion yazılımının [Support Zone] bölümünden [Başlat] tuşuna basarak adımları takip edin. Eğer uygulama size yazılımınızın en güncel sürüm olduğu bilgisini verirse lütfen [Yazılımı Onar] seçeneğini uygulayın.

Ayrıca telefonunuzu direk olarak cep telefonunuzdan da güncelleyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmeniz için aktif bir 2G/3G internet bağlantısına ya da aktif bir Wi-Fi bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Veri ücretlendirmesi olabilir. Lütfen servis sağlayıcı firmanız ile görüşüp ücretlendirme hakkında bilgi alınız. Telefonun ana menüsünden [Ayarlar] , [Telefon Hakkında], ve [Yazılım Güncelleme]kısmından [Şimdi Güncelle] seçeneğini seçin. Telefonunuz yeni bir güncellemenin olup olmadığını araştıracaktır. Lütfen güncelleme yapmadan önce telefondaki verilerinizin olası bir veri kaybını önlemek amacı ile yedeğini alınız.

Sorununuzun güncelleme sonunda hala devam etmesi durumunda lütfen Sony Xperia™ P model telefonunuzu yetkili bir teknik servisi tarafından kontrol edilmesi için yetkili bir Sony Mobile bayisine başvurunuz. Ekte yetkili Sony Mobile teknik servislerinin bir listesini bulacaksınız. Liste bulunduğunuz bölge göz önüne alınarak özelleştirilmiştir. Yanınızda faturanızı (telefonunuzun modeli, seri numarası, IMEI numarası ve tarihi gösteren) getirmeniz gerekmektedir.

Sony Mobile, telefonunuzun olası veri kayıplarını engellemek amacı ile telefonunuza fabrika verilerini sıfırlama, telefon yazılımı güncellemesi ve teknik servise durumlarında öncesinde veri yedeklemenizi önerir.

Size ayrıca telefonunuzun Sınırlı Garanti Şartnamesinin 6. koşulunu hatırlatmak isteriz ki "...Sony Mobile, açık veya dolaylı yoldan, Ürün veya yanındaki cihazların virüsler, trojan horse’lar (truva atları, trojan virüsleri), spyware ve diğer zararlı yazılımlar nedeniyle ortaya çıkabilecek bozukluklar ile ilgili tüm garantileri reddeder. Sony Mobile, Ürününüze ve ona bağlı bulunan ek cihazlara uygun olan virüs koruma yazılımını yüklemenizi ve cihazınızı daha etkili bir şekilde korumak için bu yazılımları düzenli olarak güncellemenizi önerir. Bu tür yazılımların Ürününüzü ve ona bağlı bulunan cihazlarınızı, hiçbir zaman tam olarak koruyamayacakları kabul edilmektedir ve Sony Mobile bu tür anti virüs yazılımlarının, kendilerinden beklenen amacı yerine getirememeleri halinde ortaya çıkabilecek hasarlar ile ilgili garantiyi açıkça veya dolaylı yoldan reddeder."

Cihazınız hakkında teknik destek için +90 212 473 77 77 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz, servislerimiz ve teknik desteğimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi içinwww.sonymobile.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilmenizi isteriz ki 7 gün içerisinde yanıtlanmayan e-postalarınız sistemimiz tarafından otomatik olarak kapatılır. Daha sonra ki iletişimleriniz teknik birimimize ulaşmayacaktır bu yüzden yeni bir sorgulama başlatmanız gerekecektir.

Laf kalabalığı
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.